اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب برنامه های کرک با برنامه tongbu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برای من که چند وقتیه اصلا قسمت برنامه هاش لود نمیشه و همش ارور Connection میده و فقط بعضی اوقات با قندشکن باز میشه که اونم خیلی نامرتب هست و دانلود نمیکنه

نظر

• من بعضی برنامه رو که add میکنم میگه
      failled to instal your divise is jailed
      منظورش چیه گوشی من که جیلبریک نیست ؟!

نظر

• چرا لینک هاش ارور میده ؟ ورژن آخر هم استفاده میکنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_m2011 نمایش پست ها
          من بعضی برنامه رو که add میکنم میگه
          failled to instal your divise is jailed
          منظورش چیه گوشی من که جیلبریک نیست ؟!
          شما احتمالا برنامه کرک دانلود کردین از Tongbu که این ارور رو میده.
          شما باید برنامه ها رو از تبی که لوگوی Tongbu روی آن هست،دانلود کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
            چرا لینک هاش ارور میده ؟ ورژن آخر هم استفاده میکنم ؟
            دقیقا چه اروری میده؟
            Invalid link??

نظر

• داداش حل شد . مشکل اینولید لینک داشتم . که خدا شکر حل شد .

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
              دقیقا چه اروری میده؟
              Invalid link??

نظر

• lسلام .. گوشی من اپل 6 و جدیدا به 8.1.1 آپدیت کردم.. اما نمی تونم از برنامه تانگبو استفاده کنم .. همش این اروز رو می ده.. گوشیم جلبریک نیست و تازه گرفتم..دوستان اگه می شه راهنمایی کنید. من دنبال دیکشنری لانگ من هستم و فقط از این طرق می تونم انتقال فایل داشته باشم

نظر

• من یه سری برنامه ایفون خریدم که فروشنده میگه باید با تانگبو سنیک شم بعد نصب کنم
                  سوالی که دارم اینه نحوه دقیق و راحت نصب این برنامه ها بهم بگین و اینکه میشه با برنامه موبوروبو برنامه های ایفون نصب کرد؟
                  مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط xmanz نمایش پست ها
                    من یه سری برنامه ایفون خریدم که فروشنده میگه باید با تانگبو سنیک شم بعد نصب کنم
                    سوالی که دارم اینه نحوه دقیق و راحت نصب این برنامه ها بهم بگین و اینکه میشه با برنامه موبوروبو برنامه های ایفون نصب کرد؟
                    مرسی
                    برنامه های فروشنده بهتون داده رو باید با iTools یا خود tongbu نصب کنید و پس از نصب از Genuine App استفاده کنید

نظر

• دوستان مدیر... جوابمو نگرفتم... نمی تونم با تانگبو دانلود کنم... ممنون می شک راهنماییم کنید.. تصویر شو دو تا پست قبل گذاشتم

نظر

• سلام دوستان. مدتیه ورژن تازه ی تانگبو (نسخه ی 2.3.3 گویا ) اومده. تو گوشی این نسخه جدیده موجوده. ولی برای فیکس کردن کرش باید از طریق نسخه ی ویندوز وارد شم. ولی نسخه ی ویندوزم قدیمیه . جدیدا وقتی روش کلیک می کنم یک صفحه باز می شه upgrading که قبلا هم می اومد. ولی به 50 درصد که می رسه هنگ می کنه و not responding میشه . هرچی هم می گردم این ورژن آخریه برای ویندوز دانلودی اش نیست . آیا میشه از طریق برنامه ی نصبی رو گوشی هم فیکس کرد ؟ یا ورژن تازه ی ویندوزش رو کسی برای دانلود داره ؟ با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط amin dexter نمایش پست ها
                          سلام دوستان. مدتیه ورژن تازه ی تانگبو (نسخه ی 2.3.3 گویا ) اومده. تو گوشی این نسخه جدیده موجوده. ولی برای فیکس کردن کرش باید از طریق نسخه ی ویندوز وارد شم. ولی نسخه ی ویندوزم قدیمیه . جدیدا وقتی روش کلیک می کنم یک صفحه باز می شه upgrading که قبلا هم می اومد. ولی به 50 درصد که می رسه هنگ می کنه و not responding میشه . هرچی هم می گردم این ورژن آخریه برای ویندوز دانلودی اش نیست . آیا میشه از طریق برنامه ی نصبی رو گوشی هم فیکس کرد ؟ یا ورژن تازه ی ویندوزش رو کسی برای دانلود داره ؟ با تشکر
                          اخرین ورژن رو میتونید از سایت خودش دانلود کنید : 同步助手|同步推电脑版2.2.2官方下载|最安全的苹果手机助手-同步助手Win版官网

نظر

• من به یه مشکل بر خوردم. این آخرین ورژن رو هم دارم آیفون 5اس 7.1 هم دارم. هر وقت که دکمه جنیون رو میزنم میگه که نمیتونه با آخرین نسخه آیتیونز کار کنه یک روز دیگه آپدیت میده!
                            من نه آخرین نسخه آی تیونز رو دارم و نه آخرین نسخه آی او اس رو.
                            چه کار کنم؟ آیتیونز رو آپدیت کنم؟ آی او اس رو آپدیت کنم؟
                            تو فکرم اصلا جیل بریک کنم

نظر

• باید بگیرید دیگه ایتیونز رو

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان من از تانگبوی توی گوشیم مه نصب شده استفاده میکنم از وقتی اپدیت کردم برنامه یی مه قبلا بهم میداد رو الان پیدا نمیکنه؟!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X