اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دنبال یه توییک میگردم اطلاعات ورژن رو تغییر بده (برای Freemyapps)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دنبال یه توییک میگردم اطلاعات ورژن رو تغییر بده (برای Freemyapps)

سلام رفقا

من چندی پیش 5.1.1 بودم و ش ش هم دارم ازش برا دانگرید
    تازگی سایت Freemyapps پیغام میده که تا آپدیت نکنی بهت offer نمیدم برا دانلود. خلاصه منم رفتم 6.1.3 ولی دیدم جیلبرک ندارم خیلی برام بده
    حالا دنبال یه توییک میگردم (با سورسش) که گول بزنه اون سایت Freemyapps رو و فکر کنه که من آخرین ورژن هستم

نا گفته نمونه که فایل SystemVersion.plist در پوشه CoreServises هم تغییر دادم ولی کار نکرد

خیلی لطف میکنید اگه توییک خاصی رو میشناسید معرفی کنید که دانلود کنم و مسمر ثمر باشه

ارادت

------------------------
    البته اگه توییک دیگری برای تغییر نام دیوایس(
    ویرایش توسط Reza Shah : https://i-phone.ir/forums/member/57658-reza-shah در ساعت 24-06-2013, 08:01 PM

آقا رضا اصن فکرشم نکن بتونی همچین کاری بکنی
    به هیچوجه ممکن نیس
    این سایتی که من دیدم حرفه ای تر از این حرفاس
    من خیلی وقت گذاشتم روش با روش های مختلف گولش بزنم
    از نصب اندروید تو vm ware بگیر تا ادیت کردن کوکی های این سایت
    شما به محض اینکه کوکی ها رو حتی ادیت میکنی زود میفهمه و امتیازتو بر میگردونه
    یا حتی اگه با سایتهایی که رو پروتکل ssl هستن و خدمات پ____ر___و___ک___س__ی میدن وارد این سایت بشی اولش نمیفهمه و خوشحال میشی که بهت امتیاز میده الان اما به محض دریافت اولین افر میفهمه
    خلاصه خواستم بگم وقتتو حروم این سایت نکنی ،، همونجوری که راحت گیفت میده گول زدنش کار هر کسی نیس وگرنه تا الان شک نکن ورشکست شده بود
    حتی اون افرهایی که پولی هستنو اگه با یه دیواییس دانلود کنی و بخوای رو یه دیوایس دیگه که همون افرو داده با اپل ایدی خودت دانلود کنی امتیازشو بهت نمیده

در ضمن اگه فقط هک روسی رو میخوای از این سایت استفاده کن
    خیرین همه جا هستن ؛)

نظر

نه داش رضا
      iappshack نود درصد بازی داره ، 10 درصد برنامه. ضمن اینکه برای حذف تبلیغات و اینجور چیزا چیکار کنم اونوقت
      اون آفر های پولی هم من بلدم بدون پرداخت پولی و یا از کسی گرفتن ، امتیاز بگیرم
      و اینکه مطمئنم چنین توییکی هست. کسی که میاد قفل آیفون رو میشکنه برای دسترسی به root ، مطمئنا" سختش نیست تغییر بده ورژن دیوایس رو

نظر

بچه ها کسی نمیدونه ؟

نظر

کمــــــــــــــــــــــک کنیـــــــــــــــــــــد ....

نظر

صبر کنید ..
          X