اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب برنامه های کرک با برنامه tongbu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام.دوستان من بردم کلی برنامه برام رو 5اس نصب کردن تو بازار.اگه این برنامه رو بگیرم و ازش برنامه نصب کنم برا هیچکدوم از برنامه هام مشکل پیش نمیاد مثل 25پی پی؟خواهشان یکی جواب بده

نظر

• نوشته اصلی توسط peyman.hs نمایش پست ها
      سلام.دوستان من بردم کلی برنامه برام رو 5اس نصب کردن تو بازار.اگه این برنامه رو بگیرم و ازش برنامه نصب کنم برا هیچکدوم از برنامه هام مشکل پیش نمیاد مثل 25پی پی؟خواهشان یکی جواب بده
      خیر مشکلی پیش نمیاد

نظر

• سلام دوستان
        من الان كلا گيجم يكي اين وسط منو ي تكوني بده
        ٣ساله دارم برنامه هايي ك رايگان ميشن رو جمع ميكنم براي روزي ك آيپد بخرم چقدر زحمت....
        حالا با تانگبو هر برنامه اي كه بخواي ميتوني خيلي سريع دانلود و نصب كني
        من الان گيجم ايتنوز رو كلا بذارم كنار و از اين تانگبو استفاده كنم؟
        يا با همون ايتونز ادامه بدم و دنبال گيفت كارت باشم يا ايميل بزنم ب شركتا برنامه هاشونو بهم هديه بدن😬😁
        اصلا يه مقايسه بين اين برنامه و ايتنوز برام بديد مزايا و معايبشون نسبت به هم ديگه؟
        اپل ايدي لازمم ميشه
        الان گيجم
        اينم بگم ايپد اير هم خريدم😎😍

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.phd71 نمایش پست ها
          سلام دوستان
          من الان كلا گيجم يكي اين وسط منو ي تكوني بده
          ٣ساله دارم برنامه هايي ك رايگان ميشن رو جمع ميكنم براي روزي ك آيپد بخرم چقدر زحمت....
          حالا با تانگبو هر برنامه اي كه بخواي ميتوني خيلي سريع دانلود و نصب كني
          من الان گيجم ايتنوز رو كلا بذارم كنار و از اين تانگبو استفاده كنم؟
          يا با همون ايتونز ادامه بدم و دنبال گيفت كارت باشم يا ايميل بزنم ب شركتا برنامه هاشونو بهم هديه بدن😬😁
          اصلا يه مقايسه بين اين برنامه و ايتنوز برام بديد مزايا و معايبشون نسبت به هم ديگه؟
          اپل ايدي لازمم ميشه
          الان گيجم
          اينم بگم ايپد اير هم خريدم😎😍

Sent from my iPad using Tapatalk HD
          درود

عزیز اینجور برنامه ها هم مشکلای خودشونو دارن شما یه سرچ بکن خیلیا با مشکل کرش شدن اپا تو تانگبو مشکل پیدا کردن
          هر چیزی کامل نیست

من اپل ایدی پدرم بعد از استفاده از تانگبو چت زده و میگه فقط از اپ استور چین میتونی دانلود کنی در حالی که اکانت برای امریکاست

بهترین برنامه برای دیوایس های اپلی ایتونز هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• باسلام برای نصب این برنامه گوشی حتما باید جلبیریک شده باشه؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amirfahimi نمایش پست ها
              باسلام برای نصب این برنامه گوشی حتما باید جلبیریک شده باشه؟؟؟؟؟
              نه فرقی نمیکنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• اگه با tongbu برنامه بريزم ios رو مى تونم آپديت كنم ؟ مشكلى پيش نمياره مثه مصرف بالاى باترى يا براى آپديت ios ...
                بعد برفرض ورژن ٨ ios بياد با tongbu سازگارى خواهد داشت اگه نه معمولا چن وقت طول مى كشه تا ورژن سازگار tongbu بياد بيرون ؟ و بعد اومدن ورژن سازگار با ios بايد دوباره برنامه ها رو از اول نصب كرد يا نه ؟!

نظر

• يك سوالي عزيزان با نصب برنامه هايي از قبيل tongbu و اينا به دستگاه ما صدمه اي نميخوره ؟يعني مشكلات جيليريك از جمله حفره امنيتي و كاهش سرعت و ... پيش نمياد ؟ ممنون ميشم اطلاعاتتونو بخونم

نظر

• دوستان من کلی برنامه ipa روی کامپیوترم دارم که با تانگبو دانلود نکردم. اما وقتی توی قسمت drag and drop برنامه رو می ندازم و برای نصبش اقدام می کنم این خطا رو میده:
                    applicationverification failed
                    توی ifunbox هم امتحان کردم اما اونجا هم failed میشه . من حدود 20 گیگ برنامه ipa دارم که خودم و نه از طریق این نرم افزارها دانلود کردم. برای نصبشون چیکار باید بکنم؟
                    ممنون

نظر

• چرا خیلی از برنامه ها رو نمیشه دانلود کرد ؟ مثلا beatburn treadmill دانلود نمیشه waiting میزنه !

نظر

• نوشته اصلی توسط milad-70 نمایش پست ها
                        چرا خیلی از برنامه ها رو نمیشه دانلود کرد ؟ مثلا beatburn treadmill دانلود نمیشه waiting میزنه !
                        برای منم بعضی وقتها این مشکل پیش اومده و با بستن برنامه و باز کردن مجدد مشکل حل شده.

نظر

• درود
                          من برنامه ها رو با همین اپ دانلود کردم ولی وقتی نصب میکنم کرش میکنه میشه راهنمایی کنین

نظر

• در تب welcome عبارت genuine app رو بزنید درست میشه. فکر کنم در پست اول توضیح دادن

نظر

• با سلام من برنامه رو از لینکی که گذاشتین دانلود کردم ولی روی آیفونم نصب نمیشه آخرش که میرسه ارور میده ، لطفا راهنمای کنید

نظر

• app واسه ایفون لازم دارم اونی که گذاشتین رو گوشیم نصب نمیشه ، ورژن جدید شو هم نصب کرم کاملا چینی بود پاکش کردم دیگه همونم نمیدونم از کجا پیداش کنم . کممممک کنید دوستان . ورژن گوشیمم 5.1 هست

نظر

صبر کنید ..
                                X