اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل sim failure یا invalid sim card

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل sim failure یا invalid sim card

من یه آیفون 5 دارم که تا حالا براش 3 با سیم کارت سوزوندم وپانچ کردم...
    مشکل من اینه که در طول روز یهو no sim card میزنه یا جدیدا sim failure میزنه...
    با خاموش و روشن کردن گوشی آنتنش بالا میاد یا بعضی وقتا حتما باید سیمکارت و در بیارم و جابجا کنم تا سیمکارت و بشناسه و بالا بیاد...
    تا اونجایی میدونم که اشکال از سیمکارت و یا پانچ سیمکارت نیست... و یا اینکه گوشی با تکون خوردن مشکل no sim card نداره...چون امروز روی میز جلوی چشم من یهو no sim card زد... حتی چند بار firmware 6.1.4 زدم ولی باز هم همین مشکل و دارم.
    میخام بدونم که آیا تنظیمی برای این داستان وجود داره؟؟؟؟یا اشکال از کرییرهستش؟؟؟؟

تنظيم كه نداره
    گوشي انلاك فكتوريه؟ يا انلاك اپراتور؟

نظر

ببینید ریستور کنید و بکاپ برنگردونید!

نظر

گوشیم آنلاک فکتوری هستش-بکاپ هم برگردوندم نشد-ببینید دوستان خوبه آنتن دارم بعد از چند ساعت یا 1 روز یهو no sim میزنه

نظر

عجيبه،
          سيمكارتو عوض كردين؟

نظر

اره 2بار عوض کردم..............

دوستان مشکلم حل شد-آنتن رو از حالت اتوماتیک در آوردم و ir-tci رو انتخاب کردم......و 3جی رو خاموش کردم الان 4روزه مشکل ندارم...با سپاس از دوستان مهربانم

نظر

نوشته اصلی توسط greentanha نمایش پست ها

دوستان مشکلم حل شد-آنتن رو از حالت اتوماتیک در آوردم و ir-tci رو انتخاب کردم......و 3جی رو خاموش کردم الان 4روزه مشکل ندارم...با سپاس از دوستان مهربانم
              بسيارعالي

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

از دسترس خارج شدن سیم کارت

نوشته اصلی توسط greentanha نمایش پست ها

سلام دوستان عزیز من هم همین مشکل رو دارم ولی نمیدونم چطور از حالت اتوماتیک درش بیارم لطفا خواهشا اگر کسی بلده کمکم کنه . مدل گوشیم هم آیفون 4s

نظر

صبر کنید ..
                X