اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ثبت udid یودید فقط با یک کلیک (جهت نصب ورژنهای بتا)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط saeed6631 نمایش پست ها
    براي دانلود ios9 از طريق شما ميتونم udid ثبت كنم كه وقتي اومد بتونم ios9 رو همون روز داشته باشم ؟
    بلی میتونید.

نظر

• با سلام و خسته نباشید ios 9 کی ریلیز میشه که من udid رو فعال کردم ریستور کنم؟؟

نظر

• سلام آقا من هزینه رو پرداخت کردم زده یک ساعت نهایتا طول میکشه تا ثبت بشه ولی هنوز ایمیلی نیومده

نظر

• فایل بتا ios 9کی قرار میدین

نظر

• ببخشید مسائل مربوط به resign کجا باید مطرح کنیم؟؟؟

نظر

• سلام
              من همه کار ها رو انجام دادم ولی وقتی یه برنامه کرک رو مخوام نصب کنم تو آیتونز و تو آیپد فقط installing میزنه
              لطفا راهنمایی کنید.
              ممنون

نظر

• من این سرویس رو سفارش دادم ولی بیش از یک ساعت میگذره ولی ایمیلی مبنی بر اینکه uuid من ثبت شده دریافت نکردم. از کجا میشه فهمید که ثبت شده یا خیر؟

نظر

• سلام دوستان وقت بخیر
                  یه ایفون 4s داذم جیلبریکش کردم بعد از حذف جیلبریک
                  و میره به مرحله که گوشی میخولد اکتیو بشه ولی هی ارور میده
                  گوشیمم انلاکه و قفل ایکلود اینا هم نیستش
                  لطفا راهنمایی کنید

نظر

• سلام من ۶پلاس با ای او اس ۹.۰.۱ دارم میتونم از دلوپر و iResign استفاده کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alii نمایش پست ها
                      سلام من ۶پلاس با ای او اس ۹.۰.۱ دارم میتونم از دلوپر و iResign استفاده کنم ؟
                      بلی جواب میده
                      ویرایش توسط iman : https://i-phone.ir/forums/member/21-iman در ساعت 04-10-2015, 02:40 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
                        سرویس به خوبی بروی ورژن iOS9 کار میکنه
                        دوست عزیز من دیشب چهارعدد اکانت گرفتم ولی موفق به نصب برنامه برروی هیچیک از چهار دیوایس نشدم لطفا رسیدگی فرمایید
                        درضمن من چند سال است ازشما اکانت گرفته ام ولی تا به حال چنین مشکلی نداشتم

نظر

• در قسمت لاگین برنامه کیجن وقتی اون دوتا فایل رو دراگ میکنم پسورد می خواد.من iphone.ir رو میزنم اما ارور میده که اشتباه هست چکار کنم؟
                          یه سوال دیگه
                          برنامه با مک من سازگار نبود و نصب نشد مجبور شدم نسخه ویندوز رو بگیرم و روی یه سیستم دیگه نصب کنمو پروفایل ارسالی در ایمیلم رو روی ایپد نصب کنم .ایرادی که نداره؟از طرفی توی ایپد که چک میکنم توی پروفایل نیست و نشون نمیده که نصب شده ایا طبیعیه؟

نظر

• در قسمت لاگین برنامه کیجن وقتی اون دوتا فایل رو دراگ میکنم پسورد می خواد.من iphone.ir رو میزنم اما ارور میده که اشتباه هست چکار کنم؟
                            یه سوال دیگه
                            برنامه با مک من سازگار نبود و نصب نشد مجبور شدم نسخه ویندوز رو بگیرم و روی یه سیستم دیگه نصب کنمو پروفایل ارسالی در ایمیلم رو روی ایپد نصب کنم .ایرادی که نداره؟از طرفی توی ایپد که چک میکنم توی پروفایل نیست و نشون نمیده که نصب شده ایا طبیعیه؟

نظر

• لطفا اگر کسی پسورد جدید فایل سرتیفیکیت رو داره اینجا قرار بده
                              iphone.ir کار نمیکنه

نظر

صبر کنید ..
                              X