اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بازی فوق العاده Plants vs. Zombies™ 2 منتشر شد .

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بازی فوق العاده Plants vs. Zombies™ 2 منتشر شد .

درود ؛
    در این هنگام نسخه دوم بازی فوق العاده زیبای Plants vs. Zombies در اپ ستور استرالیا و نیوزیلند منتشر شد . و آن چیزی که حد اقل بنده را شگفت زده کرد رایگان بودن این بازی هست ...
    دوستان میتوانند این بازی زیبا رو دانلود و لذت ببرند ...

سربرگ آیتونز :

اسکرین شات ها :

لینک اپ استور نیوزیلند :

https://itunes.apple.com/nz/app/plan...ign-mpt=uo%3D4

لینک اپ استور امریکا :

به زودی ...

لینک کرک شده :

دانلود

فایل های پیوست شده

دوستان اپستور امریکا نمیزارن ؟ چرا اینطوری کردن ؟

نظر

نوشته اصلی توسط A-King نمایش پست ها
      دوستان اپستور امریکا نمیزارن ؟ چرا اینطوری کردن ؟
      چرا می زارن. طوری نکردن. موقع ثبت برنامه روز خاصی رو برای عرضه ثبت کردن. طبق ساعت زمانی جهان روز از استرالیا و نیوزلند شروع میشه و در آمریکا به پایان می رسه. پس این بازی برای ۱۰ جولای برنامه ریزی شده و الان در استور کشور هایی که ۱۰ جولای شده موجوده. آمریکا هم تا ساعاتی دیگر وارد امروز میشه و برنامه به استور آمریکا هم وارد میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
        چرا می زارن. طوری نکردن. موقع ثبت برنامه روز خاصی رو برای عرضه ثبت کردن. طبق ساعت زمانی جهان روز از استرالیا و نیوزلند شروع میشه و در آمریکا به پایان می رسه. پس این بازی برای ۱۰ جولای برنامه ریزی شده و الان در استور کشور هایی که ۱۰ جولای شده موجوده. آمریکا هم تا ساعاتی دیگر وارد امروز میشه و برنامه به استور آمریکا هم وارد میشه.
        یعنی ۱۰۰٪امروز استور امریکا هم میزاره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط A-King نمایش پست ها
          یعنی ۱۰۰٪امروز استور امریکا هم میزاره ؟
          این برنامه متاسفانه خیر طبق اعلام شرکت ea این بازی برای کانادا و آمریکا ۱۸ جولای یعنی ۸ روز دیگر عرضه میشه
          ویرایش توسط iAlireza : https://i-phone.ir/forums/member/57309-ialireza در ساعت 10-07-2013, 05:33 PM

نظر

البته طبق برخی گمانه زنی ها ممکن هست ک بازی برای 18 جولای در اپ استور امریکا عرضه بشه ، اما اگر امروز عرضه بشه که واقعا (ازجمله بنده) بسیار خوشحال میشم .

نظر

نوشته اصلی توسط asmanabiali نمایش پست ها
              البته طبق برخی گمانه زنی ها ممکن هست ک بازی برای 18 جولای در اپ استور امریکا عرضه بشه ، اما اگر امروز عرضه بشه که واقعا (ازجمله بنده) بسیار خوشحال میشم .
              بله شما درست می فرمایید الان اطلاعیه ea را خوندم و متاسفانه اعلام شده در آمریکا و کانادا تاریخ ۱۸ جولای یعنی هفته آینده عرضه خواهد شد.

نظر

یه هفته صیر میکنیم ولی ممکنه برای اپ استور آمریکا رایگان عرضه نشه

نظر

کسی روی آیفون ۵ تست کرده؟من یک ورژنش رو گرفتم که روی آیفون ۵ کرش میکنه.

نظر

نوشته اصلی توسط ali4110m نمایش پست ها
                    کسی روی آیفون ۵ تست کرده؟من یک ورژنش رو گرفتم که روی آیفون ۵ کرش میکنه.

بچه ها واقعا كسي نيست اين بازي رو روي آيفون ٥ نصب كرده باشه؟
                    من از چند جاي مختلف گرفتم و نصب كردم ظاهرا كرك همه مشكل داره.كسي نيست نسخه اي سراغ داشته باشه كه روي آيفون ٥ جواب بده؟

نظر

كي مياد استور امريكا 😁

Sent from my iphone5 using Tapatalk

نظر

من از ifanbox دانلودش کردم. کامل کار میده. فقط یه چیزی که هست اینه که به نظر میاد مراحل مثل سابق هستن. فقط گرافیک و ui عوض شدن. البته من مراحل زیادیو نگذروندم هموز.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

اقا بعد از این پستی که گذاشتم رفتم یه مرحله بازی کردم و ....
                          به دنیای شگفت انگیز PVZ2 خوش اومدین.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

دوست عزیز اگه پست 6 و 7 رو مطالعه میکردید متوجه میشدید :
                            18 جولای

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Iphone :-) نمایش پست ها
                            كي مياد استور امريكا 😁

Sent from my iphone5 using Tapatalk
                            دوست عزیز اگه پست 6 و 7 رو مطالعه میکردید متوجه میشدید :
                            18 جولای

نظر

سری 1 اش که خیلی خوب بود....

نظر

صبر کنید ..
                              X