اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش ایپاد 4 32gb قیمت مناسب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش ایپاد 4 32gb قیمت مناسب

سلام دوستان
    ایپاد مثل بقیه ایپاد ها شتش خط داره و یه مقدار فرو رفتگی و رو lcd هم چنتایی خط هست ولی خیلی ریز و به چشم نمیاد دستگاه جعبه نداره و هنزفری هم یه خروجیش زیاد خوب عمل نمی کنه(قیمتش رو احتساب نکردم) سیستم عامل حال 6.1.3 ینی اخرین اپدیت هستش و shsh 5 هم به خریدار جهت دانگریت داده می شه که اگه خواست جیل کنه مشکل نداشته باشه به درخواست خریدار نرم افزار اورجینال هم روش نصب می کنم به صورت مجانی چون تازه اپ کردمش همش پاک شده در کل از نظر سخت افزاری یا سیستم عامل سالم هستش
    ایپاد 32GB +usb+شارژر(جدا خریداری کردم و تو جعبه نداره)+پک نرم افزاری+shsh5+قاب+نرم افزار اورجینال(به خواست خریدار)
    قیمت 420تومان
    خرید هم حضوری هم از طریق پست
    به دلیل احتیاج فوری به پول اول هزینه رو دریافت می کنم و بلافاصله پست می کنمش اعتماد سازیم نمیدونم چیه ولی هر چی هست من اعتماد سازی هم می کنم فتو کارت ملی یا هر چیز دیگه که خریدار بخواد

دوستان به علت احتیاج مالی شدید قیمت رو به 400 تومان کاهش می دم

نظر

دوستان به علت نياز فوري پول قيمت رو به ٣٨٠ تومان كاهش دادم كاهش كمتر رو بعيد مي دونم تا چند روز اينده هم با توجه به ارزشش قيمتش رو افزايش مي دم چون الان به اين مقدار پولش نياز دارم

نظر

350 خریدارم

نظر

نوشته اصلی توسط linkin_sh نمایش پست ها
          350 خریدارم
          به دليل احتياج فروي پول همين قيمت مي فروشمش
          پخ دادم
          ویرایش توسط aghamajid : https://i-phone.ir/forums/member/106323-aghamajid در ساعت 16-07-2013, 04:18 PM

نظر

دوستان هنوز موجوده و هيچ معامله اي صورت نگرفته كاربر linkin sh فقط اومدن يه قيمت دادنو رفتن بنده پخ دادم ولي ايشون جواب ندادن
            ویرایش توسط aghamajid : https://i-phone.ir/forums/member/106323-aghamajid در ساعت 17-07-2013, 12:05 PM

نظر

300 میخرم

نظر

نوشته اصلی توسط masoudkhademy2 نمایش پست ها
                300 میخرم
                ممنون از پيشنهادتون
                قيمت ٣٥٠ تومان

نظر

فروخته شد

نظر

صبر کنید ..
                  X