اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ ها و ویژگی های جدید iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باگ ها و ویژگی های جدید iOS 7

هشدار : بر اساس نوشته سایت Apple وقتی دستگاه خود را به iOS 7 Beta آپدیت کنید دیگر نمی توانید دستگاه خود رو به ورژن های قبلی مثل iOS 6.1.3 یا iOS 6.1.4 برگردونید ولی این امکان وجود دارد .

iOS 7 همینطور که پیش بینی می شد به دلیل تغییرات زیاد باگ های زیادی هم داره . من چند تا رو که تو کلاس در آوردم می گم دوستان هم همراهی کنند.
    من روی iPhone 4S تست کردم .

اول به ویژگی های جدید می پردازم که در کنفرانس مطرح نشد :

۱. امکان تغییر روز اول هفته در برنامه Calendar فراهم شده . (بالاخره)
    ۲. امکان جستجو در هر صفحه ای فراهم شده . با یک حرکت Swipe از وسط صفحه به پایین مکانی برای جستجو می یاد .
    ۳. امکان بلاک کردن هر شماره تلفنی هست . که دیگه Call . SMS , facetime از اون طرف نمیاد .
    ۴. امکان تغیین برنامه های که Background Updating داشته باشند .
    ۵. امکان فعال کردن Do not disturb در حالت روشن بودن صفحه .
    ۶. آیکون Clock به صورت Live است . ( حتی ثانیه شمار هم نشون می ده)
    ۷. امکان انتقال Newsstand به داخل فولدر

حالا برسیم به باگ ها که کمم نیست :

۱. باطری و حرارت :

من چند تا برنامه نصب کردم ولی فقط با برنامه های خود iOS ور بری توی ۲۰ دقیقه گوشی داغ می شه .
    از ساعت ۷ صبح که شارژ گوشی ۱۰۰٪ بود تا ۳ بعد از ظهر (که تقریبا ۲ الی ۳ ساعت با گوشی ور رفتم) به ۱٪ رسید .

۲. راستی برنامه Voice کجاست ؟؟؟

۳. صفحه عکس ها

۴. Contacts

وقتی یک نامی را جستجو می کنید و وارد شماره آن می شوید . وقتی برگردین قسمت جستجو رفته !!!!!! . فقط با دو کار می شه اینو برگردوند با بستن برنامه و باز کردن مجدد و یا کلیک روی یک Tab دیگه و بعد کلیک روی این Tab که با صحنه ی زیر مواجه می شوید :

هر بار این کار رو تکرار کنید قسمت Header می ره پایین تر .... . این یکی از آزاربخش ترین باگ ها هست ..
    حالا برید

۵. Calendar در صفحه Notification .
    صفحه خالی زیادی بدون برنامه نشون می ده. نمی شه Scroll کرد و وقتی روی Event کلیک می کنی نمی ره تو برنامه Calendar . و تا ۲ . ۳ ساعت قبل Event نمی تونی بفهمی هست یا نه !! و همچنین All day events رو نشون نمی ده ...

۶. صفحه Lock Screen

۷. Music
    وقتی هیچ موزیکی توی Music نباشه .. پس از ور رفتن چند دقیقه ای با این صحنه مواجه می شوید :

که دیگه از رادیو هم نمی تونید استفاده کنید.

۸. Wallpaper .
    اگه شما برید قسمت Wallpapers های دینامیک و یکی از Wallpaper ها را برای Lock Screen و یکی را برای Home Screen تنظیم کنید و بیاید بیرون با صفحه مشکی مواجه می شوید که با یک بار Lock و unlock کردن حل می شه .
    حال اگه یکی از Wallpaper ها را Set Both کنید . اون یکی رو اول Set Lock screen و بعد Set Home کنید و حالا همون اولی رو Set Lock Screen کنید با پیش زمینه سیاهی مواجه می شوید که فقط با ریستارت درست می شود .

چرا صفحه Lock Screen برای iOS ۶ هست ؟؟؟!!!

چرا Wallpaper این دو قسمت فرق می کنه ؟؟

۹. Recents
    برید تو قسمت Recents . به یکی زنگ بزنید و قطع کنید . حالا Scroll کنید !!!

۱۰. Player در Lock Screen
    کم و زیاد کردن صدا اینجا واسه خودش دردسریه !! ( هی می خواد unlock شه)

۱۱. Weather
    این برنامه در صورت عدم دسترسی به اینترنت Crash می کنه .

۱۲. مشکل فارسی نویسی در Notes

۱۳. صفحه Home Screen
    وقتی از برنامه ای خارج می شید پس از چند ثانیه آیکون های موجود در صفحه Home . مکانشون تنظیم می شه که نمای خوبی نداره .

۱۴. Dictionary
    دکمه خروج کجاست ؟

۱۵. Animations
    انیمیشن ها به شدت لگ دارند و برای این که تجربتون از iOS خراب نشه بهتره صبر کنید .

۱۶. Search
    جستجو به صورت Live انجام نمی شه و یا باید چند ثانیه از آخرین حرفی که تایپ گردید بگذره و یا دکمه Search را بزنید تا جستجو کند . با این حال سرعتش بسیار کمه .

چرا وقتی News جستجو می کنم هیچی نمیاد !!!

۱۷. وقتی توی مولتی تسک باشید و کسی به شما زنگ بزنه و قطع کنید ...

البته تمام این مشکلات ( به غیر از شاید فارسی) تا ورژن Final کاملا حل می شه و در نهایت iOS بسیار روان و سریع و زیبایی خواهیم داشت .
    ویرایش توسط elenor : https://i-phone.ir/forums/member/11430-elenor در ساعت 11-06-2013, 04:33 PM

مرسی از توضیحات کامل. میشه یه تست بکنید نرم افزار 25app کار میکنه؟

نظر

اگه وقت شد حتما ...

نظر

نوشته اصلی توسط soheilvb نمایش پست ها
        اگه وقت شد حتما ...
        سپاسگزارم. یه سوال دیگه ازتون داشتم. چجوری میشه UDID تکی خرید از این سایت؟؟ iUDID.iR - ثبت دستگاه شما در پرتال برنامه نویسان اپل من که هر کاری کردم محل خرید نمیره

نظر

چقدر باگ
          البته انتظاری هم نمیشه داشت.. بعد از چن وقت یهو این همه تغییر ... و این هم بتا هست و مشکلش تا نسخه کامل برطرف میشه ...
          ولی بد باگایی هستا...

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread85596.html

نظر

نوشته اصلی توسط neymar نمایش پست ها
              سپاسگزارم. یه سوال دیگه ازتون داشتم. چجوری میشه UDID تکی خرید از این سایت؟؟ iUDID.iR - ثبت دستگاه شما در پرتال برنامه نویسان اپل من که هر کاری کردم محل خرید نمیره
              نوشته شده موجودی شون در حال افزایش هست.

------------------------------------------

ممنون از دوست عزیزمون برای اعلام باگ ها، می تونید از قسمت دولوپر به اپل اطلاع بدید باگ هارو هرچند باگ ها شاید به جز فارسی نویسی همه کاربران متوجه بشن و اعلام کنن. ولی فارسی رو حتما باید اعلام کنیم

نظر

Beta 1 هست خوب فلان اصلا هم روون نیست حل میشه همش

نظر

تاپیک در جای درست ایجاد نشده ، iOS 7 که نهایی نیست، به بخش بتا انتقال داده شد

نظر

سلام دوست عزیز برای اس ام اس امکان دلیوری ریپورت اضافه شده توی اسکرین شاتهای موجود توی نت فکر کنم به چشمم خورده؟

نظر

سلام .
                      ممنون Alireza .
                      نه اضافه نشده !!

نظر

نوشته اصلی توسط __saeed__ نمایش پست ها
                        سلام دوست عزیز برای اس ام اس امکان دلیوری ریپورت اضافه شده توی اسکرین شاتهای موجود توی نت فکر کنم به چشمم خورده؟
                        اون دلیوری برای imessage هست

برای شبکه موبایل هیچ وقت اضافه نمیشه برای اینکه اپراتور های خارجی خودشون ساپورت می کنن
                        ویرایش توسط I-GEM : https://i-phone.ir/forums/member/39656-i-gem در ساعت 11-06-2013, 08:43 PM

نظر

[QUOTE=iAlireza;857798]اون دلیوری برای imessage هست

برای شبکه موبایل هیچ وقت اضافه نمیشه برای اینکه اپراتور های خارجی خودشون ساپورت می کنن

- - - - - - - - - -

چرا اتفاقا برای اس ام اس غیر از ایمسیج هم در ای او اس 6 دلیوری اضافه شد به اینصورت که اگه دلیور بشه هیچی نمیگه ولی اگه دلیور نشد بهت میگه در حالی که در ای او اس 5 این امکان نبود !

نظر

دوستاني كه ميخوان تاپيك رو يه جورايي منحرف كنن همين الان دارم بهشون ميگم كه خواهشا اين كار رو نكنيد و بحث هاي الكي رو در اين تاپيك به ميان نياريد هدف اين تاپيك يه چيز ديگست...ممنون دوستان

نظر

چی میگه اگه دلیور نشد؟ بلک لیست چطور ارزیابی میکنیید؟ بوق مشغول میخوره یا آزاد؟
                              کلا ارزش أپدیت داره تا قبل از پاییز؟

نظر

صبر کنید ..
                              X