اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور 1009 در هنگام ورود به برنامه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور 1009 در هنگام ورود به برنامه

سلام دوستان من امروز يك برنامه اي رو اجرا كردم ارور ١٠٠٩ رو داد ولي بعد از ok كردن برنامه به كار خودش ادامه داد و بگم كه ولي وقتي به اپ استور ميرم هيچ اروري نميده
    اين مشكل از كجاست؟
    از شركت سازنده ي برنامه هستش؟
    ویرایش توسط Hameeeeed : https://i-phone.ir/forums/member/117804-hameeeeed در ساعت 20-06-2013, 10:37 AM

دقيقا همين مشكل برا منم پيش مياد اما برنامه اجرا ميشه از جمله برنامه instagram و skype و tapatalk

نظر

متاسفانه بخاطر وجود تحریمهاست...
      با اینکه خبرهای اخیر حاکی از برداشته شدن اونها بود ولی اونشب تو اخبار سراسری خودم دیدم رییس جمهور آمریکا گفت هنوز لغو تحریمها رو به رسمیت نمیشناسه
      احتمالا تو دانلود برنامه ها هم به مشکل میخوریم بعضیها زودتر بعضیها دیرتر...با تغییر آی پی میتونید از اپ استور دانلود کنید تا وقتی که دو باره برداشته شه

نظر

نوشته اصلی توسط Smh1983 نمایش پست ها
        متاسفانه بخاطر وجود تحریمهاست...
        با اینکه خبرهای اخیر حاکی از برداشته شدن اونها بود ولی اونشب تو اخبار سراسری خودم دیدم رییس جمهور آمریکا گفت هنوز لغو تحریمها رو به رسمیت نمیشناسه
        احتمالا تو دانلود برنامه ها هم به مشکل میخوریم بعضیها زودتر بعضیها دیرتر...با تغییر آی پی میتونید از اپ استور دانلود کنید تا وقتی که دو باره برداشته شه
        فقط تو برنامه ها اينجوريه اپ استور درست كار ميكنه و ميتونيم ازش دانلود كنيم

نظر

نوشته اصلی توسط Hameeeeed نمایش پست ها
          فقط تو برنامه ها اينجوريه اپ استور درست كار ميكنه و ميتونيم ازش دانلود كنيم
          خير من از ديروز هر كاري كردم نشد دانلود كنم ازاپستور

نظر

متاسفانه بازم رفتیم تو تحریمات.
            اینجا رو ببینبد: http://www.i-phone.ir/forums/thread85908.html

نظر

خواهش می کنم از ایجاد اینگونه تاپیک های تکراری پرهیز کنید، در صورت تکرار به افراد تخلف داده خواهد شد.

مردود شد.

نظر

صبر کنید ..
              X