اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با خرید جم در بازی clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان اخيرا خبري اومده كه اين امكان هست كه براي خريد جم بصورت مستقيم از خود بازي كلش اقدام كرد و با كارتهاي شتاب به خريد جم پرداخت.اين امكان رو من روي اندرويد ديدم،آيا بر روي ios هم ميشه جم رو بصورت مستقيم و از طريق كارت شتاب خريد كرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط metih نمایش پست ها
      اقا منم ب مشکل برخوردم جم خریدم حواسم نبود گوشیم جیلبریک هست و localapstore روش نصبه .. حالا پول کم شده ولی جم اضاف نشده

20 بار report prbolem زدم از طریق itunes میل زدم بهش . از سایتش باز میل زدم ولی ن پولمو برگردوندند ن جم رو

دیگه نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید !
      دوست عزیز شما می تونید بازپس دادن خریدتون رو درخواست کنید .

اول به این سایت برو :
      کد:
      http://c.apple.com/r?v=2&la=en&lc=us&a=WogrqQDtIvavgxyDMWdo7m3l8VOAWiqpW9AZM7TNMiqN%2FtBVlnwsF9RFkNzNNcT%2B&ct=Au4N2o8
      بعد گزینه email رو انتخاب کن - مشخصات رو وارد کن و ارسال - نهایتا تا 72 ساعت جوابت رو می دن
      برای این کار باید Order Number رو داشته باشی که میتونید از توی آیتونز پیداش کنید .
      به مسیر زیر برید و خرید درون اپی کلش رو پیدا کنید
      کد:
      Account  -  Purchase History
      برای کادر آخر هم میتونی متن زیر رو بنویسی یا هر متنی که خودت میخای - فقط چیزی بنویس که ازت قبول کنن و حرفی از جیلبریک رو هم به زبون نیار
      کد:
      Refund for In-App Purchases made by a minor

نوشته اصلی توسط madira نمایش پست ها
      دوستان اخيرا خبري اومده كه اين امكان هست كه براي خريد جم بصورت مستقيم از خود بازي كلش اقدام كرد و با كارتهاي شتاب به خريد جم پرداخت.اين امكان رو من روي اندرويد ديدم،آيا بر روي ios هم ميشه جم رو بصورت مستقيم و از طريق كارت شتاب خريد كرد؟
      خیر - این به خاطر همکاری کافه بازار با سوپرسل هست که اندرویدیها می تونن با کارتهای عضو شتاب جم خریداری کنند .
      ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 11-05-2016, 08:30 AM

نظر

clash of clans

i want to play Clash Of Clans. But i dont know where to play it Anyone can tell me?

نظر

clash of clans

i want to play Clash Of Clans. But i dont know where to play it Anyone can tell me?

نظر

صبر کنید ..
          X