اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اکتیو نشدن ایفون 5 بعداز ریستور ازios7 به ios6.1.4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اکتیو نشدن ایفون 5 بعداز ریستور ازios7 به ios6.1.4

سلام دوستان من یه آیفون 5 واسم آوردن که ios 7 روش نصب بوده و حالا ریست کردن اپل ایدی میخواد منم به ios 6.1.4 ریستور کردم حالا بازم همین جوریه ،اپل ایدی هم که وارد میکنم میگه اشتباست،اگه راهی هست ممنون میشم بگید،udid هم ثبت نکردن؟
    ویرایش توسط hoseiin : https://i-phone.ir/forums/member/110138-hoseiin در ساعت 03-07-2013, 10:24 AM

Find My Phone روی گوشی فعال هست. باید با Apple ID که نسخه 7 نصب شده لاگین کنید.

نظر

apple IDاون نفر تو دستم نیست چاره دیگه ای نداره،udid هم ثبت نکردم

نظر

دوستان گوشی اصلا اکتیو نمیشه

نظر

سلام
          دوست عزیز قابلیت جدیدی به iOS 7 اضافه شده که برای خاموش کردن Find My iPhone باید حتما اپل آیدی و پسورد شخص رو وارد کنید حتی بعد از ریستور که برای سارقا خبر خوبی نیست (همونجوری که پرهام عزیز به طور خلاصه گفتن). شما هم باید شخص رو بگید بیان اونجا اپل آیدی و پسوردشون رو وارد کنن بعدش شما بقیه ی کار ها رو انجام بدید.

نظر

کاری نمیشه کرد. باید پسورد را داشته باشید.

نظر

من ايفون ٥ دارم ،٧بودم ريستور كردم به ٦٠١٠٤
              اما بعد از ريستور از من ايدي ،پسورد ميخواد براى اكتيو شدن،متاسفانه ايدى من رو يكماه پيش اپل بست ،والان ريست هم كردم اما جواب نميده اپل

نظر

من ايفون ٥ دارم ،٧بودم ريستور كردم به ٦٠١٠٤
                اما بعد از ريستور از من ايدي ،پسورد ميخواد براى اكتيو شدن،متاسفانه ايدى من رو يكماه پيش اپل بست ،والان ريست هم كردم اما جواب نميده اپل،يعنى ميل ريست برام نميفرسته

نظر

شما با پشتیبانی iTunes تماس از طریق ایمیل داشته باشید مشکل را در صورت صلاحدید خودشون رفع خواهند کرد. راه حل دیگری به جز وارد کردن Apple ID مربوطه ندارید.

نظر

اکتیو نشدن ایفون

من بعداز ریستور کردن به ios 7 گوشیم بخاطر اپل ای دی اکتیو نمیشه میتونید راهنماییکنید

نظر

نوشته اصلی توسط saeedverno نمایش پست ها
                      من بعداز ریستور کردن به ios 7 گوشیم بخاطر اپل ای دی اکتیو نمیشه میتونید راهنماییکنید
                      با سلام
                      اگر پستهاي قبل رو مطالعه كرده باشين متوجه مي شي كه بايد find my iphone رو off كني بعد ريستور كني
                      يعني با اپل آيدي قبلي آن شي بعدش آف كني تا بعد از ريستور اكتيو بشه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

دوستان متاسفانه من هنوز بعد از چندين ماه بسته بودن اپل ايديم،هنوز هم ايفون ٥ من اكتيو نشده ،و گذاشتمش كنار ،شايد بالاى ٥٠ بار ريست ميل براى اپل فرستادم اما جواب نداده،

نظر

سلام دوستان من یه آیپد از دبی برام اومده و متاسفانه شخصی که اونو خریده به اکتیو بودنش توجهی نکرده و الان هم که من میخوام اکتیوش کنم اپل آی دی اون صاحب قبلیشو میخواد .میخواستم بپرسم هیچ راهی به جز اینکه اپل آیدی و پسوورد صاحب قبلیشو گیر بیارم نداره ؟؟؟ لطفا اگر اطلاعی دارید کمک کنید چون اگه نداشته باشه باید بندازمش دور.مرسی

نظر

سلام . چارش فقط با صرف هزینه 120 دلار . که با این کار اپل ایدی ریست میشه .

نظر

قفل icloud

سلام برای من همین قفل icloud پیش امده و حاضرم هزینه 120 دلار هم خرجش بکنم اگر تضمنی برام اکتیو بشود

نظر

صبر کنید ..
                              X