اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال اولیه برنامه نویسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال اولیه برنامه نویسی

کسی در مورد کلمه های که در زیر هست یه توضیح بهم میدین ؟
    product name :
    organization name
    company ldentifire
    class prefix

الان ۳ تا گزینه هست که تیک میخواد میشه منظورش رو بهم بگین ؟
    use storyboards
    use automatic reference
    include unit tests

اسم اولی که اسم پروژت هست!
    اون ۲ تای دومی هم هرچی دوست داری بزن! زیاد مهم نیست!
    سوی هم خالی بذاری! اما مثلا اگر شما بخوای اول هر فایلی که میسازی همیشه یک اسم خاصی بصورت اوتوماتیک بصورت خودکار اضافه شه، اون اسم را بنویس!

اون تیک ها!
    اولی را اگر تیک بذاری ،*برنامه از تکنولوژي Storyboard استفاده میکنه، در این صورت باید برنامت را از iOS5 به بالا عرضه کنی!
    دومی باعث میشه مدیریت حافظه بصورت خودکار انجام بشه!
    سوی را هم تیکشو نذار! برای تست کردن برنامه با کد هست!
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

در مورد این ها میشه واسم توضیح بدی
      اگه مشکلی نداره تک تک توضیح بدین که چی هست و کارش چی هست

master_datail
      apengl game
      page-based application
      single view application
      tabbed application
      utility application
      empty aplication

نظر

در مورد این ۴ تا هم اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدین که بعدا دچار مشکل نشیم
        product name :
        organization name
        company ldentifire
        class prefix

نظر

نوشته اصلی توسط tatikiss67 نمایش پست ها
          در مورد این ها میشه واسم توضیح بدی
          اگه مشکلی نداره تک تک توضیح بدین که چی هست و کارش چی هست

master_datail
          apengl game
          page-based application
          single view application
          tabbed application
          utility application
          empty aplication
          این هر کدام Template ها آماده هست برای شروع یک پروژه! دونه دونه که بسازید خیلی بهتر میفهمید تا من بگم! اما برای اینکه درک کلی داشته باشید
          هرکدام موقع شروع یک سری کد اماده نوشته شده داره که نیاز نیست شما شما از اول بنویسید!
          مثلا Master Detail از اول شروع برنامه براتون یک Table View ساخته!
          Open GL برای ساخت بازی ها ست!
          Page Based Application اماده ساخت برنامه هایی شبیه کتاب و سایر هست! خیلی واضح هست! کافی هست هرکدام را یک بار بسازید و اجرا کنید!

- - - - - - - - - -

در مورد این ۴ تا هم اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدین که بعدا دچار مشکل نشیم
          product name :
          organization name
          company ldentifire
          class prefix
          بالاتر توضیح دادم! نترس به مشکل بر نمیخودی بخاطر اینا! فعلا تمرین کن تا بعد خودت میفهمی چی به چیه!
          " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
          TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

اخه میخوام بنویسم که داشته باشم بعدا کارم میاد به همین خاطر گفتم که برام یه توضیح بدی که بنویسم بعدا داشته باشم اخه باز باید برم دانشگاه دوباره فراموش میکنم
            اگه میشه یه توضیح بهم بدین

نظر

اخه میخوام بنویسم که داشته باشم بعدا کارم میاد به همین خاطر گفتم که برام یه توضیح بدی که بنویسم بعدا داشته باشم اخه باز باید برم دانشگاه دوباره فراموش میکنم
              ببخشید، یه سوال دارم ازتون. شما تا چه حد با برنامه نویسی آشنایی دارید؟ آیا اصلا تابحال برنامه نویسی کردید؟
              خیلی عذر میخوام ولی شما اول برید «ب» برنامه نویسی و منطق اون رو یاد بگیرید، بعد در انجمن سوال بپرسید. چون اگر کمی در اینمورد اطلاعات داشتید با این توضیحاتی که دوستمون گفتن تا حالا باید متوجه می شدید.
              انجمن جایی برای یاد دادن برنامه نویسی از پایه نیست، بلکه جایی هست که اگر به مشکل بر خوردید بتونید مشکلتون رو مطرح کنید تا با کمک بقیه کاربرها اون رو برطرف کنید. یادگیری مسائل پایه بعهده خود کاربر هست.

نظر

دوست عزيز شما برو يه سرچ تو گوگل بزن و يه كتاب در مورد برنامه نويسي با xcode گير بيار و بخون. اگه باز هم به مشكلي برخوردي، بيا اينجا مطرح كن.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

نوشته اصلی توسط eAmin نمایش پست ها
                  ببخشید، یه سوال دارم ازتون. شما تا چه حد با برنامه نویسی آشنایی دارید؟ آیا اصلا تابحال برنامه نویسی کردید؟
                  خیلی عذر میخوام ولی شما اول برید «ب» برنامه نویسی و منطق اون رو یاد بگیرید، بعد در انجمن سوال بپرسید. چون اگر کمی در اینمورد اطلاعات داشتید با این توضیحاتی که دوستمون گفتن تا حالا باید متوجه می شدید.
                  انجمن جایی برای یاد دادن برنامه نویسی از پایه نیست، بلکه جایی هست که اگر به مشکل بر خوردید بتونید مشکلتون رو مطرح کنید تا با کمک بقیه کاربرها اون رو برطرف کنید. یادگیری مسائل پایه بعهده خود کاربر هست.
                  شما هم بهتره اينگونه مسائل رو پ.خ بزنيد تا مشكلي تو انجمن پيش نياد.
                  در ضمن به خاطر اينكه يه كاربر يه موضوعي رو بلد نيست نبايد تحقيرش كرد كه!! هر كس تو يه زمينه هايي تخصص داره و تو يه زمينه هايي هم چيزي نميدونه.

نظر

نوشته اصلی توسط m.raha نمایش پست ها
                    شما هم بهتره اينگونه مسائل رو پ.خ بزنيد تا مشكلي تو انجمن پيش نياد.
                    در ضمن به خاطر اينكه يه كاربر يه موضوعي رو بلد نيست نبايد تحقيرش كرد كه!! هر كس تو يه زمينه هايي تخصص داره و تو يه زمينه هايي هم چيزي نميدونه.
                    ببخشید ولی یعنی بعد چندین سال هنوز فرق اینو نمیفهمم که چه مطلبی رو باید بصورت عمومی یا خصوصی مطرح کنم؟
                    اتفاقا این مطالب باید بصورت عمومی بیان بشن، چون الان در اکثر انجمن های برنامه نویسی (نه فقط در اینجا) اکثرا کاربران تازه واردی وجود دارن که میخوان چیزهای جدید یاد بگیرن (منظورم شخص خاصی نیست) اما هنوز ماهیت وجود انجمن مخصوصا انجمن های برنامه نویسی رو اونطور که باید درک نکردند. همونطور که قبلا هم گفتم انجمن درواقع جایی برای آموزش دادن نیست بلکه برای رفع مشکل هست.
                    درضمن کجای پست بنده تحقیر آمیز بود؟ بنده که قبل از هر چیزی عذر خواهی کردم. بقول یکی از دوستان: "برای بدست آوردن علم و دانش نباید اجازه بدی که غرورت جلوی پیشرفتت رو بگیره"، یعنی اگر هرچقدر هم حقیر و کوچیک بشی در عوض علمی که بدست میاری ارزشش رو داره و هیچی نیست. کسی که ظرفیت اینو نداره که حتی این حرف ها رو هم تحمل کنه همون بهتر که هیچی ندونه و همونی که هست باقی بمونه.

نظر

نوشته اصلی توسط eAmin نمایش پست ها
                      ببخشید ولی یعنی بعد چندین سال هنوز فرق اینو نمیفهمم که چه مطلبی رو باید بصورت عمومی یا خصوصی مطرح کنم؟
                      اتفاقا این مطالب باید بصورت عمومی بیان بشن، چون الان در اکثر انجمن های برنامه نویسی (نه فقط در اینجا) اکثرا کاربران تازه واردی وجود دارن که میخوان چیزهای جدید یاد بگیرن (منظورم شخص خاصی نیست) اما هنوز ماهیت وجود انجمن مخصوصا انجمن های برنامه نویسی رو اونطور که باید درک نکردند. همونطور که قبلا هم گفتم انجمن درواقع جایی برای آموزش دادن نیست بلکه برای رفع مشکل هست.
                      درضمن کجای پست بنده تحقیر آمیز بود؟ بنده که قبل از هر چیزی عذر خواهی کردم. بقول یکی از دوستان: "برای بدست آوردن علم و دانش نباید اجازه بدی که غرورت جلوی پیشرفتت رو بگیره"، یعنی اگر هرچقدر هم حقیر و کوچیک بشی در عوض علمی که بدست میاری ارزشش رو داره و هیچی نیست. کسی که ظرفیت اینو نداره که حتی این حرف ها رو هم تحمل کنه همون بهتر که هیچی ندونه و همونی که هست باقی بمونه.
                      حرفتون در مورد انجمن كاملن صحيحه و بنده قبول دارم. مطرح كردن مطلب به صورت عمومي يا خصوصي ربطي به سابقه تو انجمن نداره. من فقط گفتم پ.خ بزنيد تا اگه دوستمون ناراحت شدن، نيان دوباره يه پست ديگه بدن تا انجمن به هم بريزه. همين.

نظر

من یه کتاب تهیه کردم فقط اون توضیح اولش برای برنامه xcode ورژن ۳.۲.۵ هست
                        من فقط با قسمت اول برنامه مشکل دارم گفتم سوالات اولیه هم بپرسم
                        بعد هم فک کنم این بخش اسمش رو خودشه سوالات و مشکلات برنامه
                        پس من هر سوالی بخوام میتونم بپرسم اگه کسی هست جواب بده اگه نیست جواب نده
                        من فقط اون اول برنامه فرق کرده رو یاد بگیرم
                        باقی چیزاش تو کتاب توضیح داده خودم یاد میگیرم
                        فقط اون تیکه اولش نمیدونم چطوری هست
                        اگه مشکلی واستون نداره واسم توضیح بدین

نظر

صبر کنید ..
                        X