اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ثبت udid یودید فقط با یک کلیک (جهت نصب ورژنهای بتا)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تراکنش شما با موفقیت انجام شد
    شماره سفارش: ۹۳۷۸۹
    شماره تراکنش: ۱۰۱۶۵۰۴۲۷۲۷۵
    نوع سفارش: سرویس ثبت UDID
    نحوه پرداخت: درگاه اینترنتی بانک ملت
    ایمیل خریدار: maniaram2008@gmail.com
    UDID دستگاه: 1aba3ead76bb88d1cfa3df0340cefcc31395c71f

نظر

• سلام من 5اس گلد دارم الان روش ورژن 7.1.2 ios هست منیخواستم ببینم اگه الان بتای 3 رو دانلود کنم بتا های بعدی ک بیاد باید دوباره یه فایل 2 گیگی رو دانلود کنم یا از طریق خود گوشی میتونم اپدیت کنم! درضمن مدت اعتبار اکانت چقدره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehrantx نمایش پست ها
        سلام من 5اس گلد دارم الان روش ورژن 7.1.2 ios هست منیخواستم ببینم اگه الان بتای 3 رو دانلود کنم بتا های بعدی ک بیاد باید دوباره یه فایل 2 گیگی رو دانلود کنم یا از طریق خود گوشی میتونم اپدیت کنم! درضمن مدت اعتبار اکانت چقدره؟
        بستگی به سیاست اپل داره. بعضی اوقات همون ورژن رو داخل دستگاه اپدیت میکنی و بعضی وقتها باید فایل جدید رو بگیری و با ایتیونز اپدیت کنی

نظر

• سلام من udid ثبت کردم ولی بیشتر از یک ساعت شده لطفا پیگیری کنید
          شماره سفارش:93809

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehrantx نمایش پست ها
            سلام من udid ثبت کردم ولی بیشتر از یک ساعت شده لطفا پیگیری کنید
            شماره سفارش:93809
            ثبت شده دوست عزیز.

نظر

• سلام ببخشید من موقع نصب پروفایل با ارور زیر مواجه میشم
              No profiles are currently installed

نظر

• سلام من udid id رو برای خرید و ثبت وارد کردم الان 1 ساعت و 15 دقیقه گذشته اما هیچ ایمیلی نگرفتم !!!؟

نظر

• سلام.
                  دوست عزیز، در تاریخ 11 فروردین 93 طبق سفارش با مشخصات ذیل برای UDID:
                  3b2e44a24f7bd1c95d492b5d845514bade47091d ثبت نام کردم و پروفایل رو هم ایمیل فرمودید.
                  شمارهسفارش : 93181
                  شمارهپیگیری : 29524639528
                  ظاهرا پروفایل مشکل پیدا کرده. امکان داره زحمت بکشید و پروفایل رو مجددا ایمیل بفرمایید؟
                  farhad1840@gmail.com

نظر

• من پول پرداخت کردم udid رو هم فرستادم ولی 5 ساعته هیچ اتفاقی نیوفتاده

من پول پرداخت کردم udid رو هم فرستادم ولی 5 ساعته هیچ اتفاقی نیوفتاده

- - - - - - - - - -

نظر

• نوشته اصلی توسط danialkm نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

چون udid شما اشتباه بوده و ازتون خواستیم که یودید صحیح رو ارسال کنید.

نظر

• من 6 ساعته پرداخت کردم و udid رو هم فرستادم ولی هنوز نمی تونم نصب کنم

نظر

• من درست ثبت کردم ولی نمی دونم باید چیکار کنم امکانش هست کمکم کنین ممنون میشم من ایران نیستم و یک از دوستان برام انجام داده

نظر

• udid:EE55DCD98F5FA709A508CB2C046DE1BC73C1AF26 EMAIL:KMDANIAL1@GMAIL.COM خواهش میکنمزسریع تر ثبت کنین من تعریف سایت شما رو زیاد شنیده بودم و اعتماد کردم . ممنون

نظر

• من udid ثبت کردم واسه iresign ولی پروفایلی که واسم فرستادید رو وقتی روش کلیک میکنم میگه
                              no profile are correctly installed
                              مشکل چیه؟

نظر

• فايل پروايل رو وقتي مي خوام نصب كنم مي گه
                                No profile currently installed

نظر

صبر کنید ..
                                X