اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل فن مک بوک رتینا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

باسلام:
    چیزی که توجه منو جلب کرد این بود که وقتی دمای سی پی یو مکتون میره روی 70 شما نگران میشید.
    من که MD313دارم و در ویندوز باهاش تو نرم افزار 3D studio Max رندر میگیرم دمای سی پی یو تا 3 ساعت روی 100درجه میمونه و تا حالا که چیزی نشده شما خودتونو درگیر این که خیلی داغ میشه یا این جور چیزا نکنید قطعات الکترونیکی متناسب با دامنه عملکرد خودشون اون چیزی که لازمه کار هستش باتوجه به قدرتشون فراهم میکنند.(البته این نظر شخصی بنده هسش و شاید اشتباه باشد به هر حال اساتید باتجربه تری هم در این انجمن وجود دارند)
    ویرایش توسط softwarepc : https://i-phone.ir/forums/member/100259-softwarepc در ساعت 26-06-2013, 01:39 PM

نظر

مدل های اولی رتینا رو خیلی در فروم های خارجی و youتیوب میبینیم که این مشکل رو دارند مشکل از فن هست.
      پرو های سری ME رتینا که آخرین مک بوک پروهای ریتینا به حساب میان این مشکل را ندارند و اپل موضوع عملکرد ضعیف فن را در آنها حل کرده است. پس اگر جز رتیناهای اولی هستید این مشکل عادیست باید سر کنید .

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

مک منم یه مدت فن زدنش یاد شده بود اون فن ها رو باز کردم پشت دریچه هاش خاک بود تمیز کردم خوب شد.

نظر

با سلام:راستش اگه از من میپرسی نظرم اینکه سریهای جدید دیوایسهای اپل کلا مشکل دارن اون از ایفونش نخریده اسپیکرش از کار می افته یا لب تاپاش که این همه تبلیغ مکنن ما تو طراحی الیم ال کردیم ولی تو عمل ... از یه شرکت معتبر بعیده نباید دیوایسهش اینجوری سریع با مشکل روبرو بشه این نظر منه دوستان اگه نظری غیراز این دارین برام بفرستید راستش یکم نسبت به اپل نظرم داره منفی(همون وفاداربودن به محصولات اپل) میشه بگین که دارم اشتباه میکنم چون هر وقت این سایتو باز میکنم همش درمورد مشکل فلان دیوایس بحث میشه.با تشکر.

- - - - - - - - - -

با سلام:راستش اگه از من میپرسی نظرم اینکه سریهای جدید دیوایسهای اپل کلا مشکل دارن اون از ایفونش نخریده اسپیکرش از کار می افته یا لب تاپاش که این همه تبلیغ مکنن ما تو طراحی الیم ال کردیم ولی تو عمل ... از یه شرکت معتبر بعیده نباید دیوایسهش اینجوری سریع با مشکل روبرو بشه این نظر منه دوستان اگه نظری غیراز این دارین برام بفرستید راستش یکم نسبت به اپل نظرم داره منفی(همون وفاداربودن به محصولات اپل) میشه بگین که دارم اشتباه میکنم چون هر وقت این سایتو باز میکنم همش درمورد مشکل فلان دیوایس بحث میشه.با تشکر.

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
            مدل های اولی رتینا رو خیلی در فروم های خارجی و youتیوب میبینیم که این مشکل رو دارند مشکل از فن هست.
            پرو های سری ME رتینا که آخرین مک بوک پروهای ریتینا به حساب میان این مشکل را ندارند و اپل موضوع عملکرد ضعیف فن را در آنها حل کرده است. پس اگر جز رتیناهای اولی هستید این مشکل عادیست باید سر کنید .
            دوست عزيز مدل مك بوك پرو ايشون هم ME664 هستش. پس حل نشده.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad.reza نمایش پست ها
              دوست عزيز مدل مك بوك پرو ايشون هم me664 هستش. پس حل نشده.

Sent from my iphone using tapatalk
              من که تو این ۲ صفحه ندیدم بنویسند از مدل me664 استفاده می کنند. فقط اشاره کردند که ۶۶۴ دارند و جهت اطلاعتون:

ME*** models are 2013 models

و

MC*** are first generation 2012 rMBPs
              ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 05-07-2013, 03:21 PM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
                من که تو این ۲ صفحه ندیدم بنویسند از مدل me664 استفاده می کنند. فقط اشاره کردند که ۶۶۴ دارند و جهت اطلاعتون:

ME*** models are 2013 models

و

MC*** are first generation 2012 rMBPs
                بله شما درست مي فرماييد. ولي من احتمال ميدم كه همون me باشه. به هر حال اگه خودشون اشاره كنن بد نيست. ممنون از شما بابت پاسختون.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

بله ME664 lz/a هست مدلش

نظر

من دارم مال منم همین طوره داغ میشه مکبوک پرو رتینا۱۵ اینج.
                    طبیعی است که تا ۱۱۰۰سانتیگراد داغ بشه چیزی نیست !!!
                    اگه باور نمیکنید کامپبوتر رو باز کن ۱ ساعت بازی سنگین کن یا اصلا فیفا بازی کن بعد کیس رو باز کن و سی پی یو و کارت گرافیک این ها رو دست بزن ببین چقدر داغه اون وقته میفهمی عادیه!
                    تقریبا ۱۰۰ تا ۹۰ میره دماش!

نظر

نوشته اصلی توسط yashar17 نمایش پست ها
                      من دارم مال منم همین طوره داغ میشه مکبوک پرو رتینا۱۵ اینج.
                      طبیعی است که تا ۱۱۰۰سانتیگراد داغ بشه چیزی نیست !!!
                      اگه باور نمیکنید کامپبوتر رو باز کن ۱ ساعت بازی سنگین کن یا اصلا فیفا بازی کن بعد کیس رو باز کن و سی پی یو و کارت گرافیک این ها رو دست بزن ببین چقدر داغه اون وقته میفهمی عادیه!
                      تقریبا ۱۰۰ تا ۹۰ میره دماش!
                      دوست عزیز دمای کاری 90 تا 100 ای که میفرمایید برای هر نوع سیستم با هر نوع مشخصات و سیستم کولینگی صدق نمیکنه!

در مورد سی پی یو که در حال حاضر دمای بالای 85 بطور مداوم برای هر سی پی یو ی موجود در بازار خطرناک هست و احتمال سوختگی داره!

در مورد گرافیک هم در نوت بوک ها دمای 90 تا 100 منطقی نیست! هر چند در پی سی های خانگی ممکنه نوعی از جی پی یو بفرض مثال gtx 480 دمای 100 رو هم تجربه کنه ولی مطمئنا سیستم کولینگ قدرتمندی برای کنترل وجود داره و خود کارت هم تحمل همچین دمایی رو دارا هست!

در هر صورت برای مک بوک و لپ تاپ ها دمای 90 یا 100 درجه اصلا منطقی نیست ...

نظر

نوشته اصلی توسط l-lamidreza نمایش پست ها
                        دوست عزیز دمای کاری 90 تا 100 ای که میفرمایید برای هر نوع سیستم با هر نوع مشخصات و سیستم کولینگی صدق نمیکنه!

در مورد سی پی یو که در حال حاضر دمای بالای 85 بطور مداوم برای هر سی پی یو ی موجود در بازار خطرناک هست و احتمال سوختگی داره!

در مورد گرافیک هم در نوت بوک ها دمای 90 تا 100 منطقی نیست! هر چند در پی سی های خانگی ممکنه نوعی از جی پی یو بفرض مثال gtx 480 دمای 100 رو هم تجربه کنه ولی مطمئنا سیستم کولینگ قدرتمندی برای کنترل وجود داره و خود کارت هم تحمل همچین دمایی رو دارا هست!

در هر صورت برای مک بوک و لپ تاپ ها دمای 90 یا 100 درجه اصلا منطقی نیست ...

حق دارید ولی پیشرفت علم باعث میشود که مقاومت افزایش بیابد و تحمل دما های بالاتر رو داشته باشد.
                        سی پی یو۱۵۰core i7 سانتیگراد بیشترین دمایی است که میتوانید ۱۲ ساعت کراسیس۳ بازی کنید تا کامپیوتر شما ریست شود!
                        خب حالا میتونی بفهمی مک بوک رتینا چیه؟

مراقب پاهاتون باشید گرمای لپ تاپ یه وقت به رگ های پای شما اسیب نزنه!

نظر

اما همیشه دمای عادی ۸۰ تا ۷۰ است در بیشتر مواردی که بازی میکنیم.
                          و شما دوستان که در مکبوک رتینا دیدید که گرمایی میاید دماش تقریبا ۶۷ تا۶۵ است.
                          نگران نباشید عادیه فن بخرید و برید سیبری:dگرماتون به وسیله مکبوک حله:d

نظر

نوشته اصلی توسط softwarepc نمایش پست ها
                            باسلام:
                            چیزی که توجه منو جلب کرد این بود که وقتی دمای سی پی یو مکتون میره روی 70 شما نگران میشید.
                            من که MD313دارم و در ویندوز باهاش تو نرم افزار 3D studio Max رندر میگیرم دمای سی پی یو تا 3 ساعت روی 100درجه میمونه و تا حالا که چیزی نشده شما خودتونو درگیر این که خیلی داغ میشه یا این جور چیزا نکنید قطعات الکترونیکی متناسب با دامنه عملکرد خودشون اون چیزی که لازمه کار هستش باتوجه به قدرتشون فراهم میکنند.(البته این نظر شخصی بنده هسش و شاید اشتباه باشد به هر حال اساتید باتجربه تری هم در این انجمن وجود دارند)
                            سلام به همه استاد من ام ای 665 گزفتم برای 3dmax به نظر شما این سیستم برای رندر و کارای 3d چطوره ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط ratonak نمایش پست ها
                              سلام به همه استاد من ام ای 665 گزفتم برای 3dmax به نظر شما این سیستم برای رندر و کارای 3d چطوره ؟؟؟
                              توی این تاپیک نباید مطرح میکردی
                              مک بوک شما با رم ۱۶ و گرافیک ۶۵۰ یکی از قوی ترین مک های بازاره و جواب میده ٬ درصورتی که بخواید توی محیط مک کار کنید
                              برای گرمای ناشی از کار سنگین هم یه کول پد آلومینیومی بگیر

نظر

نوشته اصلی توسط Felex نمایش پست ها
                                توی این تاپیک نباید مطرح میکردی
                                مک بوک شما با رم ۱۶ و گرافیک ۶۵۰ یکی از قوی ترین مک های بازاره و جواب میده ٬ درصورتی که بخواید توی محیط مک کار کنید
                                برای گرمای ناشی از کار سنگین هم یه کول پد آلومینیومی بگیر
                                استاد ۳دی مکس برای مک وجود نداره،و بهتر از سیستم من تو بازار چی هست،به غیر از جدید که سی پی یو هسول داره که همون طور که میدونید هسول خنک تره و مصرف انرژی کمتری داره.کول پد هم دپ کول گرفتم ان ۸ الترا،

نظر

صبر کنید ..
                                X