اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 3

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط israel نمایش پست ها
    با سلام این فابل ها نیاز به ثبت udid نداره ؟

دانلود کنیم مستقیم اپدیت کنیم ؟
    udid ثبت کنی بهتره!

نظر

• این مشکل تاخیر تو عملکرد پاور باتن و هوم و کسی نداره؟

نظر

• من بیشتر پست ها رو خوندم اما کسی در مورد مصرف باطری چیزی نگفته؟ beta 3 هم مصرفه باطریش زیاده؟

نظر

• سلام من ایپد3 سیم کارت خور دارم . میخوام بدونم کدوم فایلو دان باید بکنم . نسخه ios من 6.1.2 جیلبریک شده است راهنمایی کنید چیکار باید بکنم میخوام ios 7 beta 3 رو بزنم ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط payam1372 نمایش پست ها
            سلام من ایپد3 سیم کارت خور دارم . میخوام بدونم کدوم فایلو دان باید بکنم . نسخه ios من 6.1.2 جیلبریک شده است راهنمایی کنید چیکار باید بکنم میخوام ios 7 beta 3 رو بزنم ممنون میشم راهنمایی کنید
            بسته به اپراتورتون یکی از این 2 :
            iPad نسل سوم - مدل AT&T

iPad نسل سوم - مدل Verizon

=======
            توجه کنید جیلبریک ـتون میپره /.

نظر

• سلام. از کجا اپراتور رو تشخیص بدم * .وایا مستقیم می تونم به iOS 7 beta 3 برم؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط daneshmand نمایش پست ها
                من بیشتر پست ها رو خوندم اما کسی در مورد مصرف باطری چیزی نگفته؟ beta 3 هم مصرفه باطریش زیاده؟
                مصرف باطري توو بتا ٣ نسبت به ٢و١ خيلي كمتر شده! در سطح ٦.٠.١

نظر

• نوشته اصلی توسط ezafekar نمایش پست ها
                  این مشکل تاخیر تو عملکرد پاور باتن و هوم و کسی نداره؟
                  رووي آيفون ٥ خير!
                  ولي رووي ٤اس من ديدم كنديشو..

نظر

• نوشته اصلی توسط magi1991 نمایش پست ها
                    مصرف باطري توو بتا ٣ نسبت به ٢و١ خيلي كمتر شده! در سطح ٦.٠.١
                    ولی داغ شدن گوشی زیاد شده !

نظر

• نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
                      ولی داغ شدن گوشی زیاد شده !
                      اتفاقا نسبت به بتا 1 تا جایی که یادمه داغ شدن تا حد زیادی برطرف شده!

یا بتا 3 رو برای اپ ها بهینه تر کردن یا آپدیت اپ ها تاثیر گذار بوده ... نمونه ش most wanted و asphalt 7 برای من

نظر

• دوستان کسی اطلاع نداره بتا 4 کی میاد ؟ البته با این مشکل وب سایت توسعه دهندگان اپل من که فکر نمی کنم امروز بیاد !

نظر

• نوشته اصلی توسط ahsbax نمایش پست ها
                          دوستان کسی اطلاع نداره بتا 4 کی میاد ؟ البته با این مشکل وب سایت توسعه دهندگان اپل من که فکر نمی کنم امروز بیاد !
                          احتمالا این پنجشنبه بیاد البته فکر کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط ahsbax نمایش پست ها
                            دوستان کسی اطلاع نداره بتا 4 کی میاد ؟ البته با این مشکل وب سایت توسعه دهندگان اپل من که فکر نمی کنم امروز بیاد !
                            دوست عزیز این مسئله کاملا به اپل ربط داره و چیزی نیست که کسی اطلاع داشته باشه اما طبق حدس و گمان این پنج شنبه عرضه خواهد شد.

نظر

• من آیپاد 5 دارم . میخوام به ios 7 beta 2 ریستور کنم بدون ثبت یودید . هر کاری میکنم اکتیو نمیشه میگن که بتا 3 بسته شده . واسه من بتا 2 هم نمیشه . یعنی کلا اپل راه ریستور بدون یودید رو بسته ؟!!
                              الانم که سایتش مشکل داره نمیشه یودید ثبت کرد !!

نظر

• نوشته اصلی توسط asmanabiali
                                دوستان دولوپر سنتر دوباره Okay شده ، امیدوارم بتا 4 امشب عرضه بشه .
                                خیر هنوز بسته است. اگه قرار بود بیاد تا الان اومده بود : http://developer.apple.com/ios

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط _Shadow_ نمایش پست ها
                                من آیپاد 5 دارم . میخوام به ios 7 beta 2 ریستور کنم بدون ثبت یودید . هر کاری میکنم اکتیو نمیشه میگن که بتا 3 بسته شده . واسه من بتا 2 هم نمیشه . یعنی کلا اپل راه ریستور بدون یودید رو بسته ؟!!
                                الانم که سایتش مشکل داره نمیشه یودید ثبت کرد !!
                                بدون udid روی بتا ۳ هم جواب میده کسی که گفته نمیشه اطلاع نداشته. ولی شما نباید ریستور کنید که باید آپدیت رو بزنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X