اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون نسخه های بتا

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من رو گوشیم ios 7.0 beta 2 رو ریختم و خوب هم کار میکرد....چند ساعت پیش برام اومده بود که آپدیت جدید از beta2 اومده, زدم آپدیت بشه...درحال آپدین شدن چند ساعت پیش وقنی حدود 1/4 رسید, روی آرم اپل و همون مقدار گیر کرده....هیچ دکمه ای هم کار نمیکنه و به آیتیونز هم وصل می کنم نمیخونه.....چی کار کنم؟!!

نظر

مشکل برگرداندن بک آپ

باسلام ، بنده گوشیم رو به 7 ریستور کردم و در نهایت هم آپدیت کردم ، هم در آیتونز و هم در آی کلود بک آپ دارم (البته فقط از نسخه 7) ،، حالا می خوام برگردم به 6 و بک آپم رو ری استور کنم پیغام می ده نمی شه بک آپ ها به این نسخه برگرده ،، می خوام بدونم راهی هست برای انجام این کار ، یا اصلا می شه بک آپ رو از آی کلود برگردونم رو گوشیم . ؟؟؟
      ممنون می شم جواب بدبد ...!!!!

نظر

از آی کلود امکانش هست.
        .There is no knowledge that is not power

نظر

سلام. من آیفون 4 رم 6.1.2 جیلبریک بود. با راهنمایی دوستان فهمیدم اگر بخوام برم به 7beta2 باید اول به 6.1.3 برم تا جیلم بپره و بعد برم به 7 بدون ثبت udid .
          من هم 6.1.3 رو و هم 7beta2 رو دانلود کردم.و اول با 6.1.3 شروع کردم تا آپدیت کنم. ولی نمیدونم چرا وسطاش گیر می کرد.چند بار به dfu و ریکاوری بردمش و دوباره امتحان کردم ولی دقیقا هر دفعه تا یه جای خاص میرفتو گیر میکرد. در نهایت با 7beta2 امتحان کردمو آپدیت شد ولی اکتیو نمیشه. حالا به دوستان سفارش ثبتudid دادم ولی هنوز ایمیلی واسم نیومده. حالا سوالم اینه که الان که udid ام ثبت شد بازم دوباره باید آپدیت کنم دستگاهو؟؟؟؟ یاخودش میفهمه که اکتیو بشه؟؟؟؟

نظر

مشکل عجیب بعد از آپدیت کردن به Ios 7 beta 3

سلام دوستان
            من دیشب گوشی خودم رو از Ios 7 beta 2 به Ios 7 beta 3 آپدیت کردم از ستینگ خود گوشی
            سیمکارت من که روی گوشی هست پین کد داره و بالای صفحه میزنه که locked SIM اما به هیچ عنوان گزینه ای که میومد و می گفت میخواین پین رو وارد کنید و بعد وارد میکردیم نمیاد
            باید چیکار کنم؟
            مشکل از کچا هست؟

نظر

یک بار سیم کارت رو دربیار دوباره جا بزن مجدد چک کن

نظر

موبایلو خاموش و روشن کن احتمال زیاد حله !

نظر

سعي كن به يك جايي زنگ بزني بعد گزينه ي انلاك را بزن

نظر

Salam agha man goshim ro 6.1.3 hastesh beta 3 ram dow kardam mitonam up konam

نظر

نوشته اصلی توسط Reza bolandghad نمایش پست ها
                      Salam agha man goshim ro 6.1.3 hastesh beta 3 ram dow kardam mitonam up konam
                      .:amgr:.

نظر

سلام من گوشیم رو ورژن 7 هست اگه بخوام برم رو بتا 3 باید دوباره باید کل برنامه رو دانلود کنم یا فقط 312 مگابایتو و از کجا با گوشیم نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط امین پرسپولیسی نمایش پست ها
                          سلام من گوشیم رو ورژن 7 هست اگه بخوام برم رو بتا 3 باید دوباره باید کل برنامه رو دانلود کنم یا فقط 312 مگابایتو و از کجا با گوشیم نمیشه
                          از روي گوشي كه همون ٣٠٠ تا رو
                          ولي از روي مك بأيد كل فايل بتا ٣ رو دانلود كنيد
                          البته ممكنه از روي گوشي اول به بتا ٢ و بعد به بتا٣ اپديت بشه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

دوستان پس این تاپیک چیه که ایجاد شده؟ http://www.i-phone.ir/forums/thread85996.html

سوالات رو در این تاپیک بپرسید

ادغام شدند

نظر

ممنون از پستت منم دقیقا با همین ارور مواجهم اگه می شه کمکم کنید

نظر

This device is not registered as part of the iPhone Developer Program.If you are a member of the
                                Program, please register your device in the iPhone Developer Program Portal.
                                سلام من نميتونم اپديت كنم ايفون 5 6.1.4 اين ارور ميده

نظر

صبر کنید ..
                                X