اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون نسخه های بتا

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط khanjanisaeed نمایش پست ها
    This device is not registered as part of the iPhone Developer Program.If you are a member of the
    Program, please register your device in the iPhone Developer Program Portal.
    سلام من نميتونم اپديت كنم ايفون 5 6.1.4 اين ارور ميده
    دوست عزيز بايد udid دستگاه تو ثبت كني.
    يه سرچ بزن تو انجمن تاپيكش هست. اونجا اطلاعات كامل و چگونگي انجان اين كارو پيدا ميكني.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
      دوست عزيز بايد udid دستگاه تو ثبت كني.
      يه سرچ بزن تو انجمن تاپيكش هست. اونجا اطلاعات كامل و چگونگي انجان اين كارو پيدا ميكني.

اينم لينكش. بفرماييد.
      http://www.i-phone.ir/forums/thread85696.html

نظر

من یک مشکل با itunes بعد از نصب ios7 دارم ، از وقتی به ios 7 رفتم دیگه با آیتیونز نمی تونم موسیقی یا موزیک ویدئو بریزم روی دستگاه ( آیفون 5 ) در حالی که با همین سیستم قبل از ios 7 میشد این کار رو کرد .
        مشکل اینه که وقتی میخاد سینک کنه و موسیقی یا ویدئو بریزه رو دستگاه پیغام میده نمی تونه فایل رو بخونه در حالی که اگر همون فایل رو play کنی راحت پخش می کنه و مشکلی با فایل نداره ، فقط موقع ریختن رو آیفون می گه نمی تونم بخونم .
        نظرتون چیه ؟ مشکل از کجاست ؟

البته بگم که من اول یکی دو نسخه قبل تره itunes رو داشتم بعد روی همین آخرین نسخه رو نصب کردم ، ممکنه به همین خاطر باشه ؟ ( من این کار رو روی ویندوز 8 روی pc انجام دادم )

نظر

نوشته اصلی توسط kelvan نمایش پست ها
          من یک مشکل با itunes بعد از نصب ios7 دارم ، از وقتی به ios 7 رفتم دیگه با آیتیونز نمی تونم موسیقی یا موزیک ویدئو بریزم روی دستگاه ( آیفون 5 ) در حالی که با همین سیستم قبل از ios 7 میشد این کار رو کرد .
          مشکل اینه که وقتی میخاد سینک کنه و موسیقی یا ویدئو بریزه رو دستگاه پیغام میده نمی تونه فایل رو بخونه در حالی که اگر همون فایل رو play کنی راحت پخش می کنه و مشکلی با فایل نداره ، فقط موقع ریختن رو آیفون می گه نمی تونم بخونم .
          نظرتون چیه ؟ مشکل از کجاست ؟

البته بگم که من اول یکی دو نسخه قبل تره itunes رو داشتم بعد روی همین آخرین نسخه رو نصب کردم ، ممکنه به همین خاطر باشه ؟ ( من این کار رو روی ویندوز 8 روی pc انجام دادم )
          دوستان مشکل حل شد ، itunes رو پاک کردم دوباره نصب کردم درست شد .

نظر

دوستان سلام
            من یه مشکلی دارم من udid رو ثبت کردم ، فرمور رو هم دانلود کردم با اون برنامه ای هم که گفته شده بود خروجی گرفتم ، دستگاه رو هم به DFU بردم موقعی که می خوام ریستور کنم بهم این ارور رو میده
            the iphone could not be restored becuase the firmware file is not compatible
            مشکل از چیه عزیزان
            ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
              دوستان سلام
              من یه مشکلی دارم من udid رو ثبت کردم ، فرمور رو هم دانلود کردم با اون برنامه ای هم که گفته شده بود خروجی گرفتم ، دستگاه رو هم به DFU بردم موقعی که می خوام ریستور کنم بهم این ارور رو میده
              the iphone could not be restored becuase the firmware file is not compatible
              مشکل از چیه عزیزان
              ممنون
              فریمور اشتباهی دانلود کردید
              دستگاهتون چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                فریمور اشتباهی دانلود کردید
                دستگاهتون چیه؟
                بله عزیز اشتباهی دانلود کردم ببخشید یه مشکلی داشتم
                من برم ای او اس 7 ، با وجود اینکه نسخه 3 بتاش اومده باید اول برم به نسخه 1 و بعد دوباره برم به نسخه 3 ؟ یا همینجوری مستقیم به نسخه 3 می تونم برم ؟
                با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
                  بله عزیز اشتباهی دانلود کردم ببخشید یه مشکلی داشتم
                  من برم ای او اس 7 ، با وجود اینکه نسخه 3 بتاش اومده باید اول برم به نسخه 1 و بعد دوباره برم به نسخه 3 ؟ یا همینجوری مستقیم به نسخه 3 می تونم برم ؟
                  با تشکر
                  بله شما میتونین مستقیم به بتا 3 برید

نظر

سلام دوستان ببخشید من تازه گوشی اپدیت کردم به ios 7 beta3 نمیدونم چرا هر برنامه ای نصب میکنم کمرنگه و کلا اجرا نمیشه مشکل از چیه ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط milad2013 نمایش پست ها
                      سلام دوستان ببخشید من تازه گوشی اپدیت کردم به ios 7 beta3 نمیدونم چرا هر برنامه ای نصب میکنم کمرنگه و کلا اجرا نمیشه مشکل از چیه ؟؟؟
                      برنامه هاتون كركه؟! :/
                      .:amgr:.

نظر

سلام ایا میشه از 6.1.4 به beta3 مستقیم بری؟یا باید تک تک بری جلو و اپدیت کنی

نظر

نوشته اصلی توسط sinajahromi70 نمایش پست ها
                          سلام ایا میشه از 6.1.4 به beta3 مستقیم بری؟یا باید تک تک بری جلو و اپدیت کنی
                          مستقیم میشه

نظر

سلام خدمت تمام دوستان
                            اقا من الان اومدک ایپد رو به ios 7 اپدیت کردم الان ارور activation رو می ده می شه راهنماییم کنید چی کار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط aghamajid نمایش پست ها
                              سلام خدمت تمام دوستان
                              اقا من الان اومدک ایپد رو به ios 7 اپدیت کردم الان ارور activation رو می ده می شه راهنماییم کنید چی کار کنم؟
                              Udid ثبت كردين ؟

نظر

خیر نمی دونم چی هست

نظر

صبر کنید ..
                                X