اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7 اورجینال یا iOS 6 جیلبریک ؟؟

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من هم درهمان روز آپديت ميكنم
    من تو نسخه من جيلبريك بودم و سرعت دستگاه به شدت كم شده بود
    به نسخه ٦ كه اومدم جيلبريك رو گذاشتم كنار تا حالا هم از برنامه هايي كه رايگان ميشه استفاده ميكنم در كل من اورجينال رو بهتر قبول دارم

نظر

من ios 7 رو بيشتر ترجيح ميدم چون اصلا خوشم از جيل كردن گوشي نمياد.

نظر

من آيفون ٥ و ٤اس رو ريستور كردم تو اونا خوله ولي تو ٥ نه!

نظر

نوشته اصلی توسط abas.karami نمایش پست ها
          من که 6 هم اورجینال هست.
          کلا 6 و 7 اورجینال خیلی راحتم.
          شما تا حالا اصلا جیلبریک کردین؟
          اگه آره چه مدت؟ و چطور میتونین بدون استفاده از جیلبریک از گوشی لذت ببرید؟!!

نظر

نوشته اصلی توسط SMB_77 نمایش پست ها
            شما تا حالا اصلا جیلبریک کردین؟
            اگه آره چه مدت؟ و چطور میتونین بدون استفاده از جیلبریک از گوشی لذت ببرید؟!!
            دوست عزيز جيل با اورجينال هيچ فرقي ندارند يه جز اينكه سرعت در جيل كردن پايين مياد و جيل ميشه برنامه ها رو مجاني ريخت.

نظر

نوشته اصلی توسط arad olfati نمایش پست ها
              دوست عزيز جيل با اورجينال هيچ فرقي ندارند يه جز اينكه سرعت در جيل كردن پايين مياد و جيل ميشه برنامه ها رو مجاني ريخت.
              جيل ميشه برنامه ها رو مجاني ريخت

همین مهمه!
              منم همینو میگم!

نظر

فكر ميكنم ios7 نتيجه تراوشات ذهني دانشمندان و متخصصان بسيار حرفه اي هست.شخصا فكر ميكنم بعنوان كسي كه از محصولات اپل استفاده ميكنه ترجيح ميدم خودم رو بدست انديشمندان اپل بسپارم تا اينكه نظر شخصي و پر از اشتباه خودم رو در نظر بگيرم...قطعا ios7 رو خواهم ريخت و اطمينان دارم جاناتان آيو بيشتر از همه ما ميدونه

نظر

اصالت اپل رو من يا كس ديگه اي نميتونه تشخيص بده... اصالت اپل يعني طراحي جاني آيو...
                  من هم بي صبرانه منتظر نسخه فاينال هستم... صد در صد نصب ميكنم!!!

نظر

سلام واقعان یعنی براتون اونقدر نمیارزه بدین 60-70 تومن بریزن یا خودتون با گیفت کارت برنامه اصلی بریزین

نظر

نوشته اصلی توسط qazwsxedcrfv
                      سلام دوستان ، من بعد از مدت*ها دور بودن از اخبار اومدم داخل سایت و دیدم که هنوز خبری از ios 7 واسهٔ 4 و 4s نیست ، گفتم یک سوال بپرسم ببینم واسه 4 و 4s میاد یا نه ؟!!!
                      بله دوست عزيز
                      ضمنا جاي سوالتون واقعا مناسب نيست
                      ویرایش توسط iAhmaD : https://i-phone.ir/forums/member/9339-iahmad در ساعت 23-06-2013, 08:19 PM

نظر

ای او اس ۷ ویژگی های معرکه ای داره که برای تجربش لحظه شماری میکنم و جیلبریک هم ویژگی های معرکه ای داره که بدون اونها ایفون به طور کامل برام بی معنیه !!! اما چون تعدادی از تویک های جیلبریکی رو اپل به ای او اس ۷ اورده تا حدی نیازمو پوشش میده در نتیجه اپدیت میکنم و سه چهار ماهی بدون جیلبریک تحمل میکنم و به محض اومدن جیلبریک اونو جیلبریک میکنم اینطوری برام نه سیخ میسوزه نه کباب ! اما در کل ای او اس ۷ برای اخرین بار جیلبریک میکنم چون میدونم در ای او اس ۸ به اندازه ای پیشرفته میشه و هم تعدادی دیگه از تویک ها مثل همیشه رسما به سیستم عامل اضافه میشه که دیگه نیازی به جیلبریک نباشه !
                        ویرایش توسط novid66843 : https://i-phone.ir/forums/member/42997-novid66843 در ساعت 23-06-2013, 09:42 PM

نظر

با درود و احترام به نظرات همه کاربران
                          من 5.0.1 جیلبرک هستم
                          نمیدونم به 7 برم یا نه
                          فقط یه سوال این برنامه هایی که مجانی بودن و از اپپ استور گرفتم و الان پولی شدن اگه به 7 برم میپره از رو گوشیم؟ (مثل WhatsApp) و سوال بعدیم اینه که روی این نسخه ای که من هستم سیدیا و اینستالوس کار نمیکنه؟ آیا روی او اس 6 هم اینجوریه؟ اگه سیدیا روی 6 کار کنه که 6 جیل رو ترجیح میدم به 7 اورجینال
                          ضمنا شنیدم نسخه 7 کابل فیک رو برای شارژ نمیپذیره!!!

نظر

نوشته اصلی توسط behrad_ema نمایش پست ها
                            با درود و احترام به نظرات همه کاربران
                            من 5.0.1 جیلبرک هستم
                            نمیدونم به 7 برم یا نه
                            فقط یه سوال این برنامه هایی که مجانی بودن و از اپپ استور گرفتم و الان پولی شدن اگه به 7 برم میپره از رو گوشیم؟ (مثل WhatsApp) و سوال بعدیم اینه که روی این نسخه ای که من هستم سیدیا و اینستالوس کار نمیکنه؟ آیا روی او اس 6 هم اینجوریه؟ اگه سیدیا روی 6 کار کنه که 6 جیل رو ترجیح میدم به 7 اورجینال
                            ضمنا شنیدم نسخه 7 کابل فیک رو برای شارژ نمیپذیره!!!
                            شما اگه دوست دارين به ios7 برين من كه رفتم خيلي عاليه
                            فقط واسه اپديد بايد udid ثبت كرده باشين
                            شما اگه به ios7.ios6 برين سيديا پاك ميشه چون 6.1.3,7 جيلبريك نميشن
                            بله در ios7 شما بايد با كابل هاي فيك شارژ كنيد غير اين صورت باشه شارژ نميكنه
                            شما اون برنامه هاي كه از اپستور دانلود كردين در id تون ثبت شده
                            ویرایش توسط hosseinspeeder : https://i-phone.ir/forums/member/91628-hosseinspeeder در ساعت 26-06-2013, 03:38 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
                              شما اگه دوست دارين به ios7 برين من كه رفتم خيلي عاليه
                              فقط واسه اپديد بايد udid ثبت كرده باشين
                              شما اگه به ios7.ios6 برين سيديا پاك ميشه چون 6.1.3,7 جيلبريك نميشن
                              بله در ios7 شما بايد با كابل هاي فيك شارژ كنيد غير اين صورت باشه شارژ نميكنه
                              شما اون برنامه هاي كه از اپستور دانلود كردين در id تون ثبت شده
                              اطلاعی از udid ندارم میشه بفرمائید چیه؟
                              او اس 7 فقط کابل اصلی میپذیره اونجور که من شنیدم
                              همه برنامه ها رو با یک id گرفتم حالا نمیدونم ثبت شده یا نه چه جوری باید بفهمم؟

نظر

نوشته اصلی توسط behrad_ema نمایش پست ها
                                اطلاعی از udid ندارم میشه بفرمائید چیه؟
                                او اس 7 فقط کابل اصلی میپذیره اونجور که من شنیدم
                                همه برنامه ها رو با یک id گرفتم حالا نمیدونم ثبت شده یا نه چه جوری باید بفهمم؟
                                شما براي اين كه بتونين به ios7 بتا برين بايد udid تون رو ثبت كرده باشين تا اپل دستگاه شما رو به عنوان دستگاه نويسنده برنامه ها بشناسه و اجازه اكتيو بده
                                فروشگاه اینترنتی سیدیا استور | Persian Cydia Store شما ميتونين از اين جا udid خودتون رو ثبت كنيد
                                اگه همه برنامه هارو با يك id گرفتين خوب تو همون ثبت شده

نظر

صبر کنید ..
                                X