اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بالا نیامدن گوشی 3g و هنگ ماندن در حالت لوگو اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بالا نیامدن گوشی 3g و هنگ ماندن در حالت لوگو اپل

سلام
    وقت به خیر دوستان.
    گوشی 3G انلاک فکتوری دستم رسیده از دوستم.
    که در حال حاضر بالا نمیاد و لوگو اپل فقط ظاهر میشه و دائما ریست میشه تا زمانی که باطری تموم بشه.
    1- نشناختن گوشی توسط PC و نه iTunes
    2-نرفتن به حالب DFU چه با Just Boot و یه چه iReb
    3- ریست نشدن حتی با نگه داشتن همزمان Home+Power به مدت 10 ثانیه

اکثر تاپیک ها هم با این موضوع نگاه کردم. ولی با هیچ مراحلی درست نشد.
    چه راه حلی به نظرتون میرسه؟
    ممنون

من نمیدونم این نوشته مال چند وقت ÷یشه اما من الان همین مشکلو دارم .کمک کنید

نظر

منم همین مشکلو پیدا کردم ولی کسی نیست طاهرا تو این انجمن...!!
      رفتم تو تنظیمات erase all contact (یا یه همچین چیزی!)زدم که گوشی خاموش شد و ارم اپل اومد بعد اون روی ارم اپل، اون دایره که برا پردازش میاد ظاهر میشه و بعد چند مین گوشی خاموش میشه دوباره ارم اپل و بقیه ماجرا ..تقریبا این پرسه هر بار 10.15 مین طول میکشه و اینقد تکرار میشه تا شارژ تموم کنه ..
      بدبختی اینجاس وقتی وصلش میکنم به کامپیوتر تو ایتونز هیچ اتفاقی نمیوفته..!!! (ایتونز اخرین ورژنه 11.0.5)
      یه سرچ کردم ظاهرا گوشی جیلبریک نباید ریست فکتوری بشه وگرنه روی لوگوی اپل گیر میکنه... و باید زیستو ر بشه
      فقط نمیدونم وقتی ایتونز گوشی نمیشناسه چطوری ریستور کنم ...
      بیس باند گوشی 6.15 و ورژن 4.2.1 حالا نمیدونم اول باید بیس باندو به پایین تر دانگرید کنم بعد به همین ورژن 4.2.1 یا پایین ریستور کنم یا کار دیگه ای....!!
      گوشی لاکه
      بازم بگم مشکل اصلی اینه نمیدونم وقتی ایتونز گوشی نمیشناسه چطوری ریستور کنم؟؟؟؟
      ویرایش توسط amirt2 : https://i-phone.ir/forums/member/33378-amirt2 در ساعت 26-08-2013, 05:48 PM

نظر

خوب من نمیدوسنم بیس باند 6.15 هم انلاک میشه پس نیازی نیست بیس باند دانگرید بشه
        وضعيت كلي بيس باندهاي لاك

همچنان نمیدونم چطوری ریستور کنم ..... جالبه تو فروم های مختلف و البته همین جا کلی تاپیک و پست مشابه بود که همه بی نتیجه بودن و هیچکس جواب درست درمون نداده.....
        همچنان گوشی روی لوگوی اپل گیر کرده
        ایتونز اونو نمیشناسه
        به dfu هم نمیره...
        ویرایش توسط amirt2 : https://i-phone.ir/forums/member/33378-amirt2 در ساعت 27-08-2013, 02:18 PM

نظر

بالا خره با چک و لقت و با استفاده از iREB گوشی به DFU رفت اما هنوزم ایتونز به روی خودش نمیاره... چطوری وقتی ایتونز دیوایسو نمیشناسه ریستور کنم اخه....؟؟؟!!

نظر

خوب بالاخره مشکل منم حل شد و این 5.6 تا 7خان رستم طی شد اول از همه بگم از ایفون دارایی که کمک نکردن منتفرم و براشون ارزوی انلاک دائمی گوشیشونو دارم
            میخوام مشکلو کامل توضیح بدم تا اگه کسی تو گوگل سرچ کرد حداقل یه جواب پیدا کنه...
            اول گوشی به حالت dfu ریکاوری نمیرفت خیلی هم امتحان کردم تا اخرش یه بار دکمه هوم و پاورو چندثانیه نگه داشتم تا گوشی خاموش بشه و بعدش به کامپیوتر وصل کردم با iREB خیلی راحت به dfu رفت(البته بدون اونم میرفت)
            حالا مشکل اصلی این بود ایتونز به روی مبارک نمیورد گوشی به سیسنم وصله(خدالعنتش کنه) اینم بگم اخرین ورژن نصب بود و قندشکنم فعال البته هر بار که گوشی میبردم به dfu یا ریکاوری ویندوز یه صداهایی از خودش در میورد
            ولی ایتونز همچنان بیعار!!
            خلاصه یه بنده خدایی تو یه فروم دیگه گفته بود گوشی بزارید تو برق کامل شارژ بشه بعد وصل کنید به ایفون منم که از همه جا مونده و کمکای بچه های ابنجام عرق پیشینیمونو در اورده بود دکمه هوم و پاور نگه داشتم چند ثانیه تا
            گوشی خاموش بشه بعد چند ساعتی گداشتم شارژ بشه ،البته اینم بگم گوشی نشون نمیده شارژ شده یا نه پس شایدم نشده!! و دوباره وصلش کردم به سیستم، ایتونز ، قندشکن و ... اماده و اینبار که با iREB بردمش به dfu
            خیلی خوشگل ایتونز گفت گوشی نازنینتو شناختم خودت چیطوری؟! منم که دلم پر بود گقتم بی پدر بی ناا.. ... ااا میبخشید بریم سراغ بقیه قصه
            4.2.1 اصلی دان کردم با iREB بردمش به dfu و شروع کردم به ریستور اخرای کار که شد ایتونز گور به گوری ارور 1015 داد رفت به حالت ریکاوری (عکس کابل و ایتونز روی گوشی ظاهر میشد) چند بار دیگه ریستور کردم اما فایده نداشت،
            این قصه سر دراز دارد... با سرچ تو نت متوجه شدم زمانی که گوشی 3g که ورژن 4.2.1 و بیس باند 6.15 داره با همین 4.2.1 اصلی ریستور میشه این ارور اتفاق میوفته این ارور بر خلاف گفته دوستان نه با iREB نه با تاینی حل نشد که نشد
            حتی از دست جان اسنو هم میبخشِِِِِید همون رد اسنو هم کاری بر نیومد...اخرش رفتم از یه فروم دیگه فریمور کاستم 4.2.1 دان کردم... دمشون گرم عجب فرومی بود حیف عضو نیستم تا تشکر بارونشون کنم...اینفعه مثه بچه ادم ریستور
            شد و خودشم سیدیا داشت و نیازی به جیلبرک نداشت و بعدشم اد سورس و اولترا اسنو و سرچینگ و IR-MCI
            اینم لینک فریمور کاستم
            4.2.1 کاستم
            بزارید دلیل اصلی این مشکل بگم!!
            از روزی که یه گلکسی خریدم این مشکل پیش اومد این 3g مادر مرده من غیرتی شد و .....
            تمام....
            ویرایش توسط amirt2 : https://i-phone.ir/forums/member/33378-amirt2 در ساعت 29-08-2013, 03:18 PM

نظر

منم دقیقا همین مشکلو دارم لطفا اگه این پست رو میخونید به منم کمک کنید. شمام 09355523003 چند تا سوال داشتم که ممنون میشم هر کسی کمکم کنه . فقط یه اس بدید خودم زنگ میزنم مشکلمو میگم... یه دنیا تشکر از پست های مفیدتون

نظر

لطفا اگه کسی صدام رو میشنوه به فریادم برسه....

نظر

باسلام من هم یک گوشی 3gsدارم كه همين مشكل را داره چند تا تعمیر کار نشون دادم گفتند باید فلش بشه چون اطلاعاتش پریده ومن هم چون هنوز امید دارم بشود اطلاعاتش را زنده کرد هنوز فلش نکردم۰

نظر

شرمنده که خیلی دیر جواب میدم..............

اول با نرم افزار redsn0w_0.9.14b1 بیس باند رو به 5.13.04 (downgrade from ipad base band ) تغییر بدید و بعد ریستور کنید حتما حل میشه ...
                    11111111111.jpg

222222222222222222.jpg

من هم همین مشکلو داشتم با این روش حل شد............

نظر

نوشته اصلی توسط h.ghameshluei نمایش پست ها
                      منم دقیقا همین مشکلو دارم لطفا اگه این پست رو میخونید به منم کمک کنید. شمام 09355523003 چند تا سوال داشتم که ممنون میشم هر کسی کمکم کنه . فقط یه اس بدید خودم زنگ میزنم مشکلمو میگم... یه دنیا تشکر از پست های مفیدتون

اول با نرم افزار redsn0w_0.9.14b1 بیس باند رو به 5.13.04 (downgrade from ipad base band ) تغییر بدید و بعد ریستور کنید حتما حل میشه ...
                      http://www.i-phone.ir/forums/attachm...1111111111.jpg

http://www.i-phone.ir/forums/attachm...2222222222.jpg

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط h.ghameshluei نمایش پست ها

نظر

اقا کمک گشیو میخام روشن کنم بعد از ارم اپل علامت یه usbمیاد که به سمت ایتونز اشاره میکنه خوهشا کمک

نظر

نوشته اصلی توسط erfan omrani نمایش پست ها
                          اقا کمک گشیو میخام روشن کنم بعد از ارم اپل علامت یه usbمیاد که به سمت ایتونز اشاره میکنه خوهشا کمک
                          با سلام.در این حالت گوشی به حالت dfu (یا ریکاوری) رفته،با احرین ورژن ios موجود گوشی رو ریستور کنید.

نظر

صبر کنید ..
                          X