اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل پرز زیر صفحه در ایپد مینی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط magi1991 نمایش پست ها
    امكان نداره آيپدي كه از جعبه باز ميكني ، نو ، خش داشته باشه!
    پرز زيره صفحه هم اصلا طبيعي نيست!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
    پرز زیر صفحه کاملا طبیعی هست اتفاقا
    الان به قاطع میگم هییییییچ دستگاه اپل وجود نداره ( از ۴اس به بعد ) که پرز نداشته باشه
    کم و بیش داره
    حالا یکی حساس نیست نمیبینه
    من ۲ تا ایر ۱۲۸ گیگ فروختم به شکل فجیهی پرز های تابلو داشت
    الانم خودم ۶۴ دارم اونم داره
    ایفونامم دارن

نظر

نوشته اصلی توسط Solar silor نمایش پست ها
      حالا دوستان بنابر چيز هايي كه گفتم بنظر شما اين ايپد كار كرده است يا نه ممنون ميشم كه جواب نهائي رو بهم بدين منتظرتونم.
      شما برید تو گوگل سرچ کنید apple serial check بعد لینک مربوط به سایت خود اپل رو باز کنید
      ببینید دومین تاریخ برای چه زمانی از سال بعد هست
      اگر مطابق تاریخ خرید شما در سال بعد هست یعنی دستگاه نو بوده

نظر

واقعا إز راهنمايي خوب تون ممنونم دوست عزيز بااين راهنمايي كه به من كردين خيالم رو راحت كردين ببخشيد دكمه هوم ايپد هاي شما هم لق بودن؟؟؟

نظر

واقعا إز راهنمايي خوب تون ممنونم دوست عزيز بااين راهنمايي كه به من كردين خيالم رو راحت كردين ببخشيد دكمه هوم ايپد هاي شما هم لق بودن؟؟؟
          اره تو بعضی ای دیوایس ها دیدم یکم کوچولو لق هست

نظر

دوست عزيز doltمن به سايتي كه گفته بودين رفتم وسريال آيپدم رو وارد كردم ولي چيزي در رابط با اولين زمان راه اندازي به من نداد اگه ميشه بيشتر راهنمايي كنيد

نظر

اره تاریخ تموم شدن وارانتی رو نشون میده که برای ۲۰۱۴ هست
              از اون تاریخ یکسال برگردید عقب میشه تاریخ خرید شما

نظر

دوست عزيز doltآيپدم گارانتي نداره بدونه گارانتي گرفتم زدم سه تا گزينه اومد أولي يه تيك سبز خورد دومي يه علامت اخطار نارنجي بود سومي هم يه تيك سبز تو گزينه سوم اينو نوشته بود:"August"31,2014"من آيپدم رو دقيقا دوم آبان ماه خريدم و راه اندازي كردم بنظر شما تاريخ ها بهم ميخورن يانه؟؟؟؟
                ویرایش توسط Solar silor : https://i-phone.ir/forums/member/147256-solar-silor در ساعت 18-12-2013, 02:57 AM

نظر

دوست عزيز dolt بنابر توضيحي كه بالا دادم وزماني كه گفتم به نظر شما بأهم هم خوني دارن إز شما خواهشمندم كه لطف كنيد واسم يه چك كنيد وجوابشو هر چه زود تر بهم بدين تا اگه همخوني نداشتن آيپدم رو بفروشم ممنون ميشم سر اولين فرست جوابم بدين منتظر تونم.

نظر

دوست عزيز doltآيپدم گارانتي نداره بدونه گارانتي گرفتم زدم سه تا گزينه اومد أولي يه تيك سبز خورد دومي يه علامت اخطار نارنجي بود سومي هم يه تيك سبز تو گزينه سوم اينو نوشته بود:"August"31,2014"من آيپدم رو دقيقا دوم آبان ماه خريدم و راه اندازي كردم بنظر شما تاريخ ها بهم ميخورن يانه؟؟؟؟

یعنی دستگاهتون 31 آگوست اکتیو شده (9 شهریور 92)
                    اگه تو این تاریخ خریدین و اکتیو شده، که هیچ. در غیر اینصورت قبلا دستگاه روشن شده و در نتیجه آکبند نیست.
                    تو تاپیک زیر بهتر میتونین اطلاعات کسب کنین، مخصوصا پست اول:
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html

نظر

شرمند دوست عزيز من سريال آيپدم رو اول اشتباه وارد كرده بودم بعد متوجه شدم اين تاريخ أون روزيه كه واسم راه اندازي شده 23,2014ماه أكتبر خودم ايپد رو ٣٠ مهر سفارش دادم سوم إبان به دستم رسيد وراه اندازي شد اين با أون تاريخي كه من راه اندازي كردم يكي نيست يعني دو روز قبل اين كه من راه اندازي كنم راه اندازي شده من خودم تو همدانم و فروشنده اي كه من آيپد رو ازش گرفتم ايپد رو از تهران سفارش داده بود يعني احتمال داره تو نماينده گي تهران اول ايپد رو تست كنن بعد بفرستن؟؟؟؟بعد نايلون دور ايپد دقيقا مثل پلمب أپل بود أصلا مو نميزد همون شكل حرف tرو داشت وكاملا به جعبه چسپيده بود حالا به نظر شما دوست عزيزMohammad podباتوضيحاتي كه خدمت تون عرض كردم الانم بازم ايپد كار كرده است؟؟؟؟؟ممنون ميشم جوابشو هرچي زود تر بهم بدين چون ديونم كرده،منتظرتم.

نظر

شرمند دوست عزيز من سريال آيپدم رو اول اشتباه وارد كرده بودم بعد متوجه شدم اين تاريخ أون روزيه كه واسم راه اندازي شده 23,2014ماه أكتبر خودم ايپد رو ٣٠ مهر سفارش دادم سوم إبان به دستم رسيد وراه اندازي شد اين با أون تاريخي كه من راه اندازي كردم يكي نيست يعني دو روز قبل اين كه من راه اندازي كنم راه اندازي شده من خودم تو همدانم و فروشنده اي كه من آيپد رو ازش گرفتم ايپد رو از تهران سفارش داده بود يعني احتمال داره تو نماينده گي تهران اول ايپد رو تست كنن بعد بفرستن؟؟؟؟بعد نايلون دور ايپد دقيقا مثل پلمب أپل بود أصلا مو نميزد همون شكل حرف tرو داشت وكاملا به جعبه چسپيده بود حالا به نظر شما دوست عزيزMohammad podباتوضيحاتي كه خدمت تون عرض كردم الانم بازم ايپد كار كرده است؟؟؟؟؟ممنون ميشم جوابشو هرچي زود تر بهم بدين چون ديونم كرده،منتظرتم.
                        من نمیدونم، ولی اگه تاریخ دقیق سریال آیپدتون 23 اکتبره و شما 25 اکتبر دستت رسیده، حتما باز شده قبلن.
                        چون شما میگی 3 آبان بازش کردی و دیدی تاریخ 1 آبان خورده، پس یه جای کار میلنگه. از فروشنده بپرس ببین خودش چی میگه؟

نظر

صبر کنید ..
                        X