اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ریستور به ورژن فعلی iOS خود

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام من به مشکل خوردم برنامه رو دانلود کردم در موقع اجرا به این ارور می خورم دوستان لطف کنیئ راهنمایی کنید

the program can not start because MSVCR100.dll is missing from your computer try reinstalling

the program to fix this problem

نظر

How To Fix Missing msvcr100.dll Problem
      Error Message: Procedure Entry Point Not Found in Msvcrt.dll File
      بفرمایید!

نظر

اینو نصب کردم وای متاسفانه بازم ارور میده

نظر

توضیح ندادین که این نرم افزار احتیاج به اینترنت داره یا خیر ؟ و اگه نیاز داره قند شکن نیاز هست یا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط fma نمایش پست ها
            توضیح ندادین که این نرم افزار احتیاج به اینترنت داره یا خیر ؟ و اگه نیاز داره قند شکن نیاز هست یا نه؟
            بعید میدونم نیاز به اینترنت داشته باشه!اگه داشته باشه هم توی همون لینک منبع باید نوشته باشه!

نظر

سلام
              دوستان برنامه هایی که نصب کردیم یا توییکهای نصب شده پاک میشن یا نه؟
              مسیجها و کانتکت ها و ... چطور ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mosi_4224 نمایش پست ها
                سلام
                دوستان برنامه هایی که نصب کردیم یا توییکهای نصب شده پاک میشن یا نه؟
                مسیجها و کانتکت ها و ... چطور ؟
                همان طور که iClarified گفته تمام پکیج های سایدیا پاک میشه و اطلاعات کاربر نیز پاک میشه!یا به قولی سایدیا ری اینستال میشه!
                اینم لینک:

نظر

لینک نسخه 1.0.2 به پست اول اضافه شد. مشکل afc2add حل شده است.

نظر

نوشته اصلی توسط golgoly نمایش پست ها
                    سلام من به مشکل خوردم برنامه رو دانلود کردم در موقع اجرا به این ارور می خورم دوستان لطف کنیئ راهنمایی کنید

the program can not start because MSVCR100.dll is missing from your computer try reinstalling

the program to fix this problem
                    اگر نرم افزار Download Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x64) from Official Microsoft Download Center را ندارید دانلود کنید

دوست عزیزلینگ دانلود توی پست اول گذاشته شده برنامه را دانلود ونصب کنید مشکلتون حل میشه فقط به 32ویا 64 بیتی ویندوزتون دقت کنید که برنامه را باهمین بیت ویندوز دانلودکنید

نظر

نوشته اصلی توسط ashil_42 نمایش پست ها
                      اگر نرم افزار Download Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x64) from Official Microsoft Download Center را ندارید دانلود کنید

دوست عزیزلینگ دانلود توی پست اول گذاشته شده برنامه را دانلود ونصب کنید مشکلتون حل میشه فقط به 32ویا 64 بیتی ویندوزتون دقت کنید که برنامه را باهمین بیت ویندوز دانلودکنید
                      سلام با تشکر از لطفتون
                      قابل توجه دوستان که مثل من ویندوز32بیتی دارن نسخه x86 را دانلود کنن

نظر

سلام من انجام دادم ولی متاسفانه همچنان برنامه هایی که از سیدیا نصب کردم وجود دارن فقط بازی ها پاک شدن ، دوستان من نمیتونم از طربق سیدیا برنامه رو پاک کنم مجبور شدن از این روش استفاده کنم که جواب نداد کسی راهی واسم سراغ نداره؟

نظر

سلام دوستان :
                          اپل من 6.0.1 بود
                          گوشی رو وصل کردم عین پست اول جلو رفت
                          فقط یک سوم مرحله رفته بود که ارور داد
                          نمیدونم وقتی ریبوت میشد با ایتونز تداخل پیدا کرد یا چی؟
                          دیگه گوشی رو همون ارم خوشکله semirestore گیر کرد
                          تا اینکه ریستارت شد وقتی بالا اومد تا 5-6 ثانیه میشه با گوشی کار کرد ولی بعد کاملا هنگ میشه و تاچ و همه چی از کار میافته
                          حالا هم مرتب ریستارت میشه و خاموش روشن هم که میکنی میاد رو همون ارم سیمی ریستور
                          10 بار تکرار کردم این مراحلو ولی بازم اینجوریه
                          نظر بنده اینه که با ایتونز تداخل پیدا کرده و حالا برنامه سیمی بدرستی و کامل نرفته
                          لازمه بگم براحتی هم به ایتولز وصل میشه
                          نمیخوام ریستورش کنم
                          راهی هست؟
                          ویرایش توسط موبایل جمال : https://i-phone.ir/forums/member/21524-موبایل-جمال در ساعت 02-07-2013, 01:36 AM

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                            لینک نسخه 1.0.2 به پست اول اضافه شد. مشکل afc2add حل شده است.
                            با سلام
                            متاسفانه لینک دانلود مشکل دارد، لطفا اصلاح بفرمایید.
                            با سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط موبایل جمال نمایش پست ها
                              سلام دوستان :
                              اپل من 6.0.1 بود
                              گوشی رو وصل کردم عین پست اول جلو رفت
                              فقط یک سوم مرحله رفته بود که ارور داد
                              نمیدونم وقتی ریبوت میشد با ایتونز تداخل پیدا کرد یا چی؟
                              دیگه گوشی رو همون ارم خوشکله semirestore گیر کرد
                              تا اینکه ریستارت شد وقتی بالا اومد تا 5-6 ثانیه میشه با گوشی کار کرد ولی بعد کاملا هنگ میشه و تاچ و همه چی از کار میافته
                              حالا هم مرتب ریستارت میشه و خاموش روشن هم که میکنی میاد رو همون ارم سیمی ریستور
                              10 بار تکرار کردم این مراحلو ولی بازم اینجوریه
                              نظر بنده اینه که با ایتونز تداخل پیدا کرده و حالا برنامه سیمی بدرستی و کامل نرفته
                              لازمه بگم براحتی هم به ایتولز وصل میشه
                              نمیخوام ریستورش کنم
                              راهی هست؟
                              با ILEXRAT اگه اجازه بهت میده یه ریست بکن.اگه نشد ببین چقدر از حجم گوشیت پره.اگه نزدیک به پره با iFunBox یه مقدارش رو خالی کن بعد با Semi restore مجدد امتحان کن.من 4S رو روی 6.1.2 زدم با Semi Restore اما همون مرحله اول یه پیغام Storage Allmost Full داد من سریع عملیات رو قطع کردم یه مقدار جا خالی کردم بعد مجدد امتحان کردم بدون مشکل انجام شد.فقط موردی که هست اینه که این برنامه هم ریستور نمیکنه چون حدود 10 تا از برنامه ها که از سایدیا نصب کرده بودم هنوز تو گوشیم مونده بود.خود سایدیا هم تمام چیزهایی که توش بود رو نشون میده که هست اما نیست و برای اجراشون باید مجدد نصب کنتم.مثلاً دیدم برنامه کرک شده نصب نمیشه مجدد Appsync رو نصب کردم تا نصب شد.یا مثلاً وینتربورد - Bytafont-DataCountor و چند تا دیگه اصلاً پاک نشدن.البته DataCountor کار نکرد تا مجدد کرکش رو اجرا کردم.
                              امیدوارم تجربم مفید واقع بشه

نظر

ممنون دوست عزیز :
                                ولی گوشی من 64 گیگه
                                همینجوری که خریدم دیدم سیدیا پر از سورسهای متنوعه
                                با این حال چیزی هم رو گوشی نصب نبود
                                گفتم برای اینکه گوشی کراش نداشته باشه و خوب کار کنه با سیمی ریستور کنم
                                تجربیات من میگه این گوشی حتما با سیمی قبلا ریستور شده بوده
                                ایا دوباره با سیمی ریستور بشه این مشکلاتو بجا میاره ؟
                                الان چیکار کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X