اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ ها و ویژگی های جدید iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

پست اول را با ویژگی های که دوستان گفتند آپدیت کردم .

نظر

دوستان داک من کاملا سفید هست ؟؟؟ واسه همه همینطوری هست ؟
      فایل های پیوست شده

نظر

سلام دوستان ! اگر بکاپ گوشی را از iios 6 برگردانید و توی camera roll عکسی نداشته باشید! هیچ والپیپری بهتون نشون داده نمیشه! حتی فابریک های اپل !

برای این کار کافیست یک عکس با دوربین بگیرید!

نظر

دوستان بنده توی قسمت Apple Wallpaper فقط Stills رو دارم و Dynamic رو ندارم ؟؟؟!؟؟؟؟!
          فایل های پیوست شده

نظر

گوشی من هم موقع کار با قسمت های مختلف خیلی Respring میشه

نظر

به نظر من فارسیش حتما درست می شه،چون اگه دقت کنید با کیبرد عربی هم همین مشکل رو داره...
              کلا سیستم نوشتاری راست چینش مشکل داره که حتما بر طرف می شه...

چیزی که همه بیشتر ازش بدم اومد و توی نگاه اول دیدم رو نسبت به ios خراب کرد مورد 13 بود،واقعا بیریخته این حالتش...

نظر

یه باگ مشکل کار با مالتی تسکینگه .... وقتی بین برنامه ها حرکت میکنی... کرش میکنه و گوشی ریست میشه.

ضمنا Guided Access در iOS 6 بوده. من ازش استفاده کرده بودم.

دیگر برنامه‌ها: بازار، پارسی‌گو، FlappyCar

نظر

من گوشیم با اینکه آنتن داره هرکی بهم زنگ میزنه میگه ۱۰ بار گرفتم تا زنگ خورده میگن در دسترس نیستی ولی آنتنش فوله در ضمن از همین امروز این اتفاق افتاده !

نظر

نوشته اصلی توسط asmanabiali نمایش پست ها
                    دوستان بنده توی قسمت Apple Wallpaper فقط Stills رو دارم و Dynamic رو ندارم ؟؟؟!؟؟؟؟!
                    Dynamic فقط برای آیفون ۵ هست

نظر

Dynamic برای iPhone 4S هم هست .
                      دو تا ویژگی هست که فقط برای iPhone 5 و iPod جدید است : فیل ترهای Live در Camera و Airdrop

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                        نمیدونم چی شده بود که بعد از سینک با آیتونز بعضی برنامه های در حالت نصب موندن و دیگه اصلا نصب نشدن waiting بود همش. از خود گوشی هم پاک نمیشدن.
                        با خود آیتونز پاکشون کردم اما بعد از سینک به شکل عکس پیوست در میومد و میشد از خود گوشی پاک کرد. در طول این کارها هم دو سه بار گوشی ریست شد. آیکون های سفید شده با خطوط منظم انگار دفتر مشق آیو بوده! ^_^
                        البته خب این میشه گفت مشکل دار ترین ورژن هست و کم کم درست میشه. همیشه هم نسخه نهایی چیزهایی جدیدی داشته و جای غافلگیری همیشه هست و بوده.

نمیدونم در مورد learning تو منو Accessibility زیر قسمت جنرال صحبت شده یا نه اما قابلیتی هست به اسم Guided Access اینجوریه که میشه تو محیط برنامه ها با کشیدن انگشت دور دکمه یا جایی از برنامه اینطور تعریف کرد که اون دکمه یا قسمت از کار بیفته و کار نکنه. رمز هم میپذیره. این امکان رو میشه تعریف کرد که با سه بار فشردن کلید هوم فعال بشه. هرکاری کردم نتونستم عکس بگیرم. گوشی کلا انگار موقع عکس گرفتن خاموش میشد و با ریست بالا میومد. یا اصلا عکس نمیگرفت و صفحه فقط قفل میشد. حالا یا امکانش نیست در این حالت عکس بگیری یا باگ هست.
                        برا زمانی خوبه که گوشی وقتی دست کسیه دسترسی رو محدود کنی. Guided Access که بشه دسترسی هدایت شده.
                        این امکان قبلا تو ios 6 فعال بوده و چیز جدیدی نیست

نظر

پس Dynamic برای iPhone 4 اصلا نیست ؟؟؟
                          ======
                          اون مشکل داک چیه ، اونم عادیه ؟

نظر

داک خودش همین رنگیه و عادیه.
                            دینامیک رو روی 4s دارم.
                            خیلی ممنون از دوستان که Guided Access رو تصحیح کردن.
                            .There is no knowledge that is not power

نظر

دوستانی که آیفون 4 دارن محبت کنن ببینن دینامیک داخل بتا 1 فعاله براشون یا نه ؟؟؟

کلا حالت دینامیک نیاز به پردازنده زیاد قوی نداره...گوشیهای پایینتر از آیفون 4 تو سیستم عاملهای دیگه هم دینامک دارن

اگه فعال نباشه از کم لطفی اپل هست

نظر

نوشته اصلی توسط Smh1983 نمایش پست ها
                                دوستانی که آیفون 4 دارن محبت کنن ببینن دینامیک داخل بتا 1 فعاله براشون یا نه ؟؟؟

کلا حالت دینامیک نیاز به پردازنده زیاد قوی نداره...گوشیهای پایینتر از آیفون 4 تو سیستم عاملهای دیگه هم دینامک دارن

اگه فعال نباشه از کم لطفی اپل هست

دوست عزیز هیچ ربطی به کم لطفی نداره!

اپل همیشه سعی میکنه با محدود کردن هم مصرف کننده رو جذب برای خرید محصول جدید تر کنه و هم سرعت رو بهینه تر کنه!

وگرنه غیر از این نیست که همه میدونیم iOS 4 بهترین نسخه برای iPhone 4 در بهینه سازی سرعت و اپ هاست ... و بعد از اون کاهش نسبی کیفیت و سرعت تو نسخه های جدید iOS برای گوشی های قدیمی تری مثل 4 , 3gs ... حس میشه!

نظر

صبر کنید ..
                                X