اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل سینک و نصب برنامه با ایپد و ایفون در ایتونز بعد از استفاده از برنامه 25pp

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل سینک و نصب برنامه با ایپد و ایفون در ایتونز بعد از استفاده از برنامه 25pp

درود من ایپد4 سیم کارت خور 32 گیگ دارم و تا حالا جیلبرینگ نکردم ios 6.1.3 است .

من همیشه برنامه ها وبازی ها م رو با ایتوز لب تابم که ویندوز 7 است دانلود و به راحتی نصب میکردم .
    از وقتی برنامه 25pp چینی رو روی لب تابم نصب کردم و با اون برنامه ها و بازی ها رو روی ایپدم ریختم، دیگر ایپدم با ایتوز داخل اب تابم کامل سینک نمیشه مثلا از8 مرحله 3 مر حله انجام میده و دیگه تموم میشه هیچ اروری هم نمی دهد و وقتی داخل ایتونز وارد قسمت app میشوم بعد از این که یه برنام از اپ استور دانلود کردم روی گزینه
    install کیلیک می کنم می نویسه will install و وقتی روی apply کلیک می کنم روی ایپد نصب نمی شه و وقتی سینک می کنم کامل سینک نمی کند . باید چگونه درستش کنم تو رو خدا راهمایی کنید داره دیوونه میشم

فکر کنم باید اون برنامه* هایی که با 25pp ریختید رو باید پاک کنید بعدش می*شه سینک کرد یا این که برنامه ها رو از اپ استور توی کامپیوتر بگیرید و بعد با iTools بریزد تو گوشی

نظر

ممنون نجاتم دادین
      ببخشید میشه ادرس اموزش استفاده و خود برنامه itools رو به من بگید ؟ ممنون میشم

نظر

itools آموزش حاصی نداره. اینستال و میزنید برنامه رو انتخاب میکنید و تمام

نظر

برنامه iTools نیاز به نصب نداره و آموزش خاضی هم نداره
          برنامه*های خودتون رو که با iTunes گرفتید در این آدرس هست
          C:\Users\....\Music\iTunes\iTunes Media\Mobile Applications
          می*تونید از این جا بردارید و بکشید توی بخش برنامه های iTools
          اگر هم جیلبریک کرده باشید که هر برنامه کرک شده ای رو می تونید با این روش نصب کنید

نظر

از همه دوستان خیلی ممنونم دست شما عزیزان درد نکنه با بت راهنمایی
            الا دارم استفاده می کنم عالیه .ببخشید یه مشکل در باره مرورگر puffin browser دارم . از خود ایتونز دانلود کردم بعد با itools روی ایپد نصب کردم . اما حالا هر سایتی رو به مرورگر puffin می دم باز نمی کنه چگونه درستش کنم ؟

نظر

ظاهراً نسخه مجانی اون کار رو نمی*کنه و نسخه پولی درسته. البته من نسخه 2.3.6 قدیمی رو دارم که کار می*کنه

نظر

من پوليش رو نصب كردم

نظر

اینترنتتون ایرانسله ؟ اگه ایرانسله مشکل از همونه فیری این برنامه هم کار میکنه
                  نیازی به پاک کردن برنامه های pp25 نبود برنامه هایی که از اپ استور دانلود کردین رو با خود itunes باید بریزید یا برنامه ای غیر از itools
                  مثل disk aid

نظر

چرا برنامه هایی که از یک وب سایت دانلود می کنم قابل نصب نمی باشد ؟ ولی برنامه هایی که از App Store دانلود می کنم روی iPhone قابل نصبه ؟

نظر

سلام دوستان عزیز
                      از دیروز مشکل دانلود از اپ استور رو دارم ارور 1009 میده که برای همین داخل کامپیوتر با چیز پی ان از ایتونز یه چیز پی ان برای ایپد دانلود کردم و روی install که میزنم میزنه will install و نصب نمیشه روی ایپد؟ با یه برنامه دیگه هم امتحان کردم همینطوریه؟ قبلش هم هیچ کار خاصی انجام ندادم که از اون باشه
                      خواهش میکنم کمکم کنید؟

نظر

1. اپل ایدی عوض هم کردم
                        2. authorize هم کردم ولی باز این مشکل رو دارم اصلا نمیتونم ازش استفاده کنم
                        اون روزی که اینجوری شد ادرس اپل ایدیمو تغییر دادم قندشکنم هم ماله امریکاست ادرسو زدم امریکا.
                        فکر کنم برای نصب بازی از روش سرویس Downjoy استفاده کردم بعد اون اینجوری شد

ویرایش توسط Firedooor : https://i-phone.ir/forums/member/167514-firedooor در ساعت 04-06-2014, 11:49 AM دلیل: ویرایش شد

نظر

عکسی که لینک دادید متاسفانه برا من باز نمیشه. جای دیگه لطفا آپلود کنید که بشه همفکری کرد.
                          .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                            عکسی که لینک دادید متاسفانه برا من باز نمیشه. جای دیگه لطفا آپلود کنید که بشه همفکری کرد.
                            http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...5e2fe11a40.JPG

نظر

نوشته اصلی توسط Firedooor نمایش پست ها
                              1. اپل ایدی عوض هم کردم
                              2. authorize هم کردم ولی باز این مشکل رو دارم اصلا نمیتونم ازش استفاده کنم

از منو استور آیتونز اتورایز کردید؟
                              .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                              X