اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اپديت كردن گوشي جيلبريك شده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اگه میخواید ورژن گوشیتون خیلی بالا نره میتونید فایل IPSW یا همون فریمور ایفون رو دانلود کنید مثلا 6.1.1 مخصوص دیوایس خودتون یعنی 3g 4 4s یا هر چیز دیگه/ بعد گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید و ایتونز رو اجرا کنید بعد در ایتونز دیوایس خودتون رو انتخاب کنید بعد دکمه Shift را گرفته و گزینه update را بزنید بعد از شما ادرس فریمور یا همون فایل ipsw رو میخواد / ادرس رو که دادید بعد روی ok کلیک کنید بعد ایتونز مراحل update را انجام میدهد . در ضمن جلبریک پایدار یا untether برای ورژن 6.1.1 هست.

موفق باشید

نظر

ايفون3G

سلام دوستان من يه ايفون 3G دارم كه جيلبرك بود خواستم به ورژن بالاتر اپديتش كنم وصلش كردم به ايتونز وآپديت...خلاصه يه شب طول كشيد تا آپديت شد.ولي بعد از آپديت گوشي من لاك شد وعلامت ايتونز وكابل گوشي روش اومد.
      با radsn0w فريمور ورژن فعلي رو رو ريختم گرشي بالا امد ولي سيمكارت رو بالا نمياره
      كسي راهكاري بلده؟؟
      توي cydia عبارت ultrasn0w رو سرچ ونصب كردم ولي بازم فايده ايي نداشت و دائم سيمكارت رو سرچ ميكنه

نظر

سلام بچه ها منم یه گوشی 3g میخوام از یکی از دوستام بخرم جیلبریک شده ولی تا حالا آپدیت نشده چه جوری میتونم آپدیتش کنم ؟؟به نظر شما اپدیتش کنم بهتره یا جیلبریک باشه؟؟من زیاد از جیلبریک سر در نمیارم...

نظر

سلام گوشی من جیلبریک شده با ios 6.0.2 هستش میخوام ios 7 بشه بدون اینکه دیتاها و برنامه های گوشیم پاک بشه.لطفا راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط manias نمایش پست ها
            سلام گوشی من جیلبریک شده با ios 6.0.2 هستش میخوام ios 7 بشه بدون اینکه دیتاها و برنامه های گوشیم پاک بشه.لطفا راهنمایی کنید
            نمیتونید با گوشی اپدیت کنید چون رو ارم اپل گیر میکنه و گوشی دیگه بالا نمیاد شما باید ریستور کنید!
            و با ریستور هم جیلبریک از بین میره و توییک هاتون هم پاک میشه!و برنامه هاتون هم پاک میشه مگر اینکه قبل ریستور بک اپ بگیرید!
            و شما فقط میتونید به اخرین ورژن که 7.1.1 هست ریستور کنید که این ورژن جیلبریک نمیشه!
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

سلام من اير دارم رو۷.۰.۴ جيل شده دوستم اپ ريخته برام . ميخوام اپديت کنم که اپ ها پاک نشه. برنامه ها خريداري شده بووده مرسي

نظر

نوشته اصلی توسط alisina4 نمایش پست ها
                سلام من اير دارم رو۷.۰.۴ جيل شده دوستم اپ ريخته برام . ميخوام اپديت کنم که اپ ها پاک نشه. برنامه ها خريداري شده بووده مرسي
                شما اگر آیپد را آپدیت کنید دیگه بالا نمی آید و باید ریستور کنید. اگر می خواهید به ورژن 7.1.1 بروید باید با آیتونز ریستور کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                  شما اگر آیپد را آپدیت کنید دیگه بالا نمی آید و باید ریستور کنید. اگر می خواهید به ورژن 7.1.1 بروید باید با آیتونز ریستور کنید.
                  پس نميشه كاريش كرد؟؟؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

آقا سلام.من ی آیفون 4 دارم ک ios4.2.1 هستش.جیلبریکم هست.لطف کنید کامل آموزش بدید ک چجوری میتونم به ios 7ارتقا بدم.با خود گوشی نمیشه آپدیتش کنم؟؟؟ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط hamedkia.d نمایش پست ها
                      آقا سلام.من ی آیفون 4 دارم ک ios4.2.1 هستش.جیلبریکم هست.لطف کنید کامل آموزش بدید ک چجوری میتونم به ios 7ارتقا بدم.با خود گوشی نمیشه آپدیتش کنم؟؟؟ممنون.
                      سلام عزيز با خود گوشى نميتونيد چون جيلبريك هستيد .
                      بايد فايل ٧.١.١ رو از http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html دان كنيد و گوشى رو به دستگاهتون ( كامپيوتر يا ... ) وصل كنيد و از طريق آيتونز گوشى رو آپديت كنيد در اين خصوص تاپيك رو به رو خيلى كمكتون ميكنه http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html

موفق و پيروز باشيد .

نظر

سلام.
                        من 4s جیلبریک شده دارم ios5.1
                        میخواستم به 7.1.1 آپدیت کنم.
                        اگه با پی سی با آیتونز آپدیت کنم جیل بریک پاک میشه؟نمیخوام جیل بریک باشه و آپدیت کردن رو خیلی به ریستور ترجیح میدم

نظر

نوشته اصلی توسط shaghi_iphone نمایش پست ها
                          سلام.
                          من 4s جیلبریک شده دارم ios5.1
                          میخواستم به 7.1.1 آپدیت کنم.
                          اگه با پی سی با آیتونز آپدیت کنم جیل بریک پاک میشه؟نمیخوام جیل بریک باشه و آپدیت کردن رو خیلی به ریستور ترجیح میدم
                          باید ریستور کنید تا جیلبریک از بین برود، با آپدیت نمیتوانید.

نظر

گوشی من ios 5.1 بود از طریق آموزش سایت ios 6.1.6 دانلود کردم و گوشیمو آپدیت کردم اما تو مرحله آخر که باید کشور رو انتخاب کنیم من امریکا رو انتخاب کردم و مرحله بعدش باید به وایرلس خونه وصل شم پسورد وایرلسمو قبول نمیکنه تا اپدیت تموم شه ، به ایتیونز هم که وصلش میکنم میگه این سیم کارت معتبر نیست تو این کشور ، سیم کارتم ایرانسله گوشیمم 3gs حالا باید چیکار کنم تا نصب ورزن جدید تموم شه ؟گوشی هم جیلبرگ شده بوده

نظر

نوشته اصلی توسط naza نمایش پست ها
                              گوشی من ios 5.1 بود از طریق آموزش سایت ios 6.1.6 دانلود کردم و گوشیمو آپدیت کردم اما تو مرحله آخر که باید کشور رو انتخاب کنیم من امریکا رو انتخاب کردم و مرحله بعدش باید به وایرلس خونه وصل شم پسورد وایرلسمو قبول نمیکنه تا اپدیت تموم شه ، به ایتیونز هم که وصلش میکنم میگه این سیم کارت معتبر نیست تو این کشور ، سیم کارتم ایرانسله گوشیمم 3gs حالا باید چیکار کنم تا نصب ورزن جدید تموم شه ؟گوشی هم جیلبرگ شده بوده
                              لاک نیست ایفونتون؟

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                                لاک نیست ایفونتون؟
                                منظورتون از لاک چیه؟ ببخشید من مبتدیم

نظر

صبر کنید ..
                                X