اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست یک آدرس معتبر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست یک آدرس معتبر

با سلام اساتید محترم من تقریبا 15 روزی میشه که مشکل خرید جم در بازی Clash Of Clans رو دارم
    هر کاری انجام دادم نتونستم مشکلم رو حل کنم تا اینکه بعد از 5 روز مکاتبه با اپل
    الان به من جواب داده که شما نیاز دارید به یک آدرس معتبر
    آدرس هایی که از سایت گیر آوردم و وارد کردم چون حدودی بوده قبول نکرده
    از اعضای سایت درخواست دارم که یک آدرس با Zipcode معتبر به من بدهند که مشکلم حل شه
    آدرس آدرسی نباشه که از این سایت ها گرفته شده باشه
    اگه کسی ساکن اونجا هست آدرس دقیق خودش رو به من بده
    آدرس هم ماله جایی باشه که موقع خرید مالیات بهش نخوره
    مثلا California Los Angeles یا Nevada Las Vegas ممنون میشم کمک کنید

Make the necessary changes. Your billing address should be exactly the same as the address on your credit card statement and with the United States Postal Service (click "Look Up a ZIP Code" at http://www.usps.com and follow the onscreen instructions). This is important, because even differences in punctuation, abbreviation, and capitalization can cause payment errors that might prevent you from using the iTunes Store.

Street: 947 Roscomare Rd
    city: , Los Angeles
    state: CA
    zip code: 90077
    Tell: 3106942222

نظر

نوشته اصلی توسط lvlajicl نمایش پست ها
      با سلام اساتید محترم من تقریبا 15 روزی میشه که مشکل خرید جم در بازی Clash Of Clans رو دارم
      هر کاری انجام دادم نتونستم مشکلم رو حل کنم تا اینکه بعد از 5 روز مکاتبه با اپل
      الان به من جواب داده که شما نیاز دارید به یک آدرس معتبر
      آدرس هایی که از سایت گیر آوردم و وارد کردم چون حدودی بوده قبول نکرده
      از اعضای سایت درخواست دارم که یک آدرس با Zipcode معتبر به من بدهند که مشکلم حل شه
      آدرس آدرسی نباشه که از این سایت ها گرفته شده باشه
      اگه کسی ساکن اونجا هست آدرس دقیق خودش رو به من بده
      آدرس هم ماله جایی باشه که موقع خرید مالیات بهش نخوره
      مثلا California Los Angeles یا Nevada Las Vegas ممنون میشم کمک کنید

Make the necessary changes. Your billing address should be exactly the same as the address on your credit card statement and with the United States Postal Service (click "Look Up a ZIP Code" at http://www.usps.com and follow the onscreen instructions). This is important, because even differences in punctuation, abbreviation, and capitalization can cause payment errors that might prevent you from using the iTunes Store.
      من آدرسم Houston Texas. آيا بهش ماليات ميخوره. اصلا چه ايالت هايي بهشون ماليات ميخوره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام دوست عزیز
        تا اونجایی که من اطلاع دارم یکی از ایالتهایی که مالیات نداره آلاسکاست.
        اکانت خود منم این ایالته. از آدرس این ایالت استفاده کن
        اگر پیدا نکردی به من پیام خصوصی بده.

نظر

دوست عزیز شما این اپلیکیشن رو دانلود کن تو گوشیت کارت راه میوفته ، ضمناً واسه ساخت اپل آی دی هم هیلی کار راه بندازه ؛)
          https://itunes.apple.com/us/app/whit...287734809?mt=8

نظر

canada pharmacy online 467 mg

Hi! Legitimate Canadian Mail Order Pharmacies Top Rated Canadian Pharmacies Online canadian pharmacy online

نظر

صبر کنید ..
            X