اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فعال کردن هات اسپات در آیپد ۲ سفارش امارات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فعال کردن هات اسپات در آیپد ۲ سفارش امارات

با سلام دوستان

همونطور که می دونید آی دیوایس های سفارش عمارات بصورت پیشفرض هات اسپاتشون غیر فعال است و از اونجایی که اپل برای اپراتور های ایران هیچ باندلی طراحی نکرده وقتی سیم کارت داخلش می گذاریم با تنظیمات دیفالت کار می کند و هات اسپات غیر فعال است. من خیلی جستجو کردم حتی سیم کارت یک کشور دیگر رو داخل دستگاه گذاشتم و باندل رو آپدیت کردم اما وقتی دوباره سیم کارت ایران رو گذاشتم به تنظیمات قبل برگشت. تا الان نتونستم یک باندل امضا شده پیدا کنم که کد های سیم کارت های ایران داخلش باشه. باز هم همنطور که می دونید کاستومایز کردن باندل ها هم جواب نمی دهد چون از ای او اس ۴ به بعد امضای دیجیتال دارند و از کار می افتند. بعلاوه حک کام سنتر رو هم امتحان کردم اما باتوجه به نسخه های مختلف آی او اس و دیوایس های مختلف خیلی پیچیده تر از اونی بود که فکر کردم و بعلاوه کار منطقی نیست. راه های دیگه مثل پکیج های مختلف سیدیا رو هم که برای این کار بود امتحان کردم اما خیلی پر هزینه است و درست مشخص نمی کنند که چطور دستگاه رو کاستومایز می کنند و البته همه فیچر های هات اسپات اصلی رو هم ندارند. تا حالا کسی در این باره تحقیق کرده که تنظیمات دیفالت دستگاه های سفارش عمارات با سفارش آمریکا در چه بخش هایی تفاوت دارند که این تمایز رو در این دستگاه ها ایجاد می کنند؟

نوشته اصلی توسط mkarbakhsh نمایش پست ها
    با سلام دوستان

همونطور که می دونید آی دیوایس های سفارش عمارات بصورت پیشفرض هات اسپاتشون غیر فعال است و از اونجایی که اپل برای اپراتور های ایران هیچ باندلی طراحی نکرده وقتی سیم کارت داخلش می گذاریم با تنظیمات دیفالت کار می کند و هات اسپات غیر فعال است. من خیلی جستجو کردم حتی سیم کارت یک کشور دیگر رو داخل دستگاه گذاشتم و باندل رو آپدیت کردم اما وقتی دوباره سیم کارت ایران رو گذاشتم به تنظیمات قبل برگشت. تا الان نتونستم یک باندل امضا شده پیدا کنم که کد های سیم کارت های ایران داخلش باشه. باز هم همنطور که می دونید کاستومایز کردن باندل ها هم جواب نمی دهد چون از ای او اس ۴ به بعد امضای دیجیتال دارند و از کار می افتند. بعلاوه حک کام سنتر رو هم امتحان کردم اما باتوجه به نسخه های مختلف آی او اس و دیوایس های مختلف خیلی پیچیده تر از اونی بود که فکر کردم و بعلاوه کار منطقی نیست. راه های دیگه مثل پکیج های مختلف سیدیا رو هم که برای این کار بود امتحان کردم اما خیلی پر هزینه است و درست مشخص نمی کنند که چطور دستگاه رو کاستومایز می کنند و البته همه فیچر های هات اسپات اصلی رو هم ندارند. تا حالا کسی در این باره تحقیق کرده که تنظیمات دیفالت دستگاه های سفارش عمارات با سفارش آمریکا در چه بخش هایی تفاوت دارند که این تمایز رو در این دستگاه ها ایجاد می کنند؟
    سلام
    با توجه به عنوان تاپيكتون، كلاً هات اسپات از آيپد ٣ به بعد فعال هستش!!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
      سلام
      با توجه به عنوان تاپيكتون، كلاً هات اسپات از آيپد ٣ به بعد فعال هستش!!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2
      الان که شما فرمودید سایت اپل رو دیدم و متوجه شدم که اپل از آیپد نسل سه به بعد هات اسپات رو ساپورت می کنه اما خیلی عجیبه چون روی آیفون از مدل 3gs که دوسال قبل تر از آیپد ۲ معرفی شده وجود داره بعلاوه خیلی ها مطرح کردند که آیپد ۲ شون روی IOS 4 هات اسپات داشته و وقتی آپدیت کردند حذف شده!

این هم لینکش

https://discussions.apple.com/thread...art=0&tstart=0

نظر

دوست عزیز کی گفته پارت نامبر امارات نداره؟؟ تنها گزینه ای که امارات نداره فیس تایم هست، آیپد ۲ به کل هات اسپات نداشته بنده خودم جز اولین خریدار های آیپد ۲ بودم از همون ۴.۳ تا ۵.۱ که فروختم نداشته

نظر

صبر کنید ..
        X