اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل پرز زیر صفحه در ایپد مینی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط DOLT نمایش پست ها
    حالا من امروز به یه چیز دیگه بر خوردم که قبلا توی ایفون دیده بودم
    صفحه ایپد من کمی به زردی میزنه ولی یه ایپد دیگه اونم مینی بود اون به ابی میزد ... اینا با هم چه فرقی دارن؟ کدوم بهتره ؟!
    فرقی ندارن هر کدومش ساخت یه شرکته ال جی و سامسونگ..
    اونی که زرده البته به نظر من چشم رو خسته نمیکنه من ایفونم ابی بود خیلی اذیت میکرد

نظر

اره منم شنیدم اونایی که زرده رنگاش طببعی تره
      من ایفون ۵ ام خیلی متعادله ولی یه ۴ ابی داشتم بقول شما تو چشم میزد قشنگ

نظر

پس اینجور که دوستان میگن مشکلی نیست و یک مسیله ی همه گیر هست
        البته من تو فروم اپل هم دیدم خیلیییییی این مسیله رو گفته بودن
        مثنکه اپل توی دو هفته اول تعویض میکنه براشون ولی تضمین نمیده که ایپد بعدی این مشکل رو نداشته باشه
        ولی یه جا خوندم که اگر تعداد پرز ها زیاد باشه و ازار دهنده تعویض میکنن فقط

نظر

سلام دوستان خسته نباشيد من چند هفته پيش يه ايپد ميني سفيد سفارش دادم واسم آوردن فروشنده در كارتون آيپد رو كه نايلون پيچ شده بود باز كرد خود آيپد هم نايلون پيچ شده بوده بعد أون واسم راه اندازي كرد بعد إز أين اومدم خونه متوجه يه خش تقريبا عميق روي قسمت نوار باريك آلمينيوميش شدم روز بعد كه بردم پس بدم طبق معمول فروشنده پس نگرفت حالا واسم سؤاله كه أين ايپد كار كرده يأنه ممنون هرچي زود تر جوابشو بهم بدين چون داره رو عصابم راه ميره.باتشكر

نظر

يادم رفت اين ها روهم أضافه كنم كه زير صفحه أيپد منم يه پرز هست كه بقول دوستان معموليه و دكمه هومش يه مقدار كوچيك لقه البته يكي دوخش ديگه هم روش بود كه بأيد إز زاويه خاصي نگاهش كني كه معلوم باشه حالا دوستان سؤال من إز شما اينه كه شما هم با همچنين مشكلاتي روبه رو بوده أيد يأنه ممنون ميشم كه جواب سوالام رو هرچي زود تر بدين چون واقعا داره با عصابم بأزي ميكنه.باتشكر

نظر

سلام دوستان كسي نيست منو راهنمايي كنه دارم ديونه ميشم يكي بياد و منو راهنمايي كنه لطفا

نظر

نوشته اصلی توسط Solar silor نمایش پست ها
                يادم رفت اين ها روهم أضافه كنم كه زير صفحه أيپد منم يه پرز هست كه بقول دوستان معموليه و دكمه هومش يه مقدار كوچيك لقه البته يكي دوخش ديگه هم روش بود كه بأيد إز زاويه خاصي نگاهش كني كه معلوم باشه حالا دوستان سؤال من إز شما اينه كه شما هم با همچنين مشكلاتي روبه رو بوده أيد يأنه ممنون ميشم كه جواب سوالام رو هرچي زود تر بدين چون واقعا داره با عصابم بأزي ميكنه.باتشكر
                اگه متخصصی رو میشناسی آیپد رو بهش بده تا پرز رو برداره و اینکه دکمه هوم لقه باید یه متخصص ببینه مشکل داره یا نه شاید به خاطر حساسیت شما به دیوایس باشه ولی اگه جای شما بودم پرز رو بیخیال میشدم ارزش ریسک نداره البته تاکید میکنم که متخصص ببینه نه یک آچار باز

نظر

ممنون دوست عزيز وأسه راهنماييت پرز زياد واسم مهم نيست فقط أون خش يكم تو ذوغم زده بنظر شما خش داشتن ايپد نو طبيعه يأنه؟؟؟من ميگم نكنه ايپد كار كرده باشه أيا رأهي هست بفهمي كه كاركرده يأنه؟؟؟؟شما تا حالا جايي شنيدين كه ايپد نو خش داشته باشه ممنون ميشم كه در اين رابطه هم راهنمايي كنيد.
                  ویرایش توسط Solar silor : https://i-phone.ir/forums/member/147256-solar-silor در ساعت 17-12-2013, 01:35 AM

نظر

نوشته اصلی توسط solar silor نمایش پست ها
                    ممنون دوست عزيز وأسه راهنماييت پرز زياد واسم مهم نيست فقط أون خش يكم تو ذوغم زده بنظر شما خش داشتن ايپد نو طبيعه يأنه؟؟؟من ميگم نكنه ايپد كار كرده باشه أيا رأهي هست بفهمي كه كاركرده يأنه؟؟؟؟شما تا حالا جايي شنيدين كه ايپد نو خش داشته باشه ممنون ميشم كه در اين رابطه هم راهنمايي كنيد.
                    به پلاستیک دور تا دورش دقت کردی؟ همون حروف t مانند در کناره هاش ؟؟؟؟؟ از اونجا میشه فهمید که دیوایس نو هست یا خود فروشنده پلاستیک رو روش کشیده..... خود کارتون ضربه خوردگی داره؟؟؟؟ اگه دیوایس نو بوده به نظر من بعیده که خش داشته باشه

نظر

سلام دوست عزيز اگه منظورت أون لبه باريك ألمينيومي كه بأيد بگم يه دونه خش إز روز اول روش بود اگرم منظورت أون نايلونيه كه رو خود ايپد بود بأيد بگم كه همون نايلوني كه دور تا دور بقيه ايپد هاس إز همون نايلون هايي بود كه إز زير ميكشي باز ميشه نايلون دورش مثل نايلون بقيه ايپد ها بود،كارتون شم زده گي خاصي نداشت فقط يه نقطه إز پشتش فرو رفته،من چيزي به اسم حرف tتوش پيدا نكردم اگه ميشه يكم منظورتون رو واضح تر بيان كنيد ممنون ميشم.

نظر

بالای لبه های کناری حروف t کاملا روی پلاستیک مشخصا و در همین رابطه تاپیکی در انجمن هست میتونی بری نیگاه کنی

نظر

حالا در كل دوست عزيز بنظر شما با مشخصاتي كه من به شما دادم آيپدم كار كرده هست يأنه؟؟؟؟

نظر

امكان نداره آيپدي كه از جعبه باز ميكني ، نو ، خش داشته باشه!
                            پرز زيره صفحه هم اصلا طبيعي نيست!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

مال من كه داشت!!!!

نظر

حالا دوستان بنابر چيز هايي كه گفتم بنظر شما اين ايپد كار كرده است يا نه ممنون ميشم كه جواب نهائي رو بهم بدين منتظرتونم.

نظر

صبر کنید ..
                                X