اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بلک بری در سه ماهه دوم 2013: عرضه 6.8 میلیون دستگاه تلفن هوشمند و ضرر 84 میلیون دلاری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بلک بری در سه ماهه دوم 2013: عرضه 6.8 میلیون دستگاه تلفن هوشمند و ضرر 84 میلیون دلاری

بلک بری مدت ها است که با شرایط سخت مالی دست و پنجه نرم می کند؛ اما گزارش مالی سه ماهه اخیر، نشان می دهد که شرایط شرکت رو به بهبود است. بلک بری امروز گزارش مربوط به سه ماهه دوم سال 2013 (یا سه ماهه اول سال 2014 مالی) را منتشر کرد. از آنجایی که این اولین گزارش کمپانی کانادیی پس از معرفی تلفن های z10 و q10 است، بسیار حائز اهمیت می باشد.

درآمد بلک بری در سه ماهه دوم سال 2013 به 3.1 میلیارد دلار در مقایسه به 2.8 میلیارد دلار سال گذشته رسیده است. در آن زمان کمپانی با نام rim شناخته می شد و برای کاهش هزینه های مجبور به اخراج صدها کارمند خود شد.
    با این وجود هرچند بلک بری در این فاصله زمانی توانسته 6.8 میلیون دستگاه تلفن هوشمند را به فروش برساند و درآمد 3.1 میلیارد دلاری را به همراه داشته باشد اما این فصل مالی را نیز با 84 میلیون دلار ضرر به پایان رسانده است.
    مدیرعامل بلک بری در گردهمایی امروز این شرکت، اعلام کرد که «ما هنوز در روزهای ابتدایی عرضه تلفن های مبتنی بر سیستم عامل بلک بری 10 هستیم» او امیدوار است که در فصل پیش رو، وضعیت فروش و درآمد شرکت بهبود یافته و سه ماهه سوم را با سود پشت سر بگذارند.
    از جمله موارد ذکر شده در گزارش مالی بلک بری می توان به موارد زیر اشاره کرد:
    افزایش 15 درصدی درآمد و رسیدن به مبلغ 3.1 میلیارد دلار
    افزایش فروش 30 درصدی در شمال امریکا
    رشد 13 درصدی و عرضه 6.8 میلیون دستگاه تلفن هوشمند

زومیت

متاسفانه جای تاسف داره برای بلکبری
    یک کارخانه ی واقعا عالی
    که تنها کارخانه ای هست که من محصولشو نسبت به آیفون ترجیح می دم
    واقعا گوشی های کاربردی و عالی می زنه
    البته برای ایران کاربردش کمه
    ولی به خاطر علاقه ی کاربران به اندروید و iOS داره ضرر متحمل می شه

نظر

به نظر من كلا بلك برى يه شخصيت خاصى داره كه حتى آيفون نداره!
      .:amgr:.

نظر

نوشته اصلی توسط iSnakeS نمایش پست ها
        متاسفانه جای تاسف داره برای بلکبری
        یک کارخانه ی واقعا عالی
        که تنها کارخانه ای هست که من محصولشو نسبت به آیفون ترجیح می دم
        واقعا گوشی های کاربردی و عالی می زنه
        البته برای ایران کاربردش کمه
        ولی به خاطر علاقه ی کاربران به اندروید و iOS داره ضرر متحمل می شه
        من هم متاسفم ولي دوست عزيز تو سيستم عامل ها بلك بري كمترين تعداد رو داره 60000

نظر

گفتم که بر عکس اینکه واقعا کاربردیه
          کاربران به iOS و Android رو اوردن و این کارخانه داره ضرر می کنه

نظر

دوست عزيز شما درست ميگيد الان ديگه من نديدم كسي بلك بري بخره.

نظر

مثل اوایلی که آیفون اومده بود مردم با انگشت بهم نشون میدادن که طرف آیفون داره
              بنظر منم الان بلک بری حکم اونموقع آیفونو داره چون واقعا گوشیهاش تکه و برند باکلاسی هست ... دست هرکسی هم نیست

نظر

صبر کنید ..
              X