اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب برنامه های کرک با برنامه tongbu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تموم 15 صفحه رو یکبار دیگه ریز از اول مطالعه کردم.متاسفانه هیچ جوابی برای سوالهام پیدا نکردم و هنوز هم با دانلود تو پی سی مشکل دارم و اصلا نمیدونم از کجا باید دانلود بکنم

نظر

• نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
      تموم 15 صفحه رو یکبار دیگه ریز از اول مطالعه کردم.متاسفانه هیچ جوابی برای سوالهام پیدا نکردم و هنوز هم با دانلود تو پی سی مشکل دارم و اصلا نمیدونم از کجا باید دانلود بکنم
      up .

نظر

• سلام

من با نصب برنامه ی PC مشکل دارم و چه هنگام نصب چه بعد برای اجرا ارور has been stop working mide و باز نمی شه!

مشکل از کجاست ؟ چیکار کنم ؟

ممنون

نظر

• با نام خدا و سلام
          پس وأسه آيپدش كه چينيه ...آموزش چينيه نيس من أصن نميفهمم چيچيه

نظر

• من این برنامه رو نصب کردم با pc چند تا نرم افزار پولی هم گرفتم ولی الان گزینه دانلودش کار نمیکنه هرچی روش کلیک میکنم انگار نه انگار حتی پیغام ارور هم نمبده

نظر

• گوشی من ios 7.0.4 هست

الان برنامه تونگبو رو باز کردم ببینم بازی جدید چی گذاشته از طریق pc بعدش گفتم یه سرچی بزنم ببینم بازی call of duty جدید اومده که دیدم واسه دانلود پیدا کرد حالا نمیدونم اینو دانلود کنم اجرا میشه یا نه فقط رو جیلبریکها اجرا میشه اخه چیزی درباره جیلبریک ننوشته

اینم لینک دانلودش
              http://h3.leaderhero.com/ipan/charge...gbu.com.zb.ipa

نظر

• نوشته اصلی توسط dishdish نمایش پست ها
                گوشی من ios 7.0.4 هست

الان برنامه تونگبو رو باز کردم ببینم بازی جدید چی گذاشته از طریق pc بعدش گفتم یه سرچی بزنم ببینم بازی call of duty جدید اومده که دیدم واسه دانلود پیدا کرد حالا نمیدونم اینو دانلود کنم اجرا میشه یا نه فقط رو جیلبریکها اجرا میشه اخه چیزی درباره جیلبریک ننوشته

اینم لینک دانلودش
                http://h3.leaderhero.com/ipan/charge...gbu.com.zb.ipa
                من دانلود کردم هیچ مشکلین نداره
                گوشیمم جیلبریک نیس
                ولی دقت کن برنامه تانگبو برنامه هاش هم واسه گوشی های جلبریک هس هم بدون جلبریک

روی این گزینه کلیک کن بعد هر چی می خوای دانلود کن البته اگه گوشیت جلبریک نباشه

موفق باشی

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• اینایی که شما گفتی رو منم میدونم

فقط امکان نداره که تونگبو اینقدر اپدیت باشه و این بازی رو ردیف کرده باشه

به هر حال دارم دانلودش میکنم ۱ ساعت دیگه تمام میشه فردا خبرش رو میزارم اگه بیاد بالا به همه این خبر خوش میدم

نظر

• بازی رو دانلود کردم نصبم کردم راحت بالا اومد بازی هم کردم

با این تفاسیر میبینم که تونگبو خیلی اپدیت هست دمش گرم

بچه ها لیست بازی های جدید رو دارین اسمشون رو که من پبداشون کنم ؟

نظر

• دیدی که امکانش هس
                      می تونستی با یه لایک خوشحالم کنی

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• هر برنامه ای که با این میگیرم رو گوشی نصب نمیشه !! در وافع با یه apple id دیگه میگیره !

نظر

• نوشته اصلی توسط ipone_shz نمایش پست ها
                          هر برنامه ای که با این میگیرم رو گوشی نصب نمیشه !! در وافع با یه apple id دیگه میگیره !
                          گوشیت جیلبریک یا نه ؟

اگه جیلبیرک باید تو قسمت اناناس دانلود کنی برنامه ها رو و اگه نه اونیکی

گوشیت رو با برنامه سینک کردی ؟

نظر

• ریختم برنامه رو منتها کانکنت نمیشه به آی دیوایس و میگه حتما باید آیتونز داشته باشید !!

نظر

• ميخواستم ببينم اگه از تونگبو استفاده كنم ديگه نميتونم از برنامه هايي كه از اپل ريختم بك اپ بگيرم؟كلا مشكلي نداره؟با اي او اس ٧ با ايپد ٤سازگاري داره؟

نظر

• جطور میشه از Tongbu زد بیرون؟
                                میخوام دوباره برگردم به app store

نظر

صبر کنید ..
                                X