اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

P0isxninja: پروژه ای فراتر از جیلبریک در راه است

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• P0isxninja: پروژه ای فراتر از جیلبریک در راه است

Joshua Hill, هکر معروف سیستم عامل IOS, که با نام P0isxninja شناخته میشود، در صفحه شخصی توییتر خود با یادداشتی تحت عنوان: با "چیزهای شگفت انگیزی" به زودی خواهیم آمد، ذهن ها را به خود مشغول کرده است. آخرین جزئیات مربوط به پروژه این فرد هنوز به بیرون درز نکرده است، اما او میگوید "ایده ای بزرگتر از جیلبریک است". به نظر شما چه ایده بزرگ و شگفت انگیزی برای IOS بعدی در راه است؟ ما حدس میزنیم شاید نصب توییک ها و نرم افزارهای غیر مجاز بدون نیاز به جیلبریک باشد، اما از انجاییکه هنوز نمیدانیم در پشت پرده این پروژه چه چیزی نهفته است، بسیار مشتاق هستیم تا با آن روبرو شویم.
    Joshua یا همان P0isxninja، یکی از افراد اصلی تیم توسعه دهنده Chronic میباشد، که در تاریخچه جیلبریک های IOS بسیار تاثیرگذار بوده است. او از ماه آگوست از تیم مذکور جدا شده و به صورت شخصی بر روی پروژه هایش تمرکز دارد.
    این هکر قبلاً در ماه مارس، از آینده جیلبریک IOS 7 در صفحه شخصی توییتر خود تحت عنوان " به نظر میرسد جیلبریک نسخه بعدی توسط بنده به طور کامل ساخته شده است." اشاره کرده بود، اما با خبر کنونی باید منتظر یک چیزی فراتر از جیلبریک باشیم.

منبع خبر:

ویرایش توسط iConnection : https://i-phone.ir/forums/member/112728-iconnection در ساعت 26-06-2013, 02:22 AM

openjailbreak، پروژه هکر معروف
    P0isxninja نام دارد.

چند روز پیش در مورد خبری مرموز از طرف هکر معروف P0isxninja که در صفحه شخصی توییتر گذاشته بود، شنیدیم، یک پروژه ای فراتر از جیلبریک و به قول خودش "به زودی با چیزهای شگفت انگیزی روبرو می شویم" ، و امروز در یک خبر دیگر توضیحاتی بیشتر در مورد این پروژه را بیان کرده است, و در پیغامی اینگونه اظهار نظر نموده است :

من از redsn0w متنفرم، من از sn0wbreeze متنفرم، من از 6.1.3 خوشم نمی آید. من برای openjailbreak آماده هستم.

اما openjailbreak چیست؟
    به گفته iFans’ Joe Rossignol، که در مورد openjailbreak با این هکر معروف صحبت کرده است، این پروژه، یک مخزن بزرگ جیلبریک به صورت منبع باز (Open Source) است که توسط یک تیم به رهبری P0isxninja هدایت میشود، و برای هر چیزی که به ان فکر کنید در حال توسعه است.
    این هکر میگوید:

اساساً برای رسیدن به همچین ایده ای برای داشتن یک مخزن عظیمی از یک جیلبریک به صورت Open Source از سالها قبل در فکر من بوده است، بسیاری از کدهای هک شده توسط من که در پروژه های دیگر اضافه گردیده است، خیلی پراکنده هستند، و هیچ جای متمرکزی برای نگهداری آن وجود نداشت، اما این پروژه اجازه خواهد داد تا تمام توسعه دهندگان جیلبریک، بتوانند ایده ها و نقشه های خود را در این پروژه اضافه نمایند و به قابلیتهای آن بیفزایند.
    Joe یکی از افرادی که با P0isxninja صحبت کرده است،از زبان این هکر میگوید: این بخش کوچکی از پروژه نهایی است و او باز به صورت آشکار در مورد آن صحبت نکرده است. اما میتوان حدس زد که P0isxninja یک bootrom exploit را در اختیار دارد که میتواند قابلیتهای گسترده جیلبریک را به همراه داشته باشد.
    باید منتظر بود و دید که این هکر نابغه که در کارنامه خود جیلبریکهایی مثل Greenpois0n، Absinthe را دارد تا نهایی شدن پروژه خود چه در سر دارد.

منبع خبر:

ویرایش توسط iConnection : https://i-phone.ir/forums/member/112728-iconnection در ساعت 01-07-2013, 12:33 PM

نظر

آغاز بکار پروژه P0isxninja با راه اندازی وبسایت زنده OpenJailbreak.org

در ادامه اخباری که در پستهای بالاتر اطلاع رسانی شد، پروژه OpenJailbreak درحقیقت یک زندگی جدید برای هکرها، توسعه دهندگان و علاقه مندان به این حوزه میباشد، که بخشی از این پروژه شامل یک منبع وسیع اینترنتی حاوی کدها، پروژه ها و منابع اطلاعاتی است که هکرها و حتی علاقه مندان، میتوانند برای یادگیری، تبادل اطلاعات، همکاری متقابل و استفاده از دانش متفکران این زمینه، از این منبع استفاده نموده و این منجر به کشف سریع اکسپلویت ها برای ارایه جیلبریک IOS 7 و در کل زنده نگهداشتن آینده جیلبریک میباشد.
      و با این مقدمه باید بگوییم که قدم اول این پروژه برداشته شده، و همانطور که قبلاً ذکر شده بود، P0isxninja که مدیریت این پروژه بزرگ را عهده دار میباشد، با راه اندازی وبسایت زنده با آدرس: OpenJailbreak.org سرآغاز همکاری و تبادل اطلاعات را شروع کرده است.
      این منبع اینترنتی در حال حاضر بر پایه یک ابزار مدیریتی شامل سورس کدهای باز پروژه ها برای: دستکاری فایلهای IPSW، گزارشهای کرش، پارتیشنهای HFS و DMG بوده و علاوه بر آن یک آرشیو بزرگی برای دسترسی و دستکاری در فایلهای iOS DyldCache را نیز دارا میباشد.این فقط شروع پروژه OpenJailbreak بوده و در هفته ای آتی پروژه های بسیار بیشتری به آن اضافه خواهد شد، و در آینده ای نزدیک میتوانید بیشتر و از نزدیک تر با این پروژه آشنا و حتی با آن کار کنید.

منبع خبر:

ویرایش توسط iConnection : https://i-phone.ir/forums/member/112728-iconnection در ساعت 10-07-2013, 02:01 AM

نظر

صبر کنید ..
      X