اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ثبت udid یودید فقط با یک کلیک (جهت نصب ورژنهای بتا)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من 3روز قبل iResign خریدم و همه مراحل درست پیش میره اما پروفایل دولپر رو به هیچ وجه نتونستم رو گوشی نصب کنم.
    چه راهی هست واسه حل مشکل؟
    ممنون

نظر

• من 3روز قبل iResign خریدم و همه مراحل درست پیش میره اما پروفایل دولپر رو به هیچ وجه نتونستم رو گوشی نصب کنم.
      ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Farnood Gh نمایش پست ها
        من 3روز قبل iResign خریدم و همه مراحل درست پیش میره اما پروفایل دولپر رو به هیچ وجه نتونستم رو گوشی نصب کنم.
        ممنون
        حل مشکل عدم نصب پروفایل در ورژن 8 به بالا: http://www.i-phone.ir/forums/thread9...tml#post969088

نظر

• من ميخواستم udid دستگاهم رو در اپل واسم ثبت كنيد يعني developer بشم در حالي كه شما يه گزينه رايگان كه مربوط به نصب نسخه بتا ميشه رو واسم فرستاديد ، اين كاملا رايگان هستش و با يه تاييده و خاموش روشن شدن گوشي ميشه نسخه بتا رو نصب كني و نياز به ثبت udid نداره
          من ميخواستم واسه يكسال دستگاه من udid ايش ثبت بشه توي سايت اپل ، و اين رو واسم انجام بديد نه يه چيزه رايگان رو
          منتظر جوابتون هستم ، اين ايميل منه
          behnamg3202@gmail.com

نظر

• اگه شما ميگيد كه udid دستگاه من رو ثبت كرديد ، بهم يه تاييده بديد از سايت اپل ، من كه الان نگاه كردم ثبت نشده بود

نظر

• دقیقا همینه،منم پرداخت کردم و بعد فهمیدم هیچ ربطی به udid نداره،واسه تایید حرفم هم بگم که ۳ تا دستگاه رو بدون هیچ ثبتی با همون یک پروفایل آپگرید کردم!!!

نظر

• سلام
                در حالت معمول هم میتونید با آیتونز بجای رستور رو آپدیت کلیک کنید نه نیازی به ثبت UDIDداره نه اطلاعات گوشی پاک میشه یادمه این کار رو در نسخه بتا در سال های قبل هم انجام میدادیم
                با سپاس

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• با سلام

دوستان میخاستم بدونم از کجا باید مموجه شد udid ثبت شده؟
                  یا بهتره اینطور بپرسم که چطور متوجه بشیم اپل اکانت مارو به عنوان دلوپر قبول کرده؟
                  و سوال بعد اینکه با ثبت udid تا یک سال هر ios جدیدی بیاد برای دولوپر ها قابل دریافته؟
                  و سوال اخر اینکه برای اپدیت به 10 کدوم راه بهتره؟استفاده از ای تیونز یا نصب پروفایل و دانلود روی خود گوشی؟این دو روش از نظر نوع فایل دریافتی با هم فرق دارند؟

ممنون میشم جواب سوالات و رو بدین

نظر

• با سلام
                    من برای آی او اس 8 از شما اکانت udid خریدم.
                    این اکانت یکساله هست یا برا همیشس چون من الان میخوام 10 رو نصب کنم ارور 14 میده و نصب نمیکنه البته با پروفایل به صورت ota نصب میکنه
                    ممنون

نظر

• باسلام بنده udid رو ثبت كردم ولي هيچ دانلودي براي ios10 beta 3 برام نيومده!!!

نظر

• با سلام من udid گوشیم ثبت شده ولی موقع ریستور به بتا 10 ارور 14 میده
                        لطفا راهنمایی کنید ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط zuse نمایش پست ها
                          با سلام من udid گوشیم ثبت شده ولی موقع ریستور به بتا 10 ارور 14 میده
                          لطفا راهنمایی کنید ممنون
                          به دلیل اینکه دارید به بتا 1 ریستور میکنید که دیگه بسته شده شما باید به بتا 3 ریستور کنید ، یا فایل ipsw بگیرید که کمه و پیدا نمیشه یا به راحتی از طریق گوشی ota آپدیت کنید

نظر

• پروفایل بتا رو از سافاری دانلود کنید و اصلا این یودید و این حرف ها الکیه

نظر

• نوشته اصلی توسط A-L-I نمایش پست ها
                              به دلیل اینکه دارید به بتا 1 ریستور میکنید که دیگه بسته شده شما باید به بتا 3 ریستور کنید ، یا فایل ipsw بگیرید که کمه و پیدا نمیشه یا به راحتی از طریق گوشی ota آپدیت کنید
                              فایل ipsw که گرفتم iOS10 Beta3 14A5309d بتا 3 هستشhttp://appldnld.apple.com/ios10.0/03...d_Restore.ipsw

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط A-L-I نمایش پست ها
                              فایل ipsw که گرفتم iOS10 Beta3 14A5309d بتا 3 هستشhttp://appldnld.apple.com/ios10.0/03...d_Restore.ipsw

نظر

صبر کنید ..
                              X