اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ ها و ویژگی های جدید iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اینم چند تا که من پیدا کردم :
    ۱- جای منو ها انگار مشکل داره. بعضی مواقع به صفحه هوم که بر میگردی واپیپر یه لحظه جا به جا میشه از جاش

۲- وقتی کلمه ای و تو دیکشنری خود اپل دیفاین میکنی هیچ دکمه ای برای برگشت نیست

۳- مشکل داغ شدن خیلی جدیه

۴- all day event های تقویم در نوتیفیکیشن سرویس نشون داده نمیشن ( تقویم شمسی مثلا )

۵- انیمیشن منو ها اصلا روون نیستن لگ زیاد دارن

در کل اگه آدم با حوصله ای نباشین فعلا طرفش نرین تا بتاهای بعدی

نظر

برا من شارژش واقعا افتضاحه برا همه اینجوریه در حد ۳ ۴ ساعت دووم میاره

نظر

شاید جالب باشه اما من این هیج کدوم از این مشکلات رو ندارم حتی اون متن فارسی رو
        باگی توش ندیدم

نظر

نوشته اصلی توسط Platinium03 نمایش پست ها
          شاید جالب باشه اما من این هیج کدوم از این مشکلات رو ندارم حتی اون متن فارسی رو
          باگی توش ندیدم
          مسیج اگه دلیور نشد چی میگه ؟ بلک لیست چطور ارزیابی میکنیید؟ بوق مشغول میخوره یا آزاد؟
          کلا ارزش أپدیت داره تا قبل از پاییز؟

نظر

تقریبا تمامِ برنامه ها هنگام باز شدن خارج از کادر هستند و بعد از ۱ ،۲ ثانیه درست میشن
            نمیدونم این باگ به حساب میاد یا نه ولی هنگام تایپ مثلا همین متنی که الان دارم مینویسم صفحه به طور اتوماتیک همراه اخرین کلمات تایپ شده جابجا نمیشه و ثابت میمونه

نظر

يه ويژگى جديد كه هيچ كس تا حالا بهش اشاره نكرده
              در IOS 7 ميتونيد newsstand رو توى فولدر بذاريد به راحتى و بدون هيچ كار اضافه اى

نظر

به تازگی معلوم شده علاوه بر این همه ویژگی های جدید iOS 7
                ،ویژگی جدیدی به آن افزوده شده است که آیکون ساعت iOS 7 همیشه ثابت نبوده و همراه با تغییر ساعت
                ،ساعت آیکون نیز تغییر می کند. این ویژگی مدت ها ست که از اپل انتظار می رفت که بالاخره آن را در iOS 7
                عملی کرده است.
                ویرایش توسط SMB_77 : https://i-phone.ir/forums/member/127455-smb_77 در ساعت 11-06-2013, 08:46 PM

نظر

بله ساعت لایو هست . ثانیه شمارش هم تغییر میکنه

نظر

بعد از اتمام آپدیت اپ ها نوتیفیکشن آپدیت موفق با اسم برنامه میاد

نظر

مصرف باتریش خیلی زیاده !!! انگار هیتر شده ! باتری مصرف میکنه و داغ میشه !

نظر

صدای اس ام اس و زنگ تغییری نکرده ?

نظر

نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
                          صدای اس ام اس و زنگ تغییری نکرده ?
                          نه هیچ صدای جدیدی اضافه نشده

نظر

مصرف بالای باطری و داغ شدن کامل آیفون 5 ... صبر کنید فعلا !

نظر

نمیدونم چی شده بود که بعد از سینک با آیتونز بعضی برنامه های در حالت نصب موندن و دیگه اصلا نصب نشدن waiting بود همش. از خود گوشی هم پاک نمیشدن.
                              با خود آیتونز پاکشون کردم اما بعد از سینک به شکل عکس پیوست در میومد و میشد از خود گوشی پاک کرد. در طول این کارها هم دو سه بار گوشی ریست شد. آیکون های سفید شده با خطوط منظم انگار دفتر مشق آیو بوده! ^_^
                              البته خب این میشه گفت مشکل دار ترین ورژن هست و کم کم درست میشه. همیشه هم نسخه نهایی چیزهایی جدیدی داشته و جای غافلگیری همیشه هست و بوده.

نمیدونم در مورد learning تو منو Accessibility زیر قسمت جنرال صحبت شده یا نه اما قابلیتی هست به اسم Guided Access اینجوریه که میشه تو محیط برنامه ها با کشیدن انگشت دور دکمه یا جایی از برنامه اینطور تعریف کرد که اون دکمه یا قسمت از کار بیفته و کار نکنه. رمز هم میپذیره. این امکان رو میشه تعریف کرد که با سه بار فشردن کلید هوم فعال بشه. هرکاری کردم نتونستم عکس بگیرم. گوشی کلا انگار موقع عکس گرفتن خاموش میشد و با ریست بالا میومد. یا اصلا عکس نمیگرفت و صفحه فقط قفل میشد. حالا یا امکانش نیست در این حالت عکس بگیری یا باگ هست.
                              برا زمانی خوبه که گوشی وقتی دست کسیه دسترسی رو محدود کنی. Guided Access که بشه دسترسی هدایت شده.
                              فایل های پیوست شده
                              ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 11-06-2013, 10:28 PM
                              .There is no knowledge that is not power

نظر

سلام :
                                از مصرف باتری و باگ های کانتکت و دیسپلی که بگذریم میرسیم به :
                                اون نوار پایین با اون گرافیک و رنگ ؟!!!!
                                صدای لاک اسکرین و آنلاک چرا ضعیفه ؟!!!!
                                گرافیک و رنگ بندی کودکانه !!!! (مخصوصا صفحه answer call )
                                سرعت پایین و کند بودن on و off شدن !!!!
                                خدا کنه زودتر یه نسخه آپ کنه....

نظر

صبر کنید ..
                                X