اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرسنجی در خصوص نسل جدید سیستم عامل مکینتاش OS X Mavericks

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [ تبادل نظر ] نظرسنجی در خصوص نسل جدید سیستم عامل مکینتاش OS X Mavericks

با توجه به خبر درج شده نظرات خود را بیان نمایید:
    http://www.i-phone.ir/forums/thread85568.html
    ویرایش توسط iConnection : https://i-phone.ir/forums/member/112728-iconnection در ساعت 11-06-2013, 11:27 AM

يكي از مشكل هاي mountain lion مصرف بالاي رمش و لود بالاي سي پي يو به خصوص در بخش سافاري هست ، خداكنه همونطور كه تيم كووووك گفت اين مشكلا حل بشن

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

چرا تو کنفرانس iMac جدیدی معرفی نشد؟
      کلا imac های سری جدید کی وارد بازارهای اپل استور میشن؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
        چرا تو کنفرانس iMac جدیدی معرفی نشد؟
        کلا imac های سری جدید کی وارد بازارهای اپل استور میشن؟
        آپدیت شده اند و از پردازنده های هاسول استفاده شده و بر اسا اخبار در همین ماه یا ماه بعد عرضه میشوند !

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
          آپدیت شده اند و از پردازنده های هاسول استفاده شده و بر اسا اخبار در همین ماه یا ماه بعد عرضه میشوند !
          ممتنون از جوابتون
          یه سؤال دیگه این که برای معرفی این نسل جدید تو کنفرانس بعدی رسما اعلام خواهد شد یا همین طوری تو وبسایت اپل باید اعلام بشه؟
          چون تو دو سه ماه آینده میخوام imac جدید بخرم

نظر

آپدیت خوبی هست
            فقط کاش سیری هم داشت
            قابلیت جواب سریع که در نوتیفیکیشن هست را باید برای آی او اس هم می آوردند

امیدوارم اپل طبق روال دو سال پیش برای قیمت عمل کنه
            Lion 30$
            Mountain Lion 20$
            Mavericks 10$

بد ترین چیزش اسمش هست که سخت تلفظ میشه و سخت یاد گرفته میشه !

نظر

بد نیست ، فقط چرا اینقدر توی بیرون دادنش لفت میده
              دهن ادمو سرویس میکنه
              پاییز؛۴ماه دیگه

 iPhone5 

نظر

داره کم کم با iOS ادغام میکنه

خوبه

 iPhone5 

نظر

نگفته رو چه دستگاه هایی نصب میشه من که mc700 دارم میتونم ازش استفاده کنم ؟؟؟!!!

نظر

نوشته اصلی توسط scavengeboy نمایش پست ها
                    نگفته رو چه دستگاه هایی نصب میشه من که mc700 دارم میتونم ازش استفاده کنم ؟؟؟!!!
                    مشکلی نیست، روی اکثر پلتفرمهای سخت افزاری نصب میشه!

نظر

به نظر من امکاناتی که بهش اضافه شده، قابلیت های خوبی هستند و این هم خیلی خوبه که یک سری از قابلیت های iOS به مک بیان، فقط من خودم طراحی طبیعی و سابق اپلیکیشن تقویم را بیشتر دوست داشتم.

نظر

استارت طراحى فلت براى مك هم زده شده، مثل اين كه نمونش همين iBook و Calendar. به احتمال زياد OS 11 نيز مانند iOS 7 كاملا فلت خواهد شد

نظر

نوشته اصلی توسط iphone1387 نمایش پست ها
                          بد نیست ، فقط چرا اینقدر توی بیرون دادنش لفت میده
                          دهن ادمو سرویس میکنه
                          پاییز؛۴ماه دیگه

 iPhone5 
                          آره
                          یه سال طول میگشه معرفی کنه ، کلی ناز میکنه تا تاریخ نهایی کنفرانس رو بگه . بعد هم که تو کنفرانس معرفی میکنه ۴ ماه بعد تازه میده بیرون ! اون که میخواد بده! خوب زودتر بده دیگه چرا انقد آدمو تو خماری میذاره !
                          البته اپلم میخواد اول OS بیفته دست developer ها تا اگه ایراد و مشکل اساسی ای هست گزارش داده بشه و اگر کسی می خواد برنامه خودش رو بر پایه OS جدید برنامه ریزی کنه اینکارهارو انجام بده و بعد نسخه نهایی رو ریلیز کنه . ولی ۴ ماه زیاده ای کاش یکی دو ماه طول میکشید این پروسه !
                          ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 11-06-2013, 03:48 PM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

معلومه نسخه جدید باید طول بکشه تا بیاد. به طور مثال همین iOS جدید از هیچ element نسخه قبلی استفاده نشه و کوچکترین چیز هم باز طراحی شده. معموله باید دست برنامه نویسا باشه تا باگ ها اعلام بشه و نسخه پایدار برای عموم عرضه بشه

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
                              آره
                              یه سال طول میگشه معرفی کنه ، کلی ناز میکنه تا تاریخ نهایی کنفرانس رو بگه . بعد هم که تو کنفرانس معرفی میکنه ۴ ماه بعد تازه میده بیرون ! اون که میخواد بده! خوب زودتر بده دیگه چرا انقد آدمو تو خماری میذاره !
                              البته اپلم میخواد اول OS بیفته دست developer ها تا اگه ایراد و مشکل اساسی ای هست گزارش داده بشه و اگر کسی می خواد برنامه خودش رو بر پایه OS جدید برنامه ریزی کنه اینکارهارو انجام بده و بعد نسخه نهایی رو ریلیز کنه . ولی ۴ ماه زیاده ای کاش یکی دو ماه طول میکشید این پروسه !
                              دقیقاً مش حسین

حسابی مارو گیر اورده

 iPhone5 

نظر

صبر کنید ..
                              X