اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 2

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ashkannn87 نمایش پست ها
    دادا مهرداد من بکاپ چند ماه پش زدم!
    بازم گیر می کنه!
    الان چیکا کنم د. روز که گوشیم 10بار ریستور کردم
    الان فایروار بتا 1و2 و61.3 دارم میگی چیکا کنم
    گوشیم بدون یکاپ یالا میاد وقنی یکلپ یر می گردونم گیر می کنه!
    برگرد روی همون ورژنی که با بکاپت مشکل نداری،مثلا 6.1.4 بعد بکاپو برگردون و همون مراحلی که توی اون تاپیک گفتم روی ios 7 beta 1 انجام بدی رو روی 6.1.4 انجام بده حل می شه،اگه بکاپت با ios7 beta 1 مشکل نداره برو روی اون و همون مراحل رو انجام بده و بعد به بتا 2 آپدیت کن
    ویرایش توسط mehrdad7110 : https://i-phone.ir/forums/member/24320-mehrdad7110 در ساعت 26-06-2013, 10:07 AM

نظر

• ممنون الان امتحانش می کنم!
      ویرایش توسط ashkannn87 : https://i-phone.ir/forums/member/67744-ashkannn87 در ساعت 26-06-2013, 10:15 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkannn87 نمایش پست ها
        من رو beta1 مشکلی ندارم برگردونم همون مراحل برم بعد update کنم یا ریستور به beta2 !!
        ریستور کن به بتا 1 بعد بکاپ رو برگردون و دقیقا همون مراحل رو انجام بده...

نظر

• سلام چه طور من می تونم برم به ios 7 اخه فرمت dmg هست !؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sirsajjad نمایش پست ها
            سلام چه طور من می تونم برم به ios 7 اخه فرمت dmg هست !؟
            http://www.i-phone.ir/forums/thread30582.html

نظر

• آقا من udid ثبت کرده بودم و به ورژن 7 beta1 آپدیت کرده بودم حالا به هر روشی میخوام ببرم روی beta 2 آپدیت میشه ولی توی مرحله restore که مثلا همه note و message و این چیزا برگرده روی گوشیم گیر میکنه دیگه ! کسی میدونه مشکل از کجاست ؟

نظر

• اقا من UDID ثبت کرده بودم و به ورژن 7 beta1 آپدیت کرده ودم ولی بعد که ورژن beta2 اومد من به هر طرقی گوشیم رو آپدیت میکنم و restore میکنم iOS نصب میشه ولی توی قسمت restore backup گیر میکنه یعنی نمیتونم message ها یا note ها و چیز های دیگه رو برگردونم وباید beta2 رو به صورت گوشی فابیریک خام نصب کنم فقط !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط sajjaad نمایش پست ها
                  اقا من UDID ثبت کرده بودم و به ورژن 7 beta1 آپدیت کرده ودم ولی بعد که ورژن beta2 اومد من به هر طرقی گوشیم رو آپدیت میکنم و restore میکنم iOS نصب میشه ولی توی قسمت restore backup گیر میکنه یعنی نمیتونم message ها یا note ها و چیز های دیگه رو برگردونم وباید beta2 رو به صورت گوشی فابیریک خام نصب کنم فقط !!!
                  یه جستجو کنید بد نیست...
                  آموزش حل مشکل گیر کردن روی لوگو اپل هنگام آپدیت به iOS 7 Beta 2

نظر

• مدیرای محترم اگه ممکنه لینک این تاپیک رو توی صفحه اول قرار بدین که کسایی که مشکل پیدا می کنن اینقدر نپرسن...
                    آموزش حل مشکل گیر کردن روی لوگو اپل هنگام آپدیت به iOS 7 Beta 2

نظر

• دوستان من آیفون 5 با ورژن 6.1 جیل بریک دارم.میتونم iOS 7 بدون udid بزنم؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط S1N4 نمایش پست ها
                        دوستان من آیفون 5 با ورژن 6.1 جیل بریک دارم.میتونم iOS 7 بدون udid بزنم؟!
                        خیر اگه جیلبریک هستید و نمی خواهید udid ثبت کنید ابتدا باید به 6.1.4 برید که یک ورژن جیلبریک نشده داشته باشید بعد از طریق آپدیت به iOS 7 برید. اما اگر udid رو ثبت کنید از همین ورژن هم می تونید برید

نظر

• دوستان یه سوال. من دیشب ورژن بتا 2 رو روی آیپد 4 wifi نصب کردم. الان اتفاقی برنامه دوربین رو باز کردم دیدم کلا سیاهه. هم دوربین جلو و هم عقب. توی فیس تایم هم سیاهه. چیکار کنم؟ بقیه هم همین مشکلو دارن؟
                          ویرایش:آقا دوربین رو ولش کنین. چرا هیچ برنامه کرک شده ای نصب نمیشه؟؟؟ چیکار کنم؟؟
                          ویرایش توسط Man_Utd_4Ever : https://i-phone.ir/forums/member/24622-man_utd_4ever در ساعت 26-06-2013, 05:42 PM

نظر

• دادا مهرداد دستت درد نکنه مشکل من حل شد.

نظر

• سلام آیفون 5 دارم ورژن 6.1.3 برای آپدیت به 7 بتا 2 باید اول برم به 6.1.4 ؟؟؟؟
                              در ضمن برای آپدیت به 7 بتا 2 از گریق ویندوز توی آیتیونز دکمه شیفت+ریستور رو بزنم یا شیفت+ آپدیت رو؟؟

نظر

• 7 رو ریختم قبلش از 6.1.3 بکاپ گرفته بودم. اما ظاهرا وقتی 7 رو بریزی بکاپی که همون اول میگیره رو جایگزین آخرین بکاپ میکنه . حالا هم که برگشتم به 6.1.3 دیگه وقتی میخوام بکاپ رو ریستور کنم اون بکاپ رو توی لیست نمیاره. چیکار کنم من؟؟ ای خدا بیچاره شدم یعنی؟

نظر

صبر کنید ..
                                X