اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش حل مشکل گیر کردن روی لوگو اپل هنگام آپدیت به iOS 7 Beta 2

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش حل مشکل گیر کردن روی لوگو اپل هنگام آپدیت به iOS 7 Beta 2

سلام دوستان عزیز

مشکل گیر کردن روی لوگوی اپل بعد از آپدیت به نسخه دوم بتای ios 7 مربوط به بکاپی هست که از روی بتای 1 گرفته شده که برای بعضی ها بر روی بتا 2 قابل استفاده نیست...

این آموزش توی هیچ سایت خارجی و ایرانی نیست و کاملا توسط خودم نوشته شده و از صبح تا الان روش های مختلف رو تست کردم تا به نتیجه رسیدم و 100% هم مشکل رو حل می کنه...

آموزش:
    1. قبل از اینکه آپدیت کنید به Settings>General>Reset برید:

2. روی Reset All Settings کلیک کنید و بعد از اون برای تایید دوباره Reset All Settings رو بزنید(اگه گوشیتون پسورد داره اول باید پسورد رو بزنید)

3. خب حالا گوشی خودش یه سری مراحل رو طی می کنه،بعد از اینکه گوشی بالا اومد گوشیتون رو به نسخه بتا 2 آپدیت کنید و می بینید که دیگه مشکلی نخواهید داشت...

نکته 1 (مهم) :
    اگه از iResign استفاده می کنید و یا به هر دلیلی پروفایلی رو توی گوشی نصب کردید اونها رو هم از مسیر Settings>General>Profile پاک کنید.
    نکته 2 : دوستانی هم که الان گوشیشون روی لوگوی اپل گیر کرده،اول گوشی رو به dfu ببرید و به بتا 1 ریستور کنید و بکاپ رو روی Beta 1 برگردونید، بعد همین مراحل رو طی کنید
    نکته 3 : با این کار تمام تنظیمات گوشی به حالت اول بر می گرده ولی فایل ها بدون تغییر می مونن
    فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط mehrdad7110 : https://i-phone.ir/forums/member/24320-mehrdad7110 در ساعت 26-06-2013, 10:59 AM

خيلي ممنون مهرداد عزيز
    اما متاسفانه نكته ٣ رو درست متوجه نميشم. ميشه لطفا بيشتر توضيح بديد؟
    مرسي

Sent from my iPad using Tapatalk HD
    .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
      خيلي ممنون مهرداد عزيز
      اما متاسفانه نكته ٣ رو درست متوجه نميشم. ميشه لطفا بيشتر توضيح بديد؟
      مرسي

بله عزیز چرا نمی شه؟!؟
      برای کسایی هستش که مثلا صبح امروز به ios 7 بتای 2 ریستور کردن و چون مشکل داشتن دیگه بکاپ رو برنگردوندند یا به بتا 2 آپدیت کردن و گوشی دیگه بالا نیومده...
      اگه می خوان بکاپ رو برگردونن باید اول به بتا 1 ریستور کنن،بکاپ رو روی بتا 1 برگردونن و بعد این مراحل رو طی کنن

-------
      ویرایشش کردم،الان بهتر شد
      ویرایش توسط mehrdad7110 : https://i-phone.ir/forums/member/24320-mehrdad7110 در ساعت 25-06-2013, 11:49 PM

نظر

آقا من گوشیم رو آرم اپل گیر کرده
        چجوری الان میتونم رستور کنم؟؟؟
        آیتیونز اصلا گوشی رو نمیشناسه
        پاور و هوم رو هم که نگه میدارم رست میکنه و دوباره تو همین مرحله گیر میکنه
        مشکلم اینه که اصلا نمیتونم رستور کنم

نظر

نوشته اصلی توسط PouyanEZ نمایش پست ها
          آقا من گوشیم رو آرم اپل گیر کرده
          چجوری الان میتونم رستور کنم؟؟؟
          آیتیونز اصلا گوشی رو نمیشناسه
          پاور و هوم رو هم که نگه میدارم رست میکنه و دوباره تو همین مرحله گیر میکنه
          مشکلم اینه که اصلا نمیتونم رستور کنم
          به duf ببريد بعد ريستور كنيد.

.There is no knowledge that is not power

نظر

درود.الان میخوام ریستور کنم به بتا 1 اما باز هم روی آرم اپل گیر کرده وحتی 1% هم جلو نمیره!

نظر

نوشته اصلی توسط silent_raptor نمایش پست ها
              درود.الان میخوام ریستور کنم به بتا 1 اما باز هم روی آرم اپل گیر کرده وحتی 1% هم جلو نمیره!
              شما این کارها رو انجام دادی و گیر کرد؟؟؟؟؟؟
              من اینو روی چند دیوایس امتحان کردم،چند نفر دیگه هم تست کردن مشکلشون حل شده... فایل های بکاپ هم که چک کردم مشکلش از بخش تنظیمات هست که با ریست کردنش بر طرف می شه... اگه اینا رو درست انجام بدین حتما حل می شه...
              بعد از ریستور کلا یه 5 6 دقیقه طول می کشه تا بالا بیاد... یکم صبر کنید

نظر

نوشته اصلی توسط mehrdad7110 نمایش پست ها
                شما این کارها رو انجام دادی و گیر کرد؟؟؟؟؟؟
                من اینو روی چند دیوایس امتحان کردم،چند نفر دیگه هم تست کردن مشکلشون حل شده... فایل های بکاپ هم که چک کردم مشکلش از بخش تنظیمات هست که با ریست کردنش بر طرف می شه... اگه اینا رو درست انجام بدین حتما حل می شه...
                بعد از ریستور کلا یه 5 6 دقیقه طول می کشه تا بالا بیاد... یکم صبر کنید

بله گیر کرد.
                دوباره ریستور کردم و این دفعه رفت.

نظر

آقا پیشنهادی برا کسایی که مثل من با ota آپدیت کردن ولی قبلش بکاپ نگرفتن نداری؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط arianshf نمایش پست ها
                    آقا پیشنهادی برا کسایی که مثل من با ota آپدیت کردن ولی قبلش بکاپ نگرفتن نداری؟؟
                    اگه هیچ بکاپی نداری که دیگه راهی نداره اطلاعات رو برگردونی...
                    چک کن شاید روی icloud بکاپ داشته باشی

نظر

آقا من به بتا 1 ریستور کردم،الان دارم بک آپ رو برمیگردونم،حالا چطوری به بتا 2 آپدیت کنم؟با گوشی یا با آیتونز؟

نظر

نوشته اصلی توسط dwight نمایش پست ها
                        آقا من به بتا 1 ریستور کردم،الان دارم بک آپ رو برمیگردونم،حالا چطوری به بتا 2 آپدیت کنم؟با گوشی یا با آیتونز؟
                        فرقی نداره،اگه فایل بتا 2 رو داری که با آیتونز خیلی راحت تر و سریعتره... فقط یادت نره قبل از آپدیت این ها رو دقیق انجام بدی...

نظر

آقا جواب داد!متشکرم!

نظر

الان من روی بتا 2 هستم ولی بکاپی که دارم روی بتا 1 هست! و وقتی میخوام از اون بکاپ استفاده کنم باز گوشی گیر میکنه! اینو باید چیکار کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط silent_raptor نمایش پست ها
                              الان من روی بتا 2 هستم ولی بکاپی که دارم روی بتا 1 هست! و وقتی میخوام از اون بکاپ استفاده کنم باز گوشی گیر میکنه! اینو باید چیکار کرد؟
                              خب عزیزم منم برای همین مشکل شما توضیح دادم توی پست 1 دیگه....
                              شما باید به یتا 1 ریستور کنی بعد بکاپ رو برگردونی،بعدش کارای که توی پست 1 هست رو انجام بده ، بعدش می تونی به بتا 2 آپدیت کنی و مشکلت برطرف می شه...

نظر

صبر کنید ..
                              X