اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل با freemyapps

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل با freemyapps

برنامه رو دانلود مي كنم واردش ميشم چندين دقيقه هم مي مونم ولي امتياذ نمي ده. رو ١٠ تا برنامه تست كردم

نوشته اصلی توسط sepehrxx نمایش پست ها
    برنامه رو دانلود مي كنم واردش ميشم چندين دقيقه هم مي مونم ولي امتياذ نمي ده. رو ١٠ تا برنامه تست كردم
    هر برنامه يه كارهايي بايد بكنيد تا امتياز بده. ممكنه ازتون بخواد يه مرحله اي رو تموم كنيد و يا عضو بشيند و و و

نظر

من همون كاري كه رو ايپدم مي كنم رو گوشي مي كنم ولي رو ايپد امتياز ميده رو ايفون امتياز نميده. رو برنامه هاي زيادي تست كردم. به نطرم مشكل داره
      مشكل از sating نيست ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط sepehrxx نمایش پست ها
        من همون كاري كه رو ايپدم مي كنم رو گوشي مي كنم ولي رو ايپد امتياز ميده رو ايفون امتياز نميده. رو برنامه هاي زيادي تست كردم. به نطرم مشكل داره
        مشكل از sating نيست ؟؟
        منم دقیقا یک ماهه همین مشکلو دارم

نظر

نوشته اصلی توسط Tiestoo نمایش پست ها
          هر برنامه يه كارهايي بايد بكنيد تا امتياز بده. ممكنه ازتون بخواد يه مرحله اي رو تموم كنيد و يا عضو بشيند و و و
          تو خود برنامه نوشته باید چیکار کنیم تا امتیاز بده یا خود freemyapps میگه چیکار کن ؟
          به من که فقط مینویسه 30 ثانیه برو داخل... خیلیهاشم کرش میکنه... ثبت نام هم میکنم واسه اونهایی که تحت نت کار میکنن ولی بازم نمیده

نظر

خیلی عجیبه برایه منم تو آیپد اصلا نمیاره !

نظر

واسه منم روي آيپاد امتيازات رو نميده،تقريبا ٢ماهه.(رسيدم به ٢٣٠٠امتياز)اما روي آيفون و آيپد امتيازات رو ميده.(اكثرا هم برنامه ها يكيست).
              ویرایش توسط shadmehr : https://i-phone.ir/forums/member/12900-shadmehr در ساعت 28-06-2013, 08:02 PM

نظر

خب اگه امكانش هست اينهمه بچه ها مساله دارن از يه راه ارتباطي اطلاع بديم به شركتشون

اگه دوست داريد ذهنتان آرام باشد از شغل خود به عنوان "رئيس كل دنيا " استعفا دهيد ؛)

وين داير

نظر

این مشکلات معمولا با پاک کردن کوکی سافاری از ستینگ حل میشه. حتما امتحان کنید.
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

با پاک کردن هم حل نشد !

نظر

ایفون من هم نمیده
                      تو سوالات مداومش هم رفتم و گفته reset all content کنید درست میشه
                      که خیلی مکافات داره

نظر

نوشته اصلی توسط Reza Shah نمایش پست ها
                        ایفون من هم نمیده
                        تو سوالات مداومش هم رفتم و گفته reset all content کنید درست میشه
                        که خیلی مکافات داره
                        reset all content که خوبه من چندبار ریستور کردم درست نشد...باور کنید بچه ها اندازه یه گیفت کارت برنامه دانلود کردم و چیزی دستم نگرفت

نظر

من بعد اين مشكل ريستور كردم. ولي باز هم جواب نداد

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                            این مشکلات معمولا با پاک کردن کوکی سافاری از ستینگ حل میشه. حتما امتحان کنید.
                            من این کارو کردم امتیازم 2800 بود شد صفر !!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط homi49 نمایش پست ها
                              من این کارو کردم امتیازم 2800 بود شد صفر !!!!!
                              آره خب با پاک شدن کوکی ها اطلاعات udid شما هم پاک میشه باهاش
                              که با enroll کردن مجدد امتیاز های سرور برمیگرده رو سایت

نظر

صبر کنید ..
                              X