اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ ها و ویژگی های جدید iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درود
    اینکه اجزا سیستم عامل تخت طراحی شدن مشهوده اما در مواردی این اجزا با هم ارتباط سه بعدی فکر میکنم دارن. مثه همین شفاف بودن پوشه ها و کیبورد و نوتیفیکیشن و کنترل سنتر یا افکت پارالکس. ترفند جذابی به نظر میرسه.

مولتی تسک هم دیگه واقعی شده و برنامه ها در پس زمینه میتونن کار کنن. اما اینطور که یکی دو جا خوندم ورژن 7 رو این فعالیت برنامه ها در پس زمینه مدیریت داره و بر اساس میزان استفاده از برنامه ها توسط کاربر اونا رو فعال یا غیر فعال نگه میداره. این واقعا خیلی قابلیت خوبی و مفیدیه که با مصرف باتری هم هماهنگ شده.
    همچنین این فعالیتهای پس زمینه و آپدیت ها و push notificaion ها زمانی اتفاق میفته که شما از وای فای یا سلولار استفاده نمیکنید. این قابلیت در جنرال ستینگ زیر عنوان Background App refresh میتونه غیر فعال بشه.

از والپیپر پاناروما خیلی لذت بردم. حتما یکبار حداقل با گرفتن همچی عکسی با دوربین گوشی تست کنید.

سوایپ از چپ به راست جدی کار رو آسون کرده و دیگه نیازی نیست نوک انگشت رو به بالا چپ برسونی که بتونی برگردی صفحه قبلی. امیدوارم تو برنامه های جانبی هم این قابلیت وارد بشه.

بلاک لیست با وجود تمام ضرورتش که با تشکر از اپل وارد آیفون شد امیدوارم پیشرفت بهتری داشته باشه و لااقل فقط محدود به کانتکت ها نشه. دیدن و خوندان تماس ها و مسج های بلک شده هم ضروری به نظر میرسه.

استفاده از i تو اون دایره! در لیست تماس ها واقعا مصیبته ها. خیلی بد عمل میکنه!

Activation Lock هیجان انگیزه که عملا دست حروم خورها رو میذاره تو پوست گردو. یادتون نره فعالش کنید.

به نظرم کارآیی سافاری و مخصوصا تقویم و Photos و Reminder خیلی بهبود پیدا کرده. کار با تقویم و Reminder الان بهتر، کارآمدتر و لذت بخش تره. همیشه اینترفیس ماشین حساب اپل رو نسبت به نمونه های مشابه نمی پسندیدم اما برای اولین بار ماشین حساب رو تو صفحه اصلی نگه داشتم! اما برعکس عاشق نوت سابق بودم و الان اصلا نمیتونم با نوت جدید ارتباط برقرار کنم؛ مشکل فون فارسی فعلا به کنار. سیری هم هر روز بهتر از دیروز.
    اپ استور سرعتش رفته بالا و از حرکت لاک پشتی فاصله گرفته. از آپدیت خودکار یه تشکر ویژه بدهکاریم. راستی دقت کردید میشه گیفت کارتهای فیزیکی رو تو اپ استور اسکن کرد؟

فقط مهمترین جزء نگران کننده به نظر این حقیر تجدید نظر در طراحی برخی آیکون ها و تلاش برای هماهنگ کردن اونا است. کاش از سفیدی محیط هم کمی کم کنن.
    با تشکر
    .There is no knowledge that is not power

نظر

• من ٥ دارم و الان با گوشي دارم تايپ مي كنم! تقريبا از همه چيش راضيم فقط تو بعضي برنامه ها كرش ميكنه و خيلي از برنامه ها توش درست باز نميشه و از كادر بيرون ميفته!
      تو قسمت مسيج هم وقتي اسكرول ميكنم مسيجا از كادر بالا قسمت انتن و شارژ مي زنه بيرون
      و بزرگترين مشكلم اينه كه imessage و facetime رو نمي تونم فعال كنم و زياديم براي فعال كردنش ور مي رم كرش مي كنه
      اينم اضافه كنم رو دو تا ٥ تست كردم ديدم airdrop كار نميمنه!
      كسي اين مشكلات رو داشته؟
      راستي سيريم هم كار نكرد

نظر

• دوستان اينكه ميگيد هوم اسكرين حالت سه بعدى داره يا تصوير پانوراما بندازيم پس زمينش ميچرخه،من رو ايفون ٤ امتحان كردم هم چين چيزى نديدم اصلا،فقط بره ايفون ٥ اين ويژگى؟

نظر

• نوشته اصلی توسط dabala نمایش پست ها
          من ٥ دارم و الان با گوشي دارم تايپ مي كنم! تقريبا از همه چيش راضيم فقط تو بعضي برنامه ها كرش ميكنه و خيلي از برنامه ها توش درست باز نميشه و از كادر بيرون ميفته!
          تو قسمت مسيج هم وقتي اسكرول ميكنم مسيجا از كادر بالا قسمت انتن و شارژ مي زنه بيرون
          و بزرگترين مشكلم اينه كه imessage و facetime رو نمي تونم فعال كنم و زياديم براي فعال كردنش ور مي رم كرش مي كنه
          اينم اضافه كنم رو دو تا ٥ تست كردم ديدم airdrop كار نميمنه!
          كسي اين مشكلات رو داشته؟
          راستي سيريم هم كار نكرد
          دوست عزيز من روي ايپاد ٥تست كردم هيچ كدوم از اين مشكلات شما رو نداره فيس تايم و اي مسيجش راحت اكتيو شد سيري هم كار ميكنه به خوبي تو مسيج هم هيچ مشكلي ندارم ولي ظاهرا تو iphone5 زياد مشكل داره مثل مشكلاتيركه شما گفتيد و اينكه شارژ خيلي زود خالي ميكنه و پشتش داغ ميشه زود به نظرم برگرديد به 6.1.4بهتر باشه

Sent from my iPad 4 using Tapatalk

نظر

• کانتکت های من بعد از هر بار ری استارت کردن پاک میشه!
            کسی از دوستان این مشکل رو نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط smagooli نمایش پست ها
              دوستان اينكه ميگيد هوم اسكرين حالت سه بعدى داره يا تصوير پانوراما بندازيم پس زمينش ميچرخه،من رو ايفون ٤ امتحان كردم هم چين چيزى نديدم اصلا،فقط بره ايفون ٥ اين ويژگى؟
              برای آیفون 5 و فکر کنم 4اس باشه ، ایپد و آیپاد 5 هم جاش خودش

نظر

• کانتکت های من بعد از هر بار ری استارت کردن پاک میشه!

نظر

• دوستان یه سوال فنی تخصصی تخیلی!
                  کسی میدونه فرمت این دوتا والپیپر دینامیک که اپل گذاشته چیه؟ خودمون یه کم ور بریم با فرمتش

نظر

• نوشته اصلی توسط reza86 نمایش پست ها
                    کانتکت های من بعد از هر بار ری استارت کردن پاک میشه!
                    اگر منظورت همون وای فای هست... مال من بعد چند ساعت به وای وای تو settings کانکت هست ولی توی تسک بار نشون نمیده و با 3G کار میکنه. باید یه بار گوشی رو رستارت کنم تا فیکس بشه.

نظر

• اگر منظورت همون وای فای هست... مال من بعد چند ساعت به وای وای تو settings کانکت هست ولی توی تسک بار نشون نمیده و با 3G کار میکنه. باید یه بار گوشی رو رستارت کنم تا فیکس بشه.
                      عزیز ایشون نگفتن که کانکت ، فرمودن کانتکت ،
                      Contact ..... Connect

نظر

• دوربین خیلی خیلی قفل میکنه و یهو هیچ عکسی نمیگیره ......

نظر

• من داونگرید کردم خیلی هم راحته :-d

- - - - - - - - - -

من داونگرید کردم خیلی هم راحته :-D

نظر

• 6 تا مسیج برام برام اومده چک کردم ولی علامت 6 تا مسیج هنوز هست و نمیره

نظر

• منم با كانتكت ها مشكل دارم. بعد از وصل شدن به اينترنت، پاك ميشن!
                              اعصابمو ريخته به هم!!!

نظر

• خوب دوستان عزیز بنده هم نصب کردم و تست کردم
                                در یک کلام
                                سرعتش از ios 6 پایینتره!دلیلش رو نمیدونم!
                                در مورد زیباییش واقعا زیبا هست!اما در مورد سفید بودنش به نظرم باید یکی هم درست کنن به صورت مشکلی!من خودم زیاد با سفیدش راحت نیستم و همه جا سفید شده!6 رو تو این ضمینه به 7 ترجیه میدم!
                                در مورد وایفای هیچ ایرادی ندیدم از صخ روشن بود و تو دستم بود و هیج قطعی یا مشکلی نداشت!
                                منوها زیباتر شده!
                                و با یعضی برنامه ها از جمله KIK مشکل داره و کیک بالا نمیاد!
                                مصرف باتریش زمانی که از والپیگر جدید استفاده مینید شدیدا زیاد میشه اما تو حالت عادی بد نیست و کمی از 6 بیشتره
                                باگهاش که من چون بیتر از اس ام اس استفاده میکنم واقعا زیاده(البته بتا هست) هر موقع تکست بیاد کلا بعد 6 7 تا مسیج هنگ میکنه!البته بعضی مواقع
                                دوربین کلا درسته برای من و هیچ ایرادی هنگی نداره!کلا تست کردم!برای فیلمبرداری زوم اضافه شده!و افکتهای اینستاگرام

نظر

صبر کنید ..
                                X