اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل اتصال به instagram

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل اتصال به instagram

سلام
    من نمیتونم بهinstagram وصل بشم
    تو اندروید با ایرانسل میشد
    کمک لطفا

مشکل با اینترنتتون هست حتما. چون تمامی کاربران بدون مشکل با هر اینترنتی استفاده می کنند. شاید هم اطلاعات کاربری را به اشتباه وارد می کنید

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
      مشکل با اینترنتتون هست حتما. چون تمامی کاربران بدون مشکل با هر اینترنتی استفاده می کنند. شاید هم اطلاعات کاربری را به اشتباه وارد می کنید
      آره مشكلى نداره جناب عليرضا من اكانت اينستگرام شما رو سرچ ميكنم چيزئ نمياد

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
        چطور مشکلی؟
        من قبلا از هرجایی با اندروید وصل می شدم
        اما الان عکسارو نمیاره و فقط بخشه news هست که میاد
        راه حلی نیست؟
        تنظیماتی که درست بشه

نظر

نوشته اصلی توسط Smh1983 نمایش پست ها
          آره مشكلى نداره جناب عليرضا من اكانت اينستگرام شما رو سرچ ميكنم چيزئ نمياد
          اینترنتم ایرانسلم هست
          نمیفهمم که چرا الان نمیشه وصل بشم
          لطفا یه راهنمایی بکنینننننن

نظر

اینترنتتون چیه ؟ آیفون با ایرانسل و بعضی isp ها خوب کار نمیکنه البته اون بیشتر مربوط به appstore بود نه برنامه ها

در هر صورت برنامه رو پاک کنید یه reset network setting انجام بدین دوباره نصب کنید ببینید درست شده
            راستی ورژن آخرشو هم نصب کنید

نظر

اینترنتتون چیه ؟ آیفون با ایرانسل و بعضی isp ها خوب کار نمیکنه البته اون بیشتر مربوط به appstore بود نه برنامه ها

در هر صورت برنامه رو پاک کنید یه reset network setting انجام بدین دوباره نصب کنید ببینید درست شده
              راستی ورژن آخرشو هم نصب کنید
              من فعلاخودم نمیتونم برنامه بریزم
              برنامه رو بردم بیرون ریختن برام
              الان ریست دادم درست نشد
              اگه ببرم یه نمایندگی مشکلشو میفهمه؟
              چون گویا فقط با عکس مشکل داره!
              نوشته و همه چیز هم میاره
              یه چندتا عکسم وقتی ولیعصر بودم آورد

نظر

با اینترنت وای فای چندجای دیگه تست کنید اگه اونا جواب دادن مشکل از isp ایرانسله
                ایرانسل وایمکسه یا سیمکارت ؟ اگه سیمکارته ممکنه ورژن ios برنامه اینستگرام زیاد اینترنت بخواد نسبت به نسخه آندروید و زورش نرسه باز کنه ولی این بعید به نظر میاد چون حداقل باید دیرتر باز شه نه اینکه اصلا باز نشه

دوستان دیگه که ایرانسل دارن امتجان کنن ببینن همچین مشکلی دارن یا نه

نظر

با اینترنت وای فای چندجای دیگه تست کنید اگه اونا جواب دادن مشکل از isp ایرانسله
                  ایرانسل وایمکسه یا سیمکارت ؟ اگه سیمکارته ممکنه ورژن ios برنامه اینستگرام زیاد اینترنت بخواد نسبت به نسخه آندروید و زورش نرسه باز کنه ولی این بعید به نظر میاد چون حداقل باید دیرتر باز شه نه اینکه اصلا باز نشه

دوستان دیگه که ایرانسل دارن امتجان کنن ببینن همچین مشکلی دارن یا نه
                  مرسی مشکل حل شد
                  10 بار رو یه عکس ریفرش زدم
                  گرم شد دگ!
                  ممنون از راهنماییتون

نظر

صبر کنید ..
                  X