اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ریستور به ورژن فعلی iOS خود

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

salam ,alan man ipod touch 4 daram.passesho yadam rafte,roshanesh ke mikonam nevveshte ke ipod is disabled,conect to itunes,,ba in ravesh javab mide yani ?

نظر

نوشته اصلی توسط shahin_3gs نمایش پست ها
      salam ,alan man ipod touch 4 daram.passesho yadam rafte,roshanesh ke mikonam nevveshte ke ipod is disabled,conect to itunes,,ba in ravesh javab mide yani ?
      بله به احتمال زیاد این روش جواب میده!

نظر

با سلام و خسته نباشيد
        نيو آيپد ورژن 6.1.2 رو من با اين روش ريستور كردم ولي همچنان توي آيتونز قسمت other فضا رو با حجم 10 گيگ نشون ميده چطوري ميتونم فضا رو به حالت اوليه برگردونم

نظر

سلام دوستانی که به مشکل خوردن برنامه ilex R.A.T را نصب کنید ورزن جدید
          بعد از نصب یک ایکون میاد وارد برنامه بشین و گزینه restore را بزنین خود برنامه کلیه کارها رو انجام میده
          بعذ از ریبوت دستگاه سیدیا از نو نصب می شود حتی تمام سورسهایی که نصب بودن پاک میشن

حتی دردسر نرم افزار جدیدی که معرفی شده نداره

نظر

نوشته اصلی توسط hamed4002 نمایش پست ها
            با سلام و خسته نباشيد
            نيو آيپد ورژن 6.1.2 رو من با اين روش ريستور كردم ولي همچنان توي آيتونز قسمت other فضا رو با حجم 10 گيگ نشون ميده چطوري ميتونم فضا رو به حالت اوليه برگردونم
            منم این مشکل رو دارم
            راه حل نداره؟؟
            توییک هایی که کرک شدن رو نصب میکنم بازم نمیزاره استفاده کنم و میگه کرک شدس مثل camera tweal hd و ifile و battsaver
            هم با ilex هم با این روش ریستور کردم این مشکل برطرف نشد

نظر

سلام دوستان
              با این روش میشه گوشی که رو آرم گیر کرده دوباره ریستور کرد یا نه(تو حالت ریکاوری یا dfuمد)
              ممنون

نظر

ورژن جدید 1.0.3 اومده

نظر

این برنامه برای گوشی هایی که روی ایکون ایتوز گیر کرده. یعنی رو حالت dfu هست جواب نداد. امحان کردم. اصلا گوشی رو نمی شناسه

نظر

سلام واسه من این ارور میاد

- - - - - - - - - -

سلام واسه من این ارور میاد

نظر

سلام

اون فایل c++ 2010 ... برای ویندوز 32 بیتی همون x86 رو نصب کردم ولی دوباره همون ارور msvcp100 رو میده ...
                      چیکار کنم ؟

نظر

من 3gs دارم ، بعد از چند بار زدن رمز اشتباه کاملا قفل شده بود این کاریم ک گفته بودید انجام دادم ولی چرا هنوزم از من پسوورد میخواد؟؟؟

نظر

با سلام

دوستان خواستم بگم، بنده این مورد رو روی آیفون 5 دارای ios 6.1.2 جلبریک شده با سیدیا، تست نمودم و کاملا جواب داد.

فقط تنها مشکلی که داشت، این بود که برنامه هایی که قبلا با سیدیا نصب کرده بودم، از گوشی پاک شده بودن ولی در سیدیا نصب شده حساب می شدند و حتی در سیدیا نمی تونستم اونها رو پاک نمایم تا از اول نصبشون کنم، یعنی پاک میکردم ولی بعد از ریسپرینگ، بازهم نصب شده، حساب می شدند.

فقط خواستم به دوستان دیگر اطلاع داده باشم.

نظر

سلام. آقا این نرم افزار رو نمیشه واسه دانگرید از 7 بتا 6 به 6.1.4 استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad-jj نمایش پست ها
                              سلام. آقا این نرم افزار رو نمیشه واسه دانگرید از 7 بتا 6 به 6.1.4 استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                              برای دانگرید از ۷ کافیست گوشی خودتون رو به حالت dfu ببرید و فایل ۶.۱.۴ را انتخاب کنید و ریستور کنید. این برنامه برای ریستور ورژن جیلبریک شده به همان نسخه هست

نظر

سلام دوستان
                                میشه بدون این برنامه ها از خود آیتونز عمل ریستور رو روی خود ورژن فعلی گوشی انجام داد و به حالت کارخانه ای در بیاد؟
                                سوال دوم اینه که آیا ورژن 6.1.3 برای آیفون 4s جیلبریک میشه یا باید برگردونیم به ورژن های قبلی؟
                                و در آخر این که اگه باید به ورژن های قبلی برگردونیم چجوری باید این کار رو انجام دهیم و مشکلی برای گوشی پیش نمیاد؟ و کدام ورژن ؟
                                با تشکر از همکاری شما عزیزان

نظر

صبر کنید ..
                                X