اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ضرر برنامه. 25pp

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

این برنامه را از کجا بگیریم ؟

نظر

من این برنامه را از سایت 25pp.com گرفتم ولی زبانش چینی هست چیزی متوجه نمیشم

جایی هم برای تغییر زبان ندیدم

ورژن انگلیسی نداره ؟

نظر

آقایون من به مشکل خوردم
        دکمه آبی من قرمز شده

نظر

نوشته اصلی توسط bike1991 نمایش پست ها
          آقایون من به مشکل خوردم
          دکمه آبی من قرمز شده
          دستگاهتون چیه؟
          ورژنش چنده؟
          جیلبریک کردید؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام من روی 5s tongbu رو نصب کردم و دکمه geniune رو زدم اول برنامه ها درست بود لی بعدش با itunes که برنامه گرفتم دیگه اونا کرش کردن حتی بعضی از برنامه های خود itunes هم کرش میشن , و با زدن دکمه geniune دوباره هم درست نمیشه... .برای حل کردنش راهی جز restore هست؟؟

نظر

سلام من نيز با tongbu به اين مشكل خوردم چيكار بايد كرد؟؟ يعني ازم اپل آيدي ميخواد و هنگامي كه اپ آيديمو وارد ميكنم ارور ميده؟؟؟

نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
              هر وقت خواست دوباره بايد به pc وصلش كني و اون دكمه ابي رو بزني تا درست بشه
              ویرایش توسط asemani : https://i-phone.ir/forums/member/10749-asemani در ساعت 11-01-2014, 01:41 PM

نظر

مشکلم با tangbu هست که دکمه genunie app کار نمیکنه و نمیتونه مشکل سینک با ایتونز رو حل کنه

نظر

دوستان من نيز قبول دارم كه اين برنامه هيچ مشكلي ايجاد نميكنه، ولي دو تا سوال فكر منو خيلي داغون كرده: 1.اولين مشكل من اينه كه چرا وقتي برنامه ٢٥pp را در داخل گوشي اجرا ميكنيم، دو تا پروفايل در قسمت profiles ميسازه، و آيا اين پروفايل ها مشكلي براي گوشي از قبيل پايين آمدن سرعت، كرش و... ايجاد ميكنه؟؟؟؟. 2.مشكل دوم من اينه كه چرا با نصب بازي و برنامه توسط ٢٥pp در داخل گوشي ، حجم برنامه ٢٥pp نيز همراه با حجم بازي افزايش پيدا ميكنه. آيا عملي براي رفع اين مشكل وجود دارد؟؟ دوستان ممنون ميشم اگه جواب بديد، اين سوالا واقعا ذهنمو مشغول كرده!!!!

نظر

دوستان منظورم اينه كه وقتي بازي با حجم ٢ گيگ در گوشي نصب ميكنم، حجم برنامه ٢٥pp نيز به اندازه ٢ گيگ افزايش پيدا ميكنه

نظر

سلام
                      اقا من گوشیم 5s هست و گوشی رو جیلبریک کردم و الان برنامه هایی رو که با 25ppگرفته بودم نصب میکنم کرش میکنه اون دکمه ابی رو هم که با اپدیت جیدید برنامه 25ppدیگه قرمز شده رو میزنم کار نمیکنه اگه میشه راههنماییم کنید نمید ونم چون جیلبریک کردم اینجوری شده باید کار خواسی انجام بدم ممنون راهنمایی کنید

نظر

کسی کمک نمیکنه

نظر

Appsync for ios 7 رو نصب كنيد

نظر

صبر کنید ..
                          X