اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

install و remove نکردن برنامه ها توسط Itunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• install و remove نکردن برنامه ها توسط Itunes

سلام
    من با Itunes کار می کردم و برنامه همو نصب می کردم اما امروز از cydia اومدم appcake رو دانلود کردم و از طریق اون whatsapp رو نصب کردم سپس از cydia رفتم whatspad رو نصب کردم تا این جاش همه جیز اوکی بود اما الان با itunes هرچی وصل می شم به ipod با اینکه شناسایی می شه و صفحاتش رو میاره اما پس از نصب یا ریمو کردن هر برنامه بعد از sync کردن تغییری در ipod به وجود نمیاد.جالبه که wechat رو به طور مثال که نصب میکنم itunes میگه نصبه و ابتدا روی صفحه ی خودش نشون می ده اما ipod اصلن نشونش نمیده.((

برو به قسمت Spotlight و برنامه هاای که نیست را سرچ کن ببین میاد؟
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط sina2000 نمایش پست ها
      سلام
      من با Itunes کار می کردم و برنامه همو نصب می کردم اما امروز از cydia اومدم appcake رو دانلود کردم و از طریق اون whatsapp رو نصب کردم سپس از cydia رفتم whatspad رو نصب کردم تا این جاش همه جیز اوکی بود اما الان با itunes هرچی وصل می شم به ipod با اینکه شناسایی می شه و صفحاتش رو میاره اما پس از نصب یا ریمو کردن هر برنامه بعد از sync کردن تغییری در ipod به وجود نمیاد.جالبه که wechat رو به طور مثال که نصب میکنم itunes میگه نصبه و ابتدا روی صفحه ی خودش نشون می ده اما ipod اصلن نشونش نمیده.((
      کل برنامه هات رو یکبار باید از تو آیتونز( نه از داخل گوشی/آیپاد/آیپد) remove کنید بازدوباره دونه دونه نصب کنید .
      برای من هم این مشکل زیاد پیش میاد که با اینکار مشکل حل میشه

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نه داداش نیستش اونجاهم.نمی دونم چش شد بعد از نصب whatsapp اینجوری شد.حتی Appsynch رو هم از چند سورس مختلف نصب و ریمو کردم بازم نمیشه

نظر

ینی همرو؟؟؟؟؟؟؟؟ از جمله cydia و هرچی هستو؟ آخه تکی هم که ریمو می کنم بازم نمیشه ها.

نظر

دستگاه خودتون رو وصل کنید ، بعد با itunes به app بروید ، ب ctr+a رو بزنید بعد sync کنید.

نظر

من برنامه هام رو ک تو itunes ام هست رو وقتی instal میکنم و بعد apply هیچ تغییری تو گوشی ایجاد نمیشه و از 5 مرحله ی سینک 3 مرحله انجام میشه،لطفا راهنمایی کنین کلافه شدم

نظر

نوشته اصلی توسط امجد69 نمایش پست ها
                من برنامه هام رو ک تو itunes ام هست رو وقتی instal میکنم و بعد apply هیچ تغییری تو گوشی ایجاد نمیشه و از 5 مرحله ی سینک 3 مرحله انجام میشه،لطفا راهنمایی کنین کلافه شدم
                دوست عزیز هر چی برنامه که با سیبچه یا 25pp نصب کردی پاک کن درست میشه من هم همین مشکلو داشتم برنامه های سیبچه رو که نصب کرده بودم پاک کردم درست شد

نظر

صبر کنید ..
                X