اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در ریستور کردن به ورژن جدید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام، من آیپد 2 دارم و همین طور رو آرم اپل مونده، آپدیتی که شما گذاشتید در همین جارو دانلود کردم اما وقتی دگمه restore رو می زنم میزنه: (An unknown error occured (-50 ، ممنون می شم راهنماییم کنید

نظر

نوشته اصلی توسط shivaamf نمایش پست ها
      سلام، من آیپد 2 دارم و همین طور رو آرم اپل مونده، آپدیتی که شما گذاشتید در همین جارو دانلود کردم اما وقتی دگمه restore رو می زنم میزنه: (An unknown error occured (-50 ، ممنون می شم راهنماییم کنید
      سلام , برای ریستور باید دیوایس رو به حالت DFU ببرید و سپس در ویندوز کلید shift و در مک کلید Options ( ALT رو نگه دارید و بعد روی ریستور کلیک کنید و ادامه ماجرا !! ممکنه مجبور باشید از نرم افزارهای تغییر آی پی هم استفاده کنید و البته باید ورژن دانلود شده با دیوایس شما مطابقت داشته باشه ( wifi یا gsm یا cdma )

نظر

سلام خدمت همه دوستان و عرض خسته نباشید. به راهنمایی تون نیازمندم شدیدا.
        هنگام رستور کردن iphone به ورژن 11.0.3 میره که extract کنه فایل رو تو گام اول با این ارور روبرو میشم: the firmware file was corrupt و ریستور نمیشه گوشیم...
        ( گوشیم هم iphone 6 - 16Gg هستش. )
        فایل ipsw رو هم درست دانلود کردم نمیدونم چیکار باید کنم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید....

نظر

نوشته اصلی توسط pooya.seven نمایش پست ها
          سلام خدمت همه دوستان و عرض خسته نباشید. به راهنمایی تون نیازمندم شدیدا.
          هنگام رستور کردن iphone به ورژن 11.0.3 میره که extract کنه فایل رو تو گام اول با این ارور روبرو میشم: the firmware file was corrupt و ریستور نمیشه گوشیم...
          ( گوشیم هم iphone 6 - 16Gg هستش. )
          فایل ipsw رو هم درست دانلود کردم نمیدونم چیکار باید کنم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید....

نسخه درست گرفتی ؟

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

نظر

بله از اینجا www.ipsw.me رفتم و دقیقا نسخه مربوط به iphone 6 ro gereftam ios11.0.3

نظر

سلام. ipad Air دارم مدل A1475 هست.از سایت ipsw.me فایل iPad_Spring_2019_12.4.1_16G102_Restore.ipsw رو دانلود کردم ولی موقع فلش زدن ارور زیر رو میده.چیکا کنم؟
              The (ipad) "ipad" could not be restored because the firmware file is not compatible
              ممنون میشم زود جواب بدید.مال مشتری هست.

نظر

سلام دوستان
                من از روشی که در این لینک اموزش دادن استفاده کردم برای نصب ios 13 بتا و نسخه اصلی و به راحتی بودن هیچ اروری تونستم نصب کنم روی گوشی آیفون 10

آموزش نصب IOS 13 به صورت رایگان - شرکت عصر آی تی اکسین

نظر

صبر کنید ..
                X