اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی برای خرید Macbook

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی برای خرید Macbook

سلام.

من میخوام یک Macbook بگیرم که حتما هارد SSD داشته باشه و "LCD 13 باشه و قیمتش هم جداکثر 4 میلیون باشه.

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که چه گزینه هایی دارم.

آیا انتخاب های من فقط به Macbook Air محدود میشه؟ آیا با صرف کمی هزینه بیشتر توی Macbook Pro هم گزینه ای دارم؟

در ضمن از دبی میخوام تهیه کنم پس اگه فروشگاه خاصی رو میشناسید معرفیش میتونه تا حد زیادی بهم کمک کنه.

دوسته عزیز با این پول مدل های 2011 رو میتونید تهیه کنید البته اگه 500 تومن بزارین سرش مک بوک پروmd101میتونید تهیه کنید ولی اگه ssd میخواین مک بوک ایر md231 مشخصاتم تو فروشگاه های اینترنتی میتونید پیدا کنید البته این دو مدل ماله 2012 هست

نظر

در مورد نوع مك بوك دوستان ديگه ميتونن كمكتون كنن
      ولي براي خريد از دبي بهترين فروشگاه فروشگاه ويرجين هست كه تقريبا هم قيمت بااپل استور امارات هست (اختلاف نهيت ٥٠ درهم )
      بعد اون فروشگاه هاي istyle رو پيشنهاد ميدم
      فروشگاه هاي ويرجين تو اكثر مراكز تجاري دبي موجود هستند
      مثل سيتى سنتر ها و دبي مول و امارات مول
      iStyle هم هم من قبلا فقط در فستيوال سيتى دىده بودم البته صد در صد در مراكز تجاري ديگر هم هستند ولى من نديدم

شما ساكن دبي هستيد جناب ؟
      ویرایش توسط Hamed_zarei : https://i-phone.ir/forums/member/57142-hamed_zarei در ساعت 18-06-2013, 10:58 PM

نظر

نوشته اصلی توسط H@/\/\ED نمایش پست ها
        در مورد نوع مك بوك دوستان ديگه ميتونن كمكتون كنن
        ولي براي خريد از دبي بهترين فروشگاه فروشگاه ويرجين هست كه تقريبا هم قيمت بااپل استور امارات هست (اختلاف نهيت ٥٠ درهم )
        بعد اون فروشگاه هاي istyle رو پيشنهاد ميدم
        فروشگاه هاي ويرجين تو اكثر مراكز تجاري دبي موجود هستند
        مثل سيتى سنتر ها و دبي مول و امارات مول
        iStyle هم هم من قبلا فقط در فستيوال سيتى دىده بودم البته صد در صد در مراكز تجاري ديگر هم هستند ولى من نديدم

شما ساكن دبي هستيد جناب ؟
        ممنون از جوابتون
        خیر برای وقت سفارت دارم میرم دبی.

نظر

نوشته اصلی توسط homanjj نمایش پست ها
          دوسته عزیز با این پول مدل های 2011 رو میتونید تهیه کنید البته اگه 500 تومن بزارین سرش مک بوک پروmd101میتونید تهیه کنید ولی اگه ssd میخواین مک بوک ایر md231 مشخصاتم تو فروشگاه های اینترنتی میتونید پیدا کنید البته این دو مدل ماله 2012 هست
          ممنون از پاسختون.

اگه 500 بخوام بزارم روش و هارد SSD بخوام تنها انتخابم md231 هست؟

نظر

با 4500 بله ولی اگه محدودیت پولی نداشته باشین انتخاب های بیشتر و بهتری میتونید کنید البته بستگی به کارتون هم داره ؟

نظر

یک سوال دیگه!

من اگه تصمیم بگیرم md 101 رو بگیرم و هاردش رو با SSD تعویض کنم مشکلی که پیش نمیاد؟

هارد خود md 101 رو چه قیمتی ازم میخرن؟

نظر

دوست عزیز اطلاع ندارم ولی من خودم md101دارم خیلی راضیم باید ببینین انتظارتون از مک بوکتون چی هست ؟

نظر

صبر کنید ..
                X