اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Error 14

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Error 14

سلام بعد از اینکه گوشیم رو به ios 7 آپدیت کردم دیگه نمیتونم به 6.1.4 برش گردونم همش error 14 میده تمام usb ها رو جدا کردم آیتونز رو از ریشه پاک کردم با و،پ،ن هم چک کردم بدون اون هم .... باز هم ارور هست سیستم عامل مکه و آپدیت به آخرین ورژن همین طور ورژن آیتونز هم آخرین ورژن هست گوشیم هم آیفون ۵ و تا حالا هم جیل نبوده میشه راهنمایی کنید خسته شدم چند روزه همین طور گیرم با سیستم یکی از دوستام که ویندوز هست ریستور میشه ولی با بقیه سیتم ها و مک خودم خیر این مشکل از چیه ممنون اگه راهنمایی کنید .

نوشته اصلی توسط mojtabagh4 نمایش پست ها
    سلام بعد از اینکه گوشیم رو به ios 7 آپدیت کردم دیگه نمیتونم به 6.1.4 برش گردونم همش error 14 میده تمام usb ها رو جدا کردم آیتونز رو از ریشه پاک کردم با و،پ،ن هم چک کردم بدون اون هم .... باز هم ارور هست سیستم عامل مکه و آپدیت به آخرین ورژن همین طور ورژن آیتونز هم آخرین ورژن هست گوشیم هم آیفون ۵ و تا حالا هم جیل نبوده میشه راهنمایی کنید خسته شدم چند روزه همین طور گیرم با سیستم یکی از دوستام که ویندوز هست ریستور میشه ولی با بقیه سیتم ها و مک خودم خیر این مشکل از چیه ممنون اگه راهنمایی کنید .
    ارور 14 معمولا مربوط به اشكال در فايل فريمور هست.
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

با سلام من با همین فریمور رو ویندوز زدم گرفت چرا رو مک نمیشه ؟ آخه کار غیر فانونی نیست که نشه !!!!!*

نظر

نوشته اصلی توسط mojtabagh4 نمایش پست ها
        با سلام من با همین فریمور رو ویندوز زدم گرفت چرا رو مک نمیشه ؟ آخه کار غیر فانونی نیست که نشه !!!!!*
        راههای زیر را امتحان کنید
        1. پورت یو اس بی را چک کرده و یا از پورت دیگری استفاده کنید.
        کابل اتصال رو عوض کنید.
        انتي ويروس و فايروال رو غيرفعال كنيد.
        از یک سیستم بی عیب دیگه استفاده کنید.
        زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

صبر کنید ..
        X