اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پاک نشدن بعد از erase all content and setting

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پاک نشدن بعد از erase all content and setting

سلام خدمت دوستان
    1- من چند سری خواستم که گوشیمو کلا پاک کنم به این طریق نشد ینی اوکی که میکنم لوگوی اپل میاد ولی بعد چند ثانیه میره تو حالتی مثه respring خاستم بدونم مشکل از کجاس؟

2- ی سوال بی ربط اینکه چرا 4اس دلیوری نداره و نخواهد داشت؟؟؟این واسم یه سواله و این که مشکل اساسی دارم باهاش

كسي نيست جواب بده

نظر

شما باید برا کامل پاک کردن محتویاتتون ریستور کنید

دلیوری ابدیت نشده برا ایفون 5 و4s علتشم فقط ناخانا بودن با سی پی یو A5-A6

موفق باشید.

Sent from my iPhone iphone4s-v-6.1.2-jb --32gig

نظر

اين هم شايد تكميل كننده پاسخ دوستمون باشه؛
        براي پاك كردن كامل آيفون زماني مي تونيد از گزينه اي كه استفاده كرديد بهره ببريد كه گوشيتون جيلبريك نباشه كه احتمالا گوشي شما جيلبريك بوده!
        در مورد دليور هم شايد سوالتون اين بوده كه چرا كلا نداره؟!
        به حضورتان عرض مي كنم كه دليور در كشورهاي در حال توسعه و جهان سوم مفيد هست! زيرا در كشورهاي پيشرفته وظيفه گزارش تحويل پيامك به عهده اپراتور هست نه گوشي!

نظر

نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
          شما باید برا کامل پاک کردن محتویاتتون ریستور کنید

دلیوری ابدیت نشده برا ایفون 5 و4s علتشم فقط ناخانا بودن با سی پی یو A5-A6

موفق باشید.

Sent from my iPhone iphone4s-v-6.1.2-jb --32gig
          مرسي دوست عزيز.
          بعد منظورتون از رستور اينه كه كلي بايد رستور بشه يا برگرده به بكاپهاي قبلي؟چون نميدونم پرسيدم :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
            اين هم شايد تكميل كننده پاسخ دوستمون باشه؛
            براي پاك كردن كامل آيفون زماني مي تونيد از گزينه اي كه استفاده كرديد بهره ببريد كه گوشيتون جيلبريك نباشه كه احتمالا گوشي شما جيلبريك بوده!
            در مورد دليور هم شايد سوالتون اين بوده كه چرا كلا نداره؟!
            به حضورتان عرض مي كنم كه دليور در كشورهاي در حال توسعه و جهان سوم مفيد هست! زيرا در كشورهاي پيشرفته وظيفه گزارش تحويل پيامك به عهده اپراتور هست نه گوشي!
            مرسي اقا مجتبي
            يني اگه جيل نبود ميشد؟الان كه هست بايد چيكارش كنم؟ من فقط واسه اينكه ي چندتاشماره از كانتكتام هركاري ميكنم پاك نميشه اين كارو ميخام بكنم
            در مورد دليوري هم ممنونم واقعا كه چه مشكلات پيش پا افتاده اي داريم ما.اخه راستم ميگيد تا چن سال پيش همراه اولم همينجوري بود ولي براي گزارش تاييد از حسابتون كم ميكرد يني به عنوان ي اس كه فرستادين حساب براتون ميكرد مبينين كه!

نظر

ولي فك كنم جواب دوستمون paket درست تر باشه

Sent from my iPhone 4s 32 Black 6.1.2 jail

نظر

نوشته اصلی توسط jh198604 نمایش پست ها
                مرسي اقا مجتبي
                يني اگه جيل نبود ميشد؟الان كه هست بايد چيكارش كنم؟ من فقط واسه اينكه ي چندتاشماره از كانتكتام هركاري ميكنم پاك نميشه اين كارو ميخام بكنم
                در مورد دليوري هم ممنونم واقعا كه چه مشكلات پيش پا افتاده اي داريم ما.اخه راستم ميگيد تا چن سال پيش همراه اولم همينجوري بود ولي براي گزارش تاييد از حسابتون كم ميكرد يني به عنوان ي اس كه فرستادين حساب براتون ميكرد مبينين كه!

چند تا شماره تلفن؟ خب اونها را مي تونيد دونه به دونه پاك كنيد!
                در صورتي كه بخواهيد ريستور كنيد بايد آخرين فريمور گوشيتون را دانلود كنيد و سپس از طريق آيتونز اقدام به ريستور مجدد كنيد كه جيلبريك تون را از دست خواهيد داد!

ولي فك كنم جواب دوستمون paket درست تر باشه

نمي دونم منظورتون از جواب، كدوم جواب بود؟ اگه منظورتون دليوري هست كه...

نظر

چند تا شماره تلفن؟ خب اونها را مي تونيد دونه به دونه پاك كنيد!
                  در صورتي كه بخواهيد ريستور كنيد بايد آخرين فريمور گوشيتون را دانلود كنيد و سپس از طريق آيتونز اقدام به ريستور مجدد كنيد كه جيلبريك تون را از دست خواهيد داد!

اقا مجتبی 50 تاس هرکاری میکنم پاک نمیشه نمیدونمم چیکارش کنم.به هیچ رقم پاک نمیشه
                  نمي دونم منظورتون از جواب، كدوم جواب بود؟ اگه منظورتون دليوري هست كه...
                  بله منظورم دلیوری بود.اخه یکم که تحقیق کردم دیدم اپراتورهای اینجا هم از این چیزا دارن ولی خب باید گوشیم برنامشو (دلیوری ریپورت)رو داشته باشه

نظر

بعد اقا مجتبی باید 6.1.3رو دانلود کنم؟؟من 6.1.2 رو دارم

نظر

فکر کنم باید 6.1.3 دانلود کنید.

اصلا چرا کانتکت هاتون پاک نمیشه ؟

اگه کانتکت هاتون با ایمیلتون سینک میشه میتونید کانتکت هارو از تو ایمیل پاک کنید تا از تو گوشی هم پاک بشن...

نظر

بعد اقا مجتبی باید 6.1.3رو دانلود کنم؟؟من 6.1.2 رو دارم

شما معمولا باید به آخرین ورژن ریستور کنید که برای آیفون 5 به پایین همون 6.1.3 هست که متاسفانه در این ورژن (اگه 4s هستید) جیلبریک وجود نداره. پس تا اونجایی که می تونید روی همین فریموری که هستید (6.1.2) پافشاری کنید که طلاست...
                        برای پاک کردن کانتکت ها وارد شماره تلفن مورد نظر بشید و بعد Edit رو از بالا سمت راست انتخاب کنید و قسمت پایین کانتکت کلید قرمز رنگ دلیت رو خواهید دید. بزنید پاک میشه!
                        این کار را انجام بدید احتمالا مشکلتون حل خواهد شد.

نظر

نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
                          فکر کنم باید 6.1.3 دانلود کنید.

اصلا چرا کانتکت هاتون پاک نمیشه ؟

اگه کانتکت هاتون با ایمیلتون سینک میشه میتونید کانتکت هارو از تو ایمیل پاک کنید تا از تو گوشی هم پاک بشن...
                          بنده اپل ايدي يكي از دوستانمو زدم توي ايكلود بعد ديدم كه داره شماره هاي اون مياد روي گوشيم وسطش كه قطش كردم ٥٠ تا كانتكتش موند وفك كنم قاط زد ديكه هركاري ميكنم پاك نميشه حتي چندتا كارم انجام دادم ولي اصن اين كانتكتا انگار رو گوشيه من نيست و به هيچ وجه پاك نميشه

نظر

شما معمولا باید به آخرین ورژن ریستور کنید که برای آیفون 5 به پایین همون 6.1.3 هست که متاسفانه در این ورژن (اگه 4s هستید) جیلبریک وجود نداره. پس تا اونجایی که می تونید روی همین فریموری که هستید (6.1.2) پافشاری کنید که طلاست...
                            برای پاک کردن کانتکت ها وارد شماره تلفن مورد نظر بشید و بعد Edit رو از بالا سمت راست انتخاب کنید و قسمت پایین کانتکت کلید قرمز رنگ دلیت رو خواهید دید. بزنید پاک میشه!
                            این کار را انجام بدید احتمالا مشکلتون حل خواهد شد.
                            بله اقا مجتبي چندين بار اين كارو كردم اما انگار چسبيده كنده نميشه.بنده اپل ايدي يكي از دوستانمو زدم توي ايكلود بعد ديدم كه داره شماره هاي اون مياد روي گوشيم وسطش كه قطش كردم ٥٠ تا كانتكتش موند وفك كنم قاط زد ديكه هركاري ميكنم پاك نميشه حتي چندتا كارم انجام دادم ولي اصن اين كانتكتا انگار رو گوشيه من نيست و به هيچ وجه پاك نميشه

نظر

اگر به You T U B E دسترسی دارید عبارت زیر را در آن جستجو نموده و کلیپ آنرا مشاهده بفرمائید،
                              به احتمال زیاد با این ترفند مشکل شما حل میشه.

Delete all iphone's contacts at once, No computer, Cydia, or internet connection required - YouTube

یا در گوگل آنرا سرچ کنید یه کلیپ کوچیک و کم حجم حدود 3 مگی باید دانلود نمائید.
                              امیدوارم جواب بده

نظر

صبر کنید ..
                              X