اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 3

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چرا برای 3gs نیومده مشکلی داره تو این دستگاه؟
    در ضمن ios 7 B4 کی میاد برای iPhone 5?
    ویرایش توسط assassindl : https://i-phone.ir/forums/member/132734-assassindl در ساعت 27-07-2013, 01:51 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط assassindl نمایش پست ها
      چرا برای 3gs نیومده مشکلی داره تو این دستگاه؟
      به دلیل این که کشش نداره و اگر آبدیت بشه گوشی هنگ می کنه منظورم توانایی اجار رو نداره

نظر

• برای ipod touch 4th چی

نظر

• نوشته اصلی توسط assassindl نمایش پست ها
          برای ipod touch 4th چی
          اون هم مثل 3gs

نظر

• جیگر من هر کاری کردم ios 7 beta 1 نصب نشد و ارور 3194 میداد .

ورژن بتا 3 دانلود کردم دیگه اون ارور 3194 برطرف شد و دستگاه هم رفت روی بتا 3 ولی الان در ریستوری بکاپ مشکل دارم وقتی ریستوری میکنم دیگه گوشی بالا نمیاد توی لودینگ میمونه

اگر راحی هست بگید لطفا .

قبلا میرفتم به بتا 1 و ریستور میکردم بکاپم رو هیچ مشکلی نداشت و از همون هم به بتا 2 رفته بودم .

نظر

• نوشته اصلی توسط pris0n نمایش پست ها
              جیگر من هر کاری کردم ios 7 beta 1 نصب نشد و ارور 3194 میداد .

ورژن بتا 3 دانلود کردم دیگه اون ارور 3194 برطرف شد و دستگاه هم رفت روی بتا 3 ولی الان در ریستوری بکاپ مشکل دارم وقتی ریستوری میکنم دیگه گوشی بالا نمیاد توی لودینگ میمونه

اگر راحی هست بگید لطفا .

قبلا میرفتم به بتا 1 و ریستور میکردم بکاپم رو هیچ مشکلی نداشت و از همون هم به بتا 2 رفته بودم .
              http://www.i-phone.ir/forums/showthread.php?t=86127

Sent from my iPad using Tapatalk HD
              ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 28-07-2013, 12:48 PM
              .There is no knowledge that is not power

نظر

• عزیزم من روی 6.1.4 ریستور کرده بودم و نتونستم نسخه بتا 1 رو خاطر ارور 3194 که حتما مهلت اپدیت به بتا 1 سوخته نصب کنم پس اموزش بالا بدردم نمیخوره . .

الان من فایل بتا 3 رو گرفتم و ریختم . بفرمایید چیکار باید کنم .

نظر

عزیزم من روی 6.1.4 ریستور کرده بودم و نتونستم نسخه بتا 1 رو خاطر ارور 3194 که حتما مهلت اپدیت به بتا 1 سوخته نصب کنم پس اموزش بالا بدردم نمیخوره . .

الان من فایل بتا 3 رو گرفتم و ریختم . بفرمایید چیکار باید کنم .
                  خوب الان می تونید نصب کنید از. طریق ریستور البته اگر udid کرده باشین

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadali.360 نمایش پست ها
                    خوب الان می تونید نصب کنید از. طریق ریستور البته اگر udid کرده باشین
                    من الان رو بتا 3 هستم و نمتونم ریستور کنم به بتا 1 قبول نمیکنه ایتونز شما چطور ریستور کردید

من مشکل دارم با بازگردانی بک اپی که رو 6.1.4 گرفتم در صورتی که بازگردانی نشه دوباره باید از لیست خریدم دانلود کنم برنامه و بازی هام 7 گیگ !

نظر

من الان رو بتا 3 هستم و نمتونم ریستور کنم به بتا 1 قبول نمیکنه ایتونز شما چطور ریستور کردید

من مشکل دارم با بازگردانی بک اپی که رو 6.1.4 گرفتم در صورتی که بازگردانی نشه دوباره باید از لیست خریدم دانلود کنم برنامه و بازی هام 7 گیگ !
                      عزیز من الان بتا ۱ اصلا expire شده و نمی تونید برید. برای چی برید به بتا ۱ ؟؟؟؟؟ خوب بتا ۳ رو دانلود کنید و ریستور کنید. بکاپ هم برمیگرده دیگه در اکثر اوقات

نظر

• مگه 3194 ماله اومدن به ورژن پایین تر نبود...؟؟ الان میخوام به 7 ریستور کنم 3194 میده..
                        udid هم ثبت کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط moryk2 نمایش پست ها
                          مگه 3194 ماله اومدن به ورژن پایین تر نبود...؟؟ الان میخوام به 7 ریستور کنم 3194 میده..
                          udid هم ثبت کردم
                          خیر به فایل هاست مربوط میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                            خیر به فایل هاست مربوط میشه
                            عوض کردم حالا شد3014

نظر

• نوشته اصلی توسط moryk2 نمایش پست ها
                              عوض کردم حالا شد3014
                              پاکش کنید یک بار

نظر

• فایل هاست رو کلا پاک کردم.... درست شد... تشکر