اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل فن مک بوک رتینا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

درسته 3dMax برای مک نیست ولی شما میتونید از نرم افزار هایی مثل Maya استفاده کنید که نسخه ی مک دارند.
    (و سوال شما هم وجود یا عدم وجود این نرم افزار نبود ٬ در هر صورت میتونید با بوت کمپ ویندوز رو نصب کنید و روی ویندوز از 3DMax استفاده کنید.)
    کول پد دپ کول گزینه ی خیلی عالیه ای هست.(من خودم N9 رو دارم )

به نظر من اگر خیلی با 3DMax درگیر هستید و در سطح حرفه ای کار می کنید با این بودجه میشه لپ تاپ ویندوزی قدرتمند تر گرفت.

نظر

نوشته اصلی توسط Felex نمایش پست ها
      درسته 3dMax برای مک نیست ولی شما میتونید از نرم افزار هایی مثل Maya استفاده کنید که نسخه ی مک دارند.
      (و سوال شما هم وجود یا عدم وجود این نرم افزار نبود ٬ در هر صورت میتونید با بوت کمپ ویندوز رو نصب کنید و روی ویندوز از 3DMax استفاده کنید.)
      کول پد دپ کول گزینه ی خیلی عالیه ای هست.(من خودم N9 رو دارم )

به نظر من اگر خیلی با 3DMax درگیر هستید و در سطح حرفه ای کار می کنید با این بودجه میشه لپ تاپ ویندوزی قدرتمند تر گرفت.
      بله در سطح حرفی کار می کنم،چه برندی؟؟؟تا جای که من میدونم بهترین گزینه رو انتخاب کردم،چون:سی پی یو اپل بالا ترین سطح رو داره نسبت به بقیه ۲.۷ اپ تو ۳.۸ و رم بالا که برند های دیگه هم دارن اما رم بالا با سی پی یو باید مچ باشه که برند های دیگه سی پی یو به قدرت اپل ندارن.و میرسیم به گرافیک که گرافیک که کوالدکور نباشه و جی پی یو نداشته باشه بدرد رندرینگ نمیخوره که اپل تو این موردم عالی عمل کرده،و در پایان باید بگم که بدون جانب داری اپل از نظر ساخت،سخت افزار و نرم افزار بهترینه،این حرف من نیست،حرف حرفی هاست
      ویرایش توسط ratonak : https://i-phone.ir/forums/member/143829-ratonak در ساعت 03-01-2014, 03:23 AM

نظر

با سلام.یه مک بوک پرو مدل mc976 دارم.یک بار روش نوشابه ریخت و کیبوردش سوخت.دادم بچه های انجمن تعویضش کردن.فقط کیبورد خراب شد.لاجیک برد و دیگر قسمت ها سالم بودن.تو تبریز دادم ۲ جا دستگاه رو باز کردن.البته قبل از اینکه بدم دست بچه های گل خودمون تو انجمن که واقعا کارشون رو خوب بلد هستن.تو تبریز دستگاه رو بد باز کرده بودن.من خودم یادمه روی لاجیک بردش خمیر سفید رنگی مونده بود.بعد اینکه کیبورد بعد ۱ ماه تعمیر شد من احساس کردم که فن خیلی تند کار میکنه.با اپدیت به ماوریکس مشکل حل شد.ولی وقتی که باهاش گیم بازی میکنم سرعت فنش میره رو ۵۹۰۰rpm البته فن سمت چپ.راستی رو 5500 میمونه.زیرش کول پدم گذاشتم اثر نکرد.دستگاه همینجور یه کله داشت کار میکرد.تازه دمای تبریز زیر ۱۸ درجه بود.روی کاشی که خیلی سرد بود گذاشتم زیر دستگاه گرم نبود روی دستگاه هم انچنان گرم نبود ولی دور فن روی اخر یعنی ۵۹۰۰ rpm بود.
        سوال:
        ۱.ایا مشکل از خمیر سیلکن هست؟
        ۲.کار کردن مداوم فن هنگام بازی روی دور 5900rpm برای فن مشکل داره؟

نظر

راستی تو حالت عادی که با مک کارای معمولی میکنم مثل نگاه کردن فیلم با vlc یا درایور وسترن دیجیتال wd smartware یه دفه صدای فن رو میشنوم.باز میره رو دور ۵۹۰۰.وقتی اون برنامه هارو میبندم دور فن میاد پایین.بعضی وقتا هم میبینم که بدون اینکه cpu کار سنگینی انجام بده دور فن میره رو ۵۹۰۰ و دیگه نمیاد پایین.انگاری cpu گیر کرده رو دور تند کار کردن.مجبور میشم که یه بار خاموش روشنش کنم.واقعا اعصابمو بهم ریخته.کمک کنید.ممنون دوستان

نظر

1-اول یه بار clean innstall کنید ... بدون هیچ برنامه و ....
            2- اگر درست نشد SMC reset انجام بدید

3- اگر بعد از 2 مورد بالا به نتیجه نرسیدید جهت تعمیرات مراجعه کنید .

نظر

سلام اقای مدیر کل سایت.من الان تبریز هستم.واسم سخته که بیام تهران.شما سرویس پستی دارین؟

نظر

سلام ، می خواستم بپرسم ایا داغ کردن مک بوک آسیب به سیستم میزنه یا طبیعی هست داغ کردنش ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط siavash1010 نمایش پست ها
                  سلام ، می خواستم بپرسم ایا داغ کردن مک بوک آسیب به سیستم میزنه یا طبیعی هست داغ کردنش ممنون میشم راهنمایی کنید
                  بستگی داره چقد داغ باشه؟
                  دمای مکتون چقد هست؟
                  iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

nemidonam daghighan ..

نظر

نوشته اصلی توسط siavash1010 نمایش پست ها
                      nemidonam daghighan ..
                      از این پس قوانین را رعایت کنید و فارسی تایپ کنید

نظر

صبر کنید ..
                      X