اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه ویرایشگر متن با قابلیت پشتیبانی از زبان فارسی برای ipad

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست برنامه ویرایشگر متن با قابلیت پشتیبانی از زبان فارسی برای ipad

سلام
    آیا برنامه ویرایشگر متن با قابلیت پشتیبانی از زبان فارسی برای ipad وجود ندارد؟
    با وجود کاربردی بودن بسیار زیاد این برنامه هنوز هیچ نمونه مشابهی وجود ندارد.
    آیا برنامه نویسان ایرانی نمیتوانند با ایجاد تغییراتی در برنامه pages این برنامه را برای نوشتن متن های فارسی سازگار کنند؟
    با تشکر

این مشکل برای زبان های عبری و عربی هم وجود داره. بعد از جستجو تنها برنامه پردازشگر متن که این دو زبان را پشتیبانی میکند را پیدا کردم. اما متاسفانه امکان تست این برنامه برای من وجود ندارد چرا که نیاز به ios6 دارد. دو سوال داشتم آیا امکان خرید نسخه های قبلی این برنامه وجود دارد؟ در ادامه لینک های این برنامه هم نسخه پولی و هم نسخه رایگان آمده است.

Textilus Word Processor - Document Editor for Microsoft Office Word , OpenOffice & Scrivener Documents for iPad

رایگان
    Textilus - Microsoft Word Edition
    ویرایش توسط ashaebani2002 : https://i-phone.ir/forums/member/1335-ashaebani2002 در ساعت 31-07-2013, 05:23 PM

نظر

برنامه polaris office هم هست.

نظر

polaris office مشکل زیادی با زبان فارسی داره روی ios

نظر

کسی برنامه Textilus رو تست کرده ببینه جواب میده!
          من فقط تونستم ورژن قدیمی نسخه رایگانش رو پیدا کنم. مشکل راست به چپ وجود نداره ولی این نسخه مثل notepad میمونه و هیچ امکانی از جمله اضافه کردن عکس و جدول و ... را ندارد.
          هیچ راهی برای نصب برنامه ios 6 روی ios5 وجود ندارد؟ من با ifun هم امتحان کردم ولی یا نصب نمیشود یا بعد از نصیب باز نمیشود.

افزونه ای برای device های جیلبریک شده موجود نیست که راست به چپ را به برنامه pages اضافه کنه؟
          ویرایش توسط ashaebani2002 : https://i-phone.ir/forums/member/1335-ashaebani2002 در ساعت 01-08-2013, 12:56 PM

نظر

دوست عزیز برنامه Page با زبان فارسی مشکلی نداره

من استفاده میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad-alone نمایش پست ها
              دوست عزیز برنامه Page با زبان فارسی مشکلی نداره

من استفاده میکنم
              فارسی رو نشون میده و راست به چپ نمیشه. مثلا شما نمیتونید در یک جمله هم فارسی بنویسید و هم انگلیسی و ...

نظر

صبر کنید ..
              X