اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7 اورجینال یا iOS 6 جیلبریک ؟؟

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• iOS 7 اورجینال یا iOS 6 جیلبریک ؟؟

سلام
    اپل طبق رسمش هر سال یک رقم به سیستم عاملش + ۲۰۰ ویژگی جدید به مشتریاش عرضه میکنه

بعضی از دوستانی که میگفتن ما منتظر تغییر بزرگی هستیم - آی او اس تکراری شده یا حتی اپل چرا از توییک های سیدیا استفاده نمیکنه

بعد از عرضه iOS 7 بازهم میگن اپل اصالتش زیر پا گذاشت ::::::::

اما بعضی هم مثل من بسیار خوشحال شدن از عرضه این او اس

به هر حال طبق سنت هر سال سایت

نظر سنجی قرار میدم نسبت به اینکه آیا پس از عرضه او اس ۷ به ای اواس کوچ میکنید یا در همون او اس ۶ ج - ب شده میمونید ؟

دیگر تاپیک ها در این باره :

http://www.i-phone.ir/forums/thread74335.html
    165
    iOS 6 Jailbreak
    27.88%
    46
    iOS 7 Original
    72.12%
    119

جيلبرك ٦ رو بيشتر دوس دارم

اگه دوست داريد ذهنتان آرام باشد از شغل خود به عنوان "رئيس كل دنيا " استعفا دهيد ؛)

وين داير

نظر

ببین دوست عزیز iOS 7 خوبه اما همون طور که همه دوستان مستحضر هستن نسخه بتا و آزمایشی هست اونم بتا 1 پس شما دست نگه دارین تا فینالش بیاد با حداقل باگ ممکن
      من خودم ریختم رو گوشیم خوشمم اومد اما چون خیلی باگ داشت دوباره برگشتم به 6 و از همون 6 راضی ام بسیار بسیار رونتر از 7 بتاست
      منتظر نسخه فاینال هسیم
      موفق باشین

نظر

تغییران iOS7 اونقدر بنیادی هست که من بخوام آپدیت کنم.
        تغییراتی مثل: AirDrop، Control Center و یا Notification Barجدید.
        درضمن من iOS6 رو جایلبریک نکردم و برنامه هام رو خریداری میکنم.

نظر

من بدون شک همون روز انتشار ورژن کاملش دانلود و آپدیت به 7 میکنم
          جلبریک هم مهم نیست امیدوارم اصلا هم نیاد

نظر

100 درصد یه iOS 7 آپدیت می کنم

نظر

100% ios6 جیلیبریک بهتره در حال حاضر . الان همه ی تم ها غیره روی روی سایدا امده . روز به روز بیشتر هم میشه .

نظر

بدون شک ios7 نصب میکنم
                واسه ما که جلبریک نمیکنیم همیشه اپدیت مهمه

نظر

تكميل حرف دوستان،چند مدتي بايد صبر كرد تا نسخه فاينال ios7 منتشر بشه،بعد نظراتمونو تكميل بگيم.هميشه اپل كاربرانشو سوپرايز كرده و خواهد كرد.

نظر

واسه من تنها برنامه ای که بخاطرش جیلبریک میکنم برنامه ی دور زدن in-app purchase هستن
                    ولی ۷ که بیاد ۱۰۰٪ آپدیت خواهم کرد

نظر

نوشته اصلی توسط amirhalgord نمایش پست ها
                      واسه من تنها برنامه ای که بخاطرش جیلبریک میکنم برنامه ی دور زدن in-app purchase هستن
                      ولی ۷ که بیاد ۱۰۰٪ آپدیت خواهم کرد
                      میشه بگین این برنامه چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
                        میشه بگین این برنامه چیه؟
                        اين برنامه واسه خريدن امكانات بازي ها مثل پول و سكه است كه به صورت مرجاني دريافت مي كنين

نظر

كسي اگه تونست منو راهنمايي كنه كه به جاي اين توويك ها چه كار منطقي مي تونم بكنم، جيلبريك نخواهم كرد:

1- توويك بسيار كارآمد iProtect كه براي هر برنامه اي كه بخوام رمز بذارم. [فقط خواهشا دوستان نيان بگن روو كل سيستم عاملت رمز بذار، چون كاملا دو مقوله جدا هستند]
                          2- توويك BiteSMS يا برنامه مشابهي كه بشه هر وقت اس ام اس مياد همون موقع جواب اس ام اس داد، بعضي از اس ام اس ها را سايلنت كنيم، در تاريخ و ساعت بخصوصي بشه پيام ارسال كرد [مثلا تولد يا يادآوري كسي] و ...
                          3- توويك Activator كه با اون ميشه جاي ده ها كليد سخت افزاري را پر كرد!
                          4- PersianKeyboard كه به صورت پيش فرض در iOS جايي ندارد!
                          5- توويك Appsync كه براي من ميتونه زياد مهم نباشه ولي براي خيلي از دوستان مي تونه جزو ضرورت ها باشه!
                          6- توويك KuaiDial كه با استفاده از اون ميشه خيلي كارها اعم از عكس گذاشتن بر روي ليست دفترچه تلفن و مورد علاقه ها و اس ام اس ها | جستجوي سريع كانتكت ها در صفحه شماره گير، ويبره اعلام تماس و ... كارايي دارد.

درسته كه امنيت و هزاران مزيت ديگه در جيلبريك نكردن وجود داره، ولي بحث عادت هم هست كه متاسفانه اپل با سياست قطره چكاني مي خواد بعضي از اين توويك ها را وارد سيستم عامل منحصر به فردش كنه...

ویرایش توسط iMojtaba : https://i-phone.ir/forums/member/25806-imojtaba در ساعت 16-06-2013, 03:35 PM دلیل: اصلاح متن

نظر

من که 6 هم اورجینال هست.
                            کلا 6 و 7 اورجینال خیلی راحتم.

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
                              اين برنامه واسه خريدن امكانات بازي ها مثل پول و سكه است كه به صورت مرجاني دريافت مي كنين
                              و ميشه بگين از كدوم سورس بگيريمش
                              در رابطه با تاپيك هم بايد بگم من كه ايفون ٤ دارم روش سيري و بلوتوث و اپ هاي كرك خيلي زيادي هم دارم و همشون هم به خوبي كار ميكنه هيچ نيازي نميبينم برم رو iOS 7

Sent from myiPhone using Tapatalk2

نظر

صبر کنید ..
                              X