اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سفت شدن دكمه home

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سفت شدن دكمه home

دوستان ايفون من دكمه همش سفت شده. لطفا مرا راهنمايي كنيد.
    ممنون

نوشته اصلی توسط arad olfati نمایش پست ها
    دوستان ايفون من دكمه همش سفت شده. لطفا مرا راهنمايي كنيد.
    ممنون
    براي منم همين جوري شده. البته ممكنه از نسخه بتا ios ٧ باشه. دوست عزيز شما رو اواس چندي؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نه دوسان ربطی به مشکله نرم افزاری نداره مشکله سخت افزاریه من یه ایفون داشتم دکمه homeمشکل داشت باید تعویض بشه

نظر

زيرش رو خاك گرفته

Sent from myiPhone using Tapatalk2

نظر

مال آيپد منم يه ساله اينجوريه باهاش مشكلى ندارم،اگه اذيت نميكنه دسش نزنيد بهتره(به نظر من)

نظر

نوشته اصلی توسط egbal نمایش پست ها
            زيرش رو خاك گرفته

Sent from myiPhone using Tapatalk2
            دوست عزيز به نظر منم همينطور شده اگه خاك زيرش رفته باشه بايد چيكار بكنم؟؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط bambo نمایش پست ها
            مال آيپد منم يه ساله اينجوريه باهاش مشكلى ندارم،اگه اذيت نميكنه دسش نزنيد بهتره(به نظر من)
            دوست عزيز خيلي سفت شده

نظر

فشارش بده داخل دو یا سه قطره الکل سفید بریز تو درزش...چند بار فشارش بده درست میشه....من خودم تا حالا 3 بار اینکارو کردم

نظر

نوشته اصلی توسط arad olfati نمایش پست ها
                دوست عزيز به نظر منم همينطور شده اگه خاك زيرش رفته باشه بايد چيكار بكنم؟؟
                یک قطره آب روی دکمه home بریزید و پشت سر هم دکمه را فشار دهید ، اگر خاک گرفته باشد بر طرف می شود.

نظر

سفت شدن وصدادار شدن دكمه هوم ايفون ٦و5s

سلام دوستان تازه وارد انجمن شدم دكمه ايفون منم بعد از يه هفته سفت شد وبه صدا افتاد از اونجا كه مشكل ملال اوريه نتونستم با هوم مجازي كار كنم وباعث تنفر من از ايفونم شده بود به هر تعمير كاري ميگفتم سر در نمياورد وفقط دكمرو با الكل ايزو پروپايل سرويس ميكرد ويه هزينه بيخودي ميگرفت البته بليد ايفونو نصف روز نگه ميداشت وبعد دوروز دوباره روز از نوع روزي از نوع.دو راه وجود داره ١باز كردن ايفون وشل كردن واشر زير دكمه كه كار وكيوم بردو انجام ميده و استفاده از سوهان مخصوص براي گشاد كردن دايره دكمه از داخل وراه بسيار ساده تر اينكه كمي كرم چرب كننده روي دكمه بماليد بعد با دسمال ابرييشمي دكمرو فشار بديد تا كمي از كرم زير واشر برسه وبعد جاي دكمرو كاملا تميز كنيد ٩٨درصد مشكلتونو حل ميكنه وبراي دودرصدي كه مشكلشون حل نشد اموزش تصويري سوهان زدن دايره هومو توي سايت ميزارم حالشو ببريد واز ايفونتون لذت ببريد اين مشكل به خاطر يك ميكرومتر تنگ برش خوردن دايره هوم تو شركت اپل براي بعضي ايفون هاست ....سعي كنيد راه تعمير ايفونتونو ياد بگيريد وبه هرتعمير كار ي اطمينان نكنيد

نظر

سلام
                    من چرب کردن رو به هیچ عنوان تایید نمیکنم
                    چرب کردن ممکنه دکمه رو نرم کنه, ولی به مرور زمان باعث جذب گرد و غبار و کثیفی میشه و ممکنه توی هوای گرم به برد هم برسه و مشکل ایجاد کنه.
                    بهترین راه اسپری خشک ناهید و مسواک یا تعویض دکمه هستش.
                    ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                      یک قطره آب روی دکمه home بریزید و پشت سر هم دکمه را فشار دهید ، اگر خاک گرفته باشد بر طرف می شود.

دوست عزیز ، تشکر از پاسخ

آب باعث بوجود آمدن مشکلاتی میشه ، مثلا بدون فشردن دکمه هوم یدفعه خود گوشی اتوماتیک دکمه هوم میزنه (منظورم اینه قاطی میکنه)

بهترین چیز الکله که زود میپره و باعث بوجود آمدن مشکلاتی از این قبیل نمیشه

نظر

صبر کنید ..
                      X